Įkraunama...
Įkraunama...

Vartojamosios paskolos

sveiki, skaiciau, kad bigbank'e jau galima gauti vartojimo kreditus kartu su draudimu nuo darbo praradimo ir kitokiu nelaimingu atveju. ka manot? ar imtumete toki kredita?
Atsakyti
as manau, kad galima imti, bet reikia pakankamai ivertinti savo realias galimybes grazinti paskola. jei ne, galima nuo to apsidrausti. stai pvz bigbank pasiule paskola su draudimu jei netenki darbo ar tampi nedarbingu. ka manot apie tai? sakau gal visai neblogas pasiulymas, ir pats jautiesi ramiai ir jie ramus, kad paskola apdrausta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deime @ 2009 11 19, 10:02)
vartojimo kreditas butui isirengti-prabanga sakyciau. jeigu perki buta su ilgalaikiu kreditu, tai juk imanoma susitarti ir imti tokiom paciom palukanom ir isirengimui. Nes vartojamo kredito ir ilgalaikio kredito palukanos-oi kaip skiriasi smile.gif



na nezinau ar taip jau smarkiai: ziurint kokiam laiko tarpui skoliniesi -

apie 2006 buvo apie 5 busto ir nuo 6 iki 9 vartojamoji.


dabar (jau laisveja kreditu krepselis) bustui apie 5-7 proc. galima gauti, bet visi kaip susitare siulo kintamasias (su atitinkama rizika) o vartojamosios nuo 7.5 iki.... nesitesiu bet manau 8-12 proc. galima gauti ir cia jau fiksuotos.

teko kazkada remonto baigimui naudotis vartojamo kredito kortele. man tai labiau patiko nei is kredito busti dalies:

a) psichologiskai ramiau ka mazesne bendra kredito suma;
cool.gif is vartojamosios korteles issiima "tik-tik" suma kuios prireikia ir grazini vos gaves pajamas, per menesi -du. tokiu budu ir moki palukanas tik uz tuos kelis men. smile.gif


o apie prabangu busto irengima, kai "ant sprado" paskolos uz busta.... as turiu savo vienareiksmiska nuomone cool.gif
Papildyta:
QUOTE(mindaugas_k @ 2010 03 31, 16:01)
sveiki, skaiciau, kad bigbank'e jau galima gauti vartojimo kreditus kartu su draudimu nuo darbo praradimo ir kitokiu nelaimingu atveju. ka manot? ar imtumete toki kredita?



rinkos tyrimas? g.gif
Atsakyti
tiesiog idomu pasidare ar tai tik dar viena is priemoniu paskatinti skolintis ar is tikruju naudingas privalumas?
Atsakyti
QUOTE(mindaugas_k @ 2010 04 01, 14:52)
tiesiog idomu pasidare ar tai tik dar viena is priemoniu paskatinti skolintis ar is tikruju naudingas privalumas?
su ju palukanu normom... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Time_after_Time @ 2009 11 19, 18:13)
Dabar net susimasciau, mama turi kreditine kortele, tai kazkokia suma (gal 1000) ji gali is ten skolintis, ir jei per menesi grazina,tai nebuna jokiu palukanu g.gif


Aš irgi turiu tokią kreditinę DnB Nord banko. Į minusą galiu "eiti" iki 1000 Lt, o kai per menėsį padengiu 20 proc. panaudotos sumos, tai palūkanos 0%, o padengiu visada, nes į šią kortelę pervedamas mano atlyginimas. Labai esu patenkinta, nes kažkaip laisviau "kvėpuojasi". Šiaip stengiuosi neišleisti daugiau nei gaunu atlyginimo, bet kai pasitaiko kokia ekstra situacija visada žinau, kad pinigų turėsiu ir skolintis nereiks. thumbup.gif
Atsakyti
sveiki,

gal man kas nors is geriau ismananciu arba neseniai susidurusiu su vartojamosios paskolos imimu, galetu padeti ax.gif

situacija tokia, kad mudu su vyru norim imti vartojama paskola, kitu paskolu neturim.
bet visai nesigaudom kokiam banke palankiausios salygos ir ar verta imti eurais, nes imant eurais palukanos zymiai mazesnes - pvz. ukio banke imant litais 15proc, o eurais berods 11proc.

norima suma 15 tukst.
Atsakyti
QUOTE((moira) @ 2010 06 15, 20:47)
sveiki,

gal man kas nors is geriau ismananciu arba neseniai susidurusiu su vartojamosios paskolos imimu, galetu padeti  ax.gif

situacija tokia, kad mudu su vyru norim imti vartojama paskola, kitu paskolu neturim.
bet visai nesigaudom kokiam banke palankiausios salygos ir ar verta imti eurais, nes imant eurais palukanos zymiai mazesnes - pvz. ukio banke imant litais 15proc, o eurais berods 11proc.

norima suma 15 tukst.


ax.gif negi niekas nepatars? smile.gif
Atsakyti
QUOTE((moira) @ 2010 06 17, 20:54)
ax.gif  negi niekas nepatars?  smile.gif


Nu mes neseniai norejom imti vartojimo kredita.
Maziausios palukanos nordea banke, bet ten paskola duoda tik su turto ikeitimu, matyt uztai ir palukanos maziausios.
Antroje vietoje SEB bankas. Eurais 8proc.
O kituose bankuose eurais apie 15

O del emimo litais ar eurais tai negaliu patarti, mes norejom eurais, bet siaip tikrai neaisku ar pigiau iseina (bankai saves nenuskriaudzia), toj vietoj jie manau uzdirba is valiutu keitimo operasiju. Nes kaip ir paskola suteikiama eurais, bet kai darai imokas moki litais, litai verciami i eurus pagal banko nustatytus kursus. ir galutiniam rezultate neaisku kiek cia pigiau iseina paskola eirasi

Tikiuosi aiskiai isdesciau savo mintis 4u.gif
Atsakyti
as tai bijau, kad paemus eurais euru kursas pakils ir reikes jau zymiau daugiau grazinti unsure.gif doh.gif

dabar ziurineju Kauno kredito unijos pasiulyma, palukanos iki 14proc.


siaubas, jau kita men. reikia imti paskola, o niekaip neapsisprenziam is kur, nes neturim kas patartu kur palukanos palankesnes ir imti eurais ar litais doh.gif
Atsakyti
Sveiki, galvoju imti asmenine paskola is swedbank:
http://www.swedbank....smenine_paskola
Gal kas patartu, ar verta? Ar labai dideles palukanos butu? O gal geriau imti vartojamaja paskola?
Paskolos reikia nedideles, apie 5000-6000lt.
Atsakyti
Mane domina vartojimo paskola. Gal kas neseniai naudojotės paskola? Nelabai bankai savo tinklalapiuose skelbia už kokius proc. skolina.
Radau, kad Snore nuo 8 proc. http://www.snoras.co..._uzstato_credit Gal kas esate pasinaudoją šia paskola? Būsiu dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti