Įkraunama...
Įkraunama...

Vartojamosios paskolos

Nezinau kaip kitose bankose,bet HB tikrai artimiausiu metu palukanu 5.5 dydzio nebuvo.vartojamaja paskola galima pasiimti iki 60 men.butinosios pajamos turi likti Vilniaus meste kiekvienam suaugusiam po 430 litu,vaikui 300 litu(3 asmenu 6eimai turi likti 1160lt,4-1460lt).Yra galimybe paimti paskola vienam sutuoktiniui,tada tai bus greita vartojamoji,ten terminas trumpesnis,iki 36 men ir palukanos didesnes
Atsakyti
nu ir susinervinau doh.gif
kaip tik pereitą savaitę iš Hansos vartojamąją pasiėmiau, palūkanos- 7,5 doh.gif
ot bus nepasiklausinėjus kitur, pult...o dar kolegės sakė, kad ir taip pigiai čia aš gavau, tipo jos po 9 su viršum ėmė...
nu reiks ryt pasidomaut per kitus bankus...

taip kad, brangiosios, neskubėkit- pasidomėkit pirma visuose bankuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eimi @ 2006 06 21, 17:27)
nu ir susinervinau doh.gif
kaip tik pereitą savaitę iš Hansos vartojamąją pasiėmiau, palūkanos- 7,5 doh.gif
ot bus nepasiklausinėjus kitur, pult...o dar kolegės sakė, kad ir taip pigiai čia aš gavau, tipo jos po 9 su viršum ėmė...
nu reiks ryt pasidomaut per kitus bankus...

taip kad, brangiosios, neskubėkit- pasidomėkit pirma visuose bankuose 4u.gif



Hansabanko salygom dar galima sakyti pasiseke,nes maksimalios palukanos siekia 10 procentu
Atsakyti
QUOTE(jovita02 @ 2006 06 21, 14:46)
Nu Snoro, tai jau tikrai nebus geresnės palūkanos. Man tai ten išvis LUPIKAI.  blink.gif

Dabar DnB (ex Nord LB) akcija palūkanos apie 5% ir jei nori atideda mokėjimus ...

mes dabar kaip tik laukiam Snoro sprendimo dėl paskolos; imam 21000 lt 5 metams su 4,9 proc palūkanomis (kas mėn mokėsim apie 400 lt), jei kas nutiktų mokėjimus atidėti galima (atrodo iki 2metų) ir anksčiau atiduoti galima mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės, mes kaip tik žiūrinėjam vartotojišką paskolą, tai vyrui vilniaus banke pasiūlė 7,5 proc, o snore mačiau akciją - apie 4,9proc. LACOSTA ar greitai duoda snore, parašyk kaip sekėsi, nes labai jau vilioja jų pasiūlymas
Atsakyti
oi nežinau nežinau kur jūs tokias mažas palūkanas randat mirksiukas.gif
skambinausi šiandien į Snorą, tai sakė jei iki 12mėn- 9 proc, jei virš 13 mėn-9,5proc doh.gif sakau, pala pala, o tai kodėl pažįstami (čia lacosta tave turėjau omeny blush2.gif )už 4,9 gavo, tai ta- oiii nežinau, tokių palūkanų pa mus nėra ir nebuvo...sakau, niu bet jei žmonės gauna, kaip tai nėr???? niu, gal išimtinais atvejais,-numykė...
niu, lacosta, tai kuom jūs ten išimtinesni smile.gif

