Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

smileja, graziai atrodo jusu balkonas thumbup.gif
Atsakyti
Mano gėlytės labai nenori augti verysad.gif Mat sodinau gegužę iš sėklų ax.gif Negreit dar žydės unsure.gif
Kitais metais daiginsiu petunijas su dar kuo nors.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DoNeila: 16 birželio 2010 - 10:18
o man akivaizdu, kad sprigiu tikrai nedaiginsiu biggrin.gif
Atsakyti
Labutis.
Gal kas galetu patarti del begoniju. Pirktos buvo grazios, gausiai zydincios. persodinau i didesnius vazinelius ir pradejo nykti - lapai ruduoja, krauna tokius labai suvargusius ziedelius, bet neprazysta normaliai.
Ka darau blogai? Stengiuosi neperlieti, tresiu su specialiom balkoninem gelems skirtomis trasomis, bet nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 06 16, 00:29)
o kelnės kieno  lotuliukas.gif

ten kelnių išvaizdos gėlė ant virvių tongue.gif lotuliukas.gif

QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 16, 09:33)
o kas ten paskutineje foto toks svyrantis?  g.gif

ten šilingė, žinau kad yra kelių rūšių, bet spėju, jog pas mane geltonoji. Pirkau daigiukus du senukuose, pasodinau abiejų ilgųjų lovelių galuose, man gražu smile.gif tik vėjas vis galus užkelia į balkono vidinę pusę biggrin.gif

su begonijom neturiu patirties, bet pas mus miesto centre pilni loveliai begonijų, jau taip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svaja32 @ 2010 06 16, 11:43)
Labutis.
Gal kas galetu patarti del begoniju. Pirktos buvo grazios, gausiai zydincios. persodinau i didesnius vazinelius ir pradejo nykti - lapai ruduoja, krauna tokius labai suvargusius ziedelius, bet neprazysta normaliai.
Ka darau blogai? Stengiuosi neperlieti, tresiu su specialiom balkoninem gelems skirtomis trasomis, bet nepadeda.

gAL SAULEJE JAs laikau? g.gif nemegsta tiesioginiu saules spinduliu jos cool.gif , o ir siaip juk kai perkam daigus, tai juk daugiausia jie buna siltnami auginti, o kai pasodinam ir laikom lauke kazkiek tai suvargsta pradzioj, bet paskui atsigauna....
Atsakyti
As Jums pavydziu del nasturtu. Mano siais metais balkono lovelyje neisdygo verysad.gif o ir kaime kazkodel labai prastai dygsta....jau antra karta pasejau...paziuresiu, kaip si karta sudygo.
Tai vietoj nasturtu i lovely pasodinau surfinija mixsine...tai ji dar tokia maza...ir ziedu dar negausiai, o kita, jau gal menesis kaip pasodinta, tai ir kitais visai atrodo....
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 06 15, 23:29)
o kas tos mėlynos gėlytės? labai simpatiškai atrodo, gležnutės tokios... man prie tapetų tiktų biggrin.gif


pavadinimą galėsiu pažiūrėt, nes dabar neturiu 4u.gif kaip lt tai nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 06 17, 00:16)
pavadinimą galėsiu pažiūrėt, nes dabar neturiu  4u.gif  kaip lt tai nežinau  g.gif

įtariu lt jų nėra g.gif na bet pažiek, labai dailios, norėčiau tokias išbandyk kitąmet... jei klimatinės sąlygos leidžia joms čia augti.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 15, 22:17)
niu va, sukėliau foto, dabar rodausi wub.gif nors lietus vis jas plaka be gailesčio, bet saulytei išlindus, atigauna greitai thumbup.gif

mano gėlytės prie namo laiptinės, tik krepšys kaimynės tongue.gif
user posted image

o čia mano balkonas wub.gif
user posted image
user posted image


oho kokios jau dideles, grazios wub.gif thumbup.gif pas mane dar net loveliu neuzdengia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svaja32 @ 2010 06 16, 10:43)
Labutis.
Gal kas galetu patarti del begoniju. Pirktos buvo grazios, gausiai zydincios.


Manyčiau, gėlių augimas labai priklauso ir nuo žemės. Pati esu ne kartą įsitikinusi. Dabar turiu nusipirkusi labai geros žemės iš Thomas Phillips, tai patikėkit tikrai skirtumas kaip diena ir naktis. Ir auga gražiai, ir lapai žali, o jau žiedai vienas po kito auga, o jei dar patreši. Kiek persodinėjau, visos gėlytės prigijo, ir dar labai kreipiu dėmesį į mėnulio fazes.
Atsakyti
Koks gražus Smilejos balkonas thumbup.gif
Atsakyti