Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

ačiū, lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
na va mergaites, pagaliau ir as galiu parodyti savo grozius bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 09, 18:43)


Grazu wub.gif Ir ziedu kiek daug wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 09, 19:43)


Gražu wub.gif
Atsakyti
kadangi auginu mišreinę - visko po truputį, tai skirtingu laiku mane nudžiugina skirtingos gėlės.
per liūtis labai atsigavo ir išbujojo n.gvinėjos sprigės bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 10, 17:41)
kadangi auginu mišreinę - visko po truputį, tai skirtingu laiku mane nudžiugina skirtingos gėlės.
per liūtis labai atsigavo ir išbujojo n.gvinėjos sprigės  bigsmile.gif

user posted image


labai graziai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2010 07 09, 18:43)


nu bais grazu wub.gif
QUOTE(Žanė @ 2010 07 10, 18:41)

bigsmile.gif grazios wub.gif reiks kitamet bandyt jas man augint rolleyes.gif
Atsakyti
mano iš seklų užaugintos wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2010 07 10, 22:55)
mano iš seklų užaugintos wub.gif


matos gražu, tik foto labai n eryški 4u.gif

Aš tai vakar vos neapsiverkiau sad.gif dvi dienas nebuvom namie, vargšės mano petunijos, išgyveno karščius kai 33-35 vos ne visas dienas iš eilės per dvi savaites,bet vat užvakar buvo baisi liūtis, žaibai, audra.... ir šito buvo per daug, išlaužytos visos, jau einant prie namų pamačiau šakas mėtantis ant žemės, sakau mano gėlės blink.gif nes tokius nuo viršaus, kur buvau supylus vandeniui sulaikyt biški, išplovė, pažiūriu į viršų, vienam vazone vienas stiebas likęs stovėt normaliai, kitam du mažiukai, visos nulankstytos nudaužta nulaužyta, košmaras doh.gif vazonai pilni vandens...
nu tai ka nukarpiau iki šaknų beveik nes daugiau nieko kito nebeliko... o jos ir nebeatžels jau, tai laukiu kol žemė išdžius ir keliaus lauk sad.gif žiauriai gaila,bet ką daryt.....

o paliko dar pikčiau, kai aukščiau kabančios tos petunijos ant stulpų, toks jausmas, kad liko nepaliestos, keli žiedeliai mėtos ant žemės............. cool.gif
Atsakyti
o loveliuose skylutės padarytos vandens pertekliui išbėgti, Grange?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 12, 08:55)
o loveliuose skylutės padarytos vandens pertekliui išbėgti, Grange?

lovelių dugne buvo žymės, kur pradurt skyles,6 vietos, bet aš pradūriau 2, nes galvoju kai tokia sausra, tai per daug vandens nebus...vėliau žadėjau jei reiks, bet kai to lietaus nebuvo tai ir nereikėjo, dabar pirmą kart tokia liūtis, tai matyt buvo per mažai ir nebespėjo niekas išbėgt, nes pylė tai taip kaip iškibiro kas piltų...
Atsakyti
labai labai užjaučiu, įsivaizduoju kaip skauda širdį wink.gif

Sekančiais metais gali pabandyti pasidaryti "sumuštinuką": vistik išdurti daugiau skylių, iki pirmos pažymėtos ribos pripilti drenažo ( seno molinio vazono duženų, pūsto molio granulių ar kokių stambesnių akmenų), sekantis sluoksnis - izoliacinis. Čia siūloma dėti centimetro storio tankesnio veltinio sluoksnį ir tik dabar pilti gruntą.
Tasai veltinis dirba šaknų drėkintuvu - karštu oru šaknys nemirks vandenyje, o kai liūtys - vanduo nubėgs per papildomai pradurtas skylutes wink.gif
Atsakyti