tai va, susiparinus ir prisiklausius gandų, kaip kitiems sekasi su mažais proc, nuėjau į Hansą...Kolegai prieš savaitę davė už 6,5, o man panašiai tuo pačiu metu už 7,5 prastūmė...o vyras kiek anksčiau už 8 buvo pasiėmęs...
nu patikėkit, kiek laiko užtrukau, kol išsilygau mažesnių procentų doh.gif visaip bandė atsimazint ta vadybininkė, kad tipo mums neapsimoka- juk administracinį mokestį teks iš naujo mokėt...o palūkanoms dabartinė akcija 6,5 ir tai ne visiems pritaikoma, priklauso kiek banko produktų turi ir t.t...o be to ši akcija tik iki liepos 1, tai mes galim nespėt ir t.t... doh.gif
ir kai galiausiai pasakėm, gerai,- einam į kitą banką ir pasiimsim su mažesnėm palūkanom vien tam, kad padengt jūsų paskolą, tai sukruto, kad neapsimoka jiem prarast kliento, -taip ir pasakė smile.gif
Rezultatas: pati vadybininkė vietoj 350LT administracinio mokesčio nuleido iki 200 ir vietoj išsilygtų 6,5 proc kažkodėl padarė 6 thumbup.gif
kadangi mūsų paskolos suma ne tokia jau ir maža, tai ir tie 1,5- 2proc ne tokie ir maži pinigėliai cool.gif
niu va, išsiliejau ax.gif o jūs merginos- derėkitės, derėkitės, derėkitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eimi @ 2006 06 29, 22:50)
niu, lacosta, tai kuom jūs ten išimtinesni smile.gif


nustebinai unsure.gif nes tikrai tokiomis palūkanomis (4.9proc) anyta jau turi savo sąskaitoje pinigėlius, o mums ryt paskutinė termino diena, kai turim gauti atsakymą iš banko. Šiaip mes niekuo ten neišskirtini (jokių kitų banko produktų neturim, tik dar vieną paskolą Norde smile.gif )
Gal Jums taip pasakė toji vadybininkė, nes šitos palūkanos irgi yra akcija (jau rašiau, kad tiksliai nepamenu ar iki 07.01 ar iki 08.01), o liepos 01 d jau čia pat g.gif
Vienu žodžiu, kai gausim atsakymą iš Snoro parašysiu kaip sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
gal aš klaidą padariau, kad tik skambinausi, o ne tiesiai į banką ėjau... reiks dar ryt laimę pabandyt Snore...šiaip tai mes jau daug metų ''parsidavę" HB, tai apie sąlygas kituose bankuose nlbai ir žinojom...o jūs iš kur sužinojot, kad tokios mažos palūkanos, nes man nors ir panosėj bankas, jokios reklamos nepastebėjau mirksiukas.gif
ir kažkaip su atsakymais ten man atrodo nelabai skuba...raštiškus užklausimus daviau į kelis bankus, tai iš visų sulaukiau tą pačią dieną atsiliepimų, o iš Sampo-tyyyyla mirksiukas.gif

ačiū,lacosta, už ats. į AŽ ir gerų procentų 4u.gif
parašyk, kai įvyks derybos:)
Atsakyti
aš tai buvau įėjusi į snoro internet puslapį, ir ten yra paskolos, tai kur maži procentai "paskola "plius", na tiek to varau į centrinį snoro banką, pažiūrėsiu ką ten pasiūlys, palinkėkit sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2006 06 30, 09:05)
aš tai buvau įėjusi į snoro internet puslapį, ir ten yra paskolos, tai kur maži procentai "paskola "plius", na tiek to varau į centrinį snoro banką, pažiūrėsiu ką ten pasiūlys, palinkėkit sėkmės mirksiukas.gif



sėkmės gal jau ir per vėlu linkėt, bet kaip sekėsi, tai įdomu blush2.gif
Atsakyti
dabar lauksim atsakymo, duoda 21 tukst, 5 m., proc. 4.9. atnesem dokumentus, uzpildem, tiesa vyras sakr, kad nelabai maloniai bendravo, gal karsta, gal pavargo? g.gif tikesimes nuotaika itakos netures mirksiukas.gif
Atsakyti
mes ėmėm, kai buvo akcija. Palūkanos 4,5 proc.
Atsakyti