Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 06, 19:22)

dekui smile.gif zinosiu
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 05, 18:39)
pagyvinsiu temelę, rodau tik tai, kas gražu biggrin.gif
user posted image

wub.gif

QUOTE(Baltupyte @ 2010 07 06, 19:31)
Trečias iš kairės, toks margais kietokais lapais, svyrantis, kvapas patrynus lapelį aštrus, primena senienas iš močiučių spintų  blush2.gif  biggrin.gif

cimbžieda (plectranthus) gal, nelabai įžiūriu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, prasome uzeiti i mano terasa (ne balkona-tokio neturiu deja) ir ne tik terasa , cia dar foto yra nebaigtos pirties.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2010 07 05, 22:39)



QUOTE(Baltupyte @ 2010 07 06, 19:31)
Parodysiu ir aš savo "pasėlius" smile.gif



QUOTE(Neili @ 2010 07 07, 08:58)
Labas rytas, prasome uzeiti i mano terasa


Kokios grozybes....ale tikri paseliai thumbup.gif wub.gif Vezimaiciai pas Neili kokie faini. thumbup.gif
Atsakyti
labai graži terasa ir priešpirtis 4u.gif man graži pelargonijų švelni rožinė spalva thumbup.gif

deja, lietus visiškai užkapojo manąsias pelargonijas sad.gif hortenzija irgi žemyn žiūri.
o štai n.gvinėjos sprigės subujojo. joms gal lietus patinka? bigsmile.gif
Atsakyti
jei n. gvinėjos sprigės auga saulėkaitoj, tai jos labai labai geria vandenį, šiaip paprastai auginamos pavėsingose vietose, kur ne taip greitai išdžiūna dirvožemis ar vazonėliai 4u.gif
Palyginimui, turiu šešėlingą vietą, kur kelis metus auginau visadžydes begonijas baltais žiedukais. Viskas buvo super iki šios vasaros lietaus/krušų. Kieti lapai sudaužyti, sušaudyti, n. gvinėjos sprigės geriau atrodo, augdamos tokiomis pačiomis sąlygomis.

Na, o hortenzijai reikia papildomos priežiūros. Dirvoj augdamas krūmas daugiau/mažiau pats susitvarkytų. Nors ir nuo hortenzijos rūšies ir veislės priklauso ( mano turimos šluotelinės net nesiruošia griūti ant žemės), tokios šviesiosios ( h. arborensis) net ir be lietaus plakimo žiedus ant žemės "pasideda".

Žodžiu, reikia šiek tiek nagučius prikišti, kad būtų gražu biggrin.gif
Atsakyti
Gaudvile, ačiū, tikrai cimbžieda pas mane thumbup.gif
Atsakyti
Neili, jau petunijų temoj išgyriau tavo petunijas, bet ir čia amo netekau, labai gražiai viskas žiūrisi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 07 07, 13:41)
Neili, jau petunijų temoj išgyriau tavo petunijas, bet ir čia amo netekau, labai gražiai viskas žiūrisi thumbup.gif  wub.gif


aciu :4u tongue.gif
Atsakyti
neili wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 07, 10:25)
Žodžiu, reikia šiek tiek nagučius prikišti, kad būtų gražu  biggrin.gif

nu ir ką ten man kišt rolleyes.gif aš taip lengvai nepasiduosiu biggrin.gif prašom išsamiai biggrin.gif wink.gif 4u.gif

Atsakyti
šiemet pagaliuką lotuliukas.gif ir labai neveržiant parišt krūmą, o kitą pavasarį į vazoną įstatyt "trikojį" ( TP tokis dalykėlis aka žalios grotelės su trim kojelėm) ir belendantys nauji stiebeliai "įsitvirtins".

Kai būsiu sode nufotkinsiu kaip toks dalykėlis atrodo. Po lapais nesimatys jokio sutvirtinimo, krūmas augs stabiliai 4u.gif
Atsakyti