Įkraunama...
Įkraunama...

Žąsis

QUOTE(-niekas- @ 2005 12 29, 13:13)
sveikutės,aš pernai kepiau žąsį.Ištryniau raudonais paukštienos prieskoniais ir ištepiau medumi.Marinavau dvi paras , kepiau maiše.Visi tik pirštus apsilaižė ir mano žąsytės nebeliko . Medus duodą labai ypatingą skonį.


O aš šitą pabandysiu Kalėdoms drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2008 12 21, 16:17)
O aš šitą pabandysiu Kalėdoms  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
o i koki kepimo maisa telpa zasis (3.2kg) g.gif nepanasu, kad i ta standartini schmoll.gif niekad neturejau rankoves, gal i ja tilptu?
Atsakyti
o koki ypatinga skoni priduoda medus? as pati medaus nemegstu, tai uztai ir klausiu koki skoni jis suteikia iskepus?
Atsakyti
QUOTE(*DEiZY* @ 2008 12 23, 13:04)
o koki ypatinga skoni priduoda medus? as pati medaus nemegstu, tai uztai ir klausiu koki skoni jis suteikia iskepus?

Pikantiska salstelejusi prieskoni,as dar kartu naudoju citrinos sultis ir majoneza,gaunasi toks saldziarugstis,bet kas nemegsta jokiu saldumu,geriau nebandyti,gali ir nepatikti,nors man tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 23 gruodžio 2008 - 15:42
o su kokiu medum trinti zasyte su dirbtiniu ar naturaliu blush2.gif
Atsakyti
sveikutes o dar labai skanu ;zasies kepeneles pakepinti su rugstesniais obuoliais ir prikimsti pilva,o pilva uzsiuti smile.gif ,na kas megsta aisku taip,mes tai labai megstame ir kepeneles labai skanios buna.
Atsakyti
Kepiau ir aš šiais metais žasytę, gavosi labai skani nesausa visai.
prieš dvi tris diena žasytę ištryniau su prieskoniais ( priesk. vištienai, truputi druskos, truputi pipirų) ir majonezu. Prieš kepant ištepiau medum įdėjau į kepimo rankovę ir kepiau apie dvi valandas.
štai kas išėjo ax.gif
user posted image
Atsakyti
Su praėjusiom ir artėjančiom šventėm visas newyear.gif kepiau kalėdoms žąsį, bet man nepatiko, dariau pagal tą receptą su medumi apelsinais ir t.t. negaliu peikti marinato, jis geras, bet man pati žąsies mėsa nepatiko, tokia tamsi ir specifinio skonio...
Atsakyti
O as marinavau su druska, cukrum, pipirais,muskato riesutu, kmynais ir citrinos sultimis.
Idariau obuoliais, slyvomis ir riesutais. Garnyrui - obuoliai marinuoti vyne su brukniu uogiene.
Skanu buvo nesvietiskai....
Atsakyti
Sveiki,gal kas zinote,kaip koki nors padaziuka prie zasytes pasidaryti?butu idomu pasidaryti paciai,nes niekada nesu dariusi.
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2008 12 27, 16:17)
Su praėjusiom ir artėjančiom šventėm visas  newyear.gif kepiau kalėdoms žąsį, bet man nepatiko, dariau pagal tą receptą su medumi apelsinais ir t.t. negaliu peikti marinato, jis geras, bet man pati žąsies mėsa nepatiko, tokia tamsi ir specifinio skonio...


na ir as nesuzaveta (kaip ir antimi, nors zasis to spec. skonio maziau turi) ax.gif kai kur mesa tokia sausoka liko, nors iskepe gerai, nes nuo kaulu neresi biggrin.gif o ir vaikai beveik nevalge, kvapas jiems nepatiko schmoll.gif
(man vista skaniausia is visu pauksciu ir tiek rolleyes.gif )
Atsakyti