Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

petunija ir lakisius wub.gif . Tik dar mazai zieduku....
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistutėlė: 14 birželio 2010 - 16:26
4u.gif
puosiam puosiam balkonus, terasas, tai gal laikas ir visiems pasirodyti lotuliukas.gif bigsmile.gif . Nagi, kur jusu grozybes? bigsmile.gif
Atsakyti
Aūūūūūūūūūūūūūūū.... dirol.gif , kur visos dingot??? g.gif g.gif

Rodykite savo grozybes drinks_cheers.gif , as einu fotkinti savo balkono, petunijos jau ziedais apsipyle.... wub.gif
Atsakyti
Regis, as cia viena su savimi kalbuosi.... hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
kai MB pabaigs daryti laikikli ir pakabinsiu paskutini loveli tada ir as pasirodysiu savo grozybes ax.gif nes kolkas tik sonines pakabintos petunijos, o viduriniojo lovelio dar nepakabinus, bet ten isodinau petunija ir is sonu taskuones, idomu tik ar man taskuoniu petunijos neuzgos kai subujos? g.gif

tik va nervina, kad pas mus is virsaus ruko kazkas, tai amziais ant geliu randu pelenu bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilioke_: 15 birželio 2010 - 20:06
QUOTE(wilioke_ @ 2010 06 15, 21:01)
tik va nervina, kad pas mus is virsaus ruko kazkas, tai amziais ant geliu randu pelenu bash.gif

nu jo, tokie kaimynai tai tikrai nervina gun_bandana.gif

aš sukelsiu foto ir pasirodysiu vėliau, šiandien padariau kelis kadrus, man rodos paaugo nuo praeito karto biggrin.gif

aistutėle, tavo spalvytės gėlyčių labai dera wub.gif o lakišius nesvyranti gėlytė? blush2.gif aš dabar klausiu, nes suku galvą ką įvairesnio kitąmet pasirinkti balkonui, o man gražiau kaip balkoninės gėlytės yra svyrančios ir uždengia lovelį smile.gif
Atsakyti
niu va, sukėliau foto, dabar rodausi wub.gif nors lietus vis jas plaka be gailesčio, bet saulytei išlindus, atigauna greitai thumbup.gif

mano gėlytės prie namo laiptinės, tik krepšys kaimynės tongue.gif
user posted image

o čia mano balkonas wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 11, 10:27)
bet čia ne lietus, čia krioklys buvo..

drinks_cheers.gif man irgi tą vienintelį palergonijos žiedelį išdaužė doh.gif


QUOTE(grange @ 2010 06 11, 15:39)
tai parodau dabar kaip palangė atrodo

o čia vargšiukės, gi vienam vazone sugalvojau mat "eksperimentą" padaryt, galvoju tos nasturtos svirs žemyn, tai sodinau į vieną pusę, o kitoj pusėj pasėjau tokių mėlynų,sakau bus kontrastas.

balkonas atrodo gražiai thumbup.gif
o kas tos mėlynos gėlytės? labai simpatiškai atrodo, gležnutės tokios... man prie tapetų tiktų biggrin.gif

QUOTE(smileja @ 2010 06 15, 22:17)
niu va, sukėliau foto, dabar rodausi wub.gif

o čia mano balkonas wub.gif

gėlės gražios thumbup.gif o kelnės kieno lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 15, 18:18)
Aūūūūūūūūūūūūūūū....  dirol.gif , kur visos dingot???  g.gif  g.gif

Rodykite savo grozybes  drinks_cheers.gif , as einu fotkinti savo balkono, petunijos jau ziedais apsipyle....  wub.gif



..po tokiu audru pas mane nelabai ka liko fotkinti..sad.gif ..Palauksiu pora savaiteliu dar - kad nors truputi atsigautu. Ten, kur nera "ciongo", geles graziai zydi - reikes kitais metais petunijomis, surfinijomis apsirupinti. ax.gif Kitame balkone, kur pastoviai vejai pucia - nieko gero - net bakopas sugeba nulauzyti... doh.gif
Atsakyti

QUOTE(aistutėlė @ 2010 06 15, 19:05)
Regis, as cia viena su savimi kalbuosi.... hihihi.gif  hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

**************
Dėkui už patarimus. Nelaisčiau savo surfinija ir vos nenumarinau blush2.gif Tai kaip jus ir sakėt laisčiau, laisčiau laisčiau ir pradeda atsigauti thumbup.gif
Kai atsiras vaizdas taip pat įkelsiu nuotraukąsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 15, 22:40)
aistutėle, tavo spalvytės gėlyčių labai dera wub.gif o lakišius nesvyranti gėlytė?

taip, lakisius svyrantis, bet kazkaip idomiai jis auga, nes vienuose vazonuose svyra, o kituose nelabai.... gal del to, kad vazonus laikiau ant zemes sudetos, o ne pakabintus, tai kai augo, taip ir formavosi.... tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(smileja @ 2010 06 15, 23:17)

grazu wub.gif , o kas ten paskutineje foto toks svyrantis? g.gif
Papildyta:
Einu saviskiu fotografuot lens.gif , vakar taip ir nepadariau nuotrauku cool.gif ....
Atsakyti
pas mane lakišius labai negausiai žydi. į vazoniuką kišau lobelijos vieną daigą ir lakišiaus du, o lobelijos žiedų galybės, mėlynuoja, o lakišius vos vienas kitas.
bet ta mėlyna - geltona kompozicija labai gražu, pamenu ją nuo našlaičių laikų dar...

labas rytas, laukiam nuotraukų 4u.gif
Atsakyti