Įkraunama...
Įkraunama...

Liudvikas Šalčius arba netradicinė medicina

QUOTE(ruta. @ 2016 02 02, 10:53)
Laba, brangiosios. Labai prašau parašykit kaip sussiekti su Liudviku. Galit ir p.m. Labai ačiū.zinau tik telefona 8 687 94178. Jei pavyks susisiekti prasau parasykit ar priima ir kokios kainos
Atsakyti
QUOTE(saulyte13 @ 2016 01 29, 19:06)
Sveikos merginos.Gal galit ideti kontaktus Salciaus,labai reikia.


zinau tik telefona 8 687 94178. Jei pavyks susisiekti prasau parasykit ar priima ir kokios kainos
Atsakyti

Man tai keistai atrogo, kad tiek zmoniu praso kontaktu, o nei vienas kuris pas ji lankesi, neparaso. Gaila ar ka?
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2017 06 15, 11:52)
Man tai keistai atrogo, kad tiek zmoniu praso kontaktu, o nei vienas kuris pas ji lankesi, neparaso. Gaila ar ka?

Galiu uztikrinti 100% , kad gydytojo Salciaus nr.yra 868794178, priima Garliavoje, Vytauto g.134. Apie jo gydyma nieko pasakyti negaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radera: 15 birželio 2017 - 17:50

Aš galiu parašyti :) buvau praeitą vasarą. Įspūdžiai, na nežinau :D Žodžiu taip. Nusirengi, pirmiausia lanksto ir minko stovinčią, paskui gulinčią. Pasakė daug įdomių dalykų, net kurią koją užsimetus mėgstu sėdėti, nes tai matosi pagal stuburo kreivumą ir t.t. Bet. Tiek man, tiek vyrui, tiek kitiems kurie buvo, visiems padidėjusios kepenys. Na, gal sutapimas toks. Taigi, išlanksto, išminko ir ant lapo subraižo, kurias vietas reikia masažuoti. Siunčia pas savo kolegę Nijolę. Ji dirba kažkur Savanoriuose lygtai, jeigu reikės, paklausiu vyro. Aš negalėjau važinėti į masažus, važinėjo mano vyras. Nelabai ji jam patiko. Kaina 25 ar 30 eur vienas kartas. Iš pradžių sakė, kad užteks 5 kartų, paskui patapo 12 ar 15. Šono skausmą vyrui tikrai nuėmė, dėl to jis dėkingas, bet paskui prasidėjo visokie "nusipirk kažkokio grybo papildo", vėl kažkokio ir t.t. Nusipirko vyras to grybo kapsulių organizmo valymui, bet taip ir stovi, matyt reikės man suvalgyt :D Aš gerą pusmetį sportavau, todėl sakiau vėl užsirašysiu konsultacijai pas jį, tiesiog dėl smalsumo - ar sportas man kokį raumenį atpalaidavo, ar ne :D O šiaip - tikrai įdomus žmogus, realiai tą valandos pokalbį su juo reikėtų įsirašyti, nes informacijos daug pateikia, išeini paskui ir galvoji, kaip ten ką sakė. Tiesiog vienam kartui daug info :)

Atsakyti