Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasines NE/GALIOS atsiradimo priezastys - tesinys

QUOTE(gluosnis @ 2010 06 04, 20:15)
visos cistos- tai musu neisverktas liudesys, musu asaros, kurias sulaikome savyje, kai neleidziame sau verkti. kaires puses kiauside simbolizuoja svetimus vyrus (vyra, zenta ) desines puses - savo vyrus (broli, sunu).

Pas mane kai buvau 16,desineje krutyje rado cista 4u.gif Ka simbolizuoja butent desines puses cista krutyje?
Atsakyti
Nieko nesimbolizuoja - tai paprasciausiai prasilenkimas su pasirinkimu buti moterimi, tai prasilenkimas su visatoje veikianciais desniais.
Moteris daznai pamirsta save ir rupinasi visais kitais,kitaip tariant dazna is musu manomes esancios "supermamos/moterys" ir kad musu ir tik musu pareiga gelbeti pasauli:), auginti vaikus,globoti ir aukleti vyrus. As tai vadinu "SAVES PAMYNIMU"
Atsakyti
ant desines kojos,siek tiek zemiau kelio jau kuris laikas turiu penkiu centu monetos dydzio ploteli kuris pasidenges balksva storesne oda.Man panasu i zvyneline verysad.gif Jos atsiradimas,galvoju,sutapo su prasidejusia virtine stresu.Stresas,viena is priezasciu.Kokios dar gali but priezastys? Maista labai atsakingai renkuosi,mazai mesos daug darzoviu,vaisiu kruopu......
labai aciu,jei padesit 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.O ka reiskia jei nuo vaikystes labai skauda inkstus?Vaikysteje abu labai skaudedavo,o dabar dazniausiai desiniji? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqskaa @ 2010 06 05, 17:07)
Sveikutes.O ka reiskia jei nuo vaikystes labai skauda inkstus?Vaikysteje abu labai skaudedavo,o dabar dazniausiai desiniji? 4u.gif


Inkstuose kaupiasi vaikystes nuoskaudos, greiciausiai ant vyriskos lyties atstovu, jei desineje:)

Papildyta:
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 06 05, 15:44)
ant desines kojos,siek tiek zemiau kelio jau kuris laikas turiu penkiu centu monetos dydzio ploteli kuris pasidenges balksva storesne oda.Man panasu i zvyneline verysad.gif Jos atsiradimas,galvoju,sutapo su prasidejusia virtine stresu.Stresas,viena is priezasciu.Kokios dar gali but priezastys? Maista labai atsakingai renkuosi,mazai mesos daug darzoviu,vaisiu kruopu......
labai aciu,jei padesit 4u.gif


Baime del ateities...oda musu didziausias organas ir atlieka apsaugini vaidmeni:) Kojomis remiames i zeme, judam visom kryptim, jei netoli kelieno, greiciausiai siejasi su paslankumu, nuolankumu.Isiklausyk i savaja sirdi, tikrai rasi atsaka:)
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif kazkur buvo rasyta ka simblozuoja koju pirstai, taciau kiek perverciau psl. atgal nerandu, gal kas nors galetumete padeti, mano sunui kazkaip savaime trecias pirstukas "palindo" po antruoju doh.gif
Atsakyti
Nykštys- tėvas, antras pirštas- mama, trečias- vaikas, ketvirtas- broliai, seserys, penktas- aplinkiniai žmonės.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 06, 11:57)
Nykštys- tėvas, antras pirštas- mama, trečias- vaikas, ketvirtas- broliai, seserys, penktas- aplinkiniai žmonės.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqskaa @ 2010 06 05, 17:07)
Sveikutes.O ka reiskia jei nuo vaikystes labai skauda inkstus?Vaikysteje abu labai skaudedavo,o dabar dazniausiai desiniji? 4u.gif


baimes ir nusivylimai - inkstu stresai.
dar yra toks dalykas kaip "злоупотребление доверием", kai kazkas pasinaudoja musu atvirumu arba informacija apie mus. desine puse pagal Viilma - moteriska puse. pvz. jus kazka labai intymaus pasakojate savo mamai, tikites, kad tai liks tik tarp jusu, bet suzinote, kad mama papasakojo dar kazkam. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 06 05, 15:44)
ant desines kojos,siek tiek zemiau kelio jau kuris laikas turiu penkiu centu monetos dydzio ploteli kuris pasidenges balksva storesne oda.Man panasu i zvyneline verysad.gif Jos atsiradimas,galvoju,sutapo su prasidejusia virtine stresu.Stresas,viena is priezasciu.Kokios dar gali but priezastys? Maista labai atsakingai renkuosi,mazai mesos daug darzoviu,vaisiu kruopu......
labai aciu,jei padesit 4u.gif

zvynelines arba psoriazes priezastis - dvasinis mazochizmas, kai zmogus laimingas, kad gali kenteti kartu su kitais, dvasines kancios ji ne baugina, o dziugina. psoriaze -kai oda parausta, sausa, pleiskanojanti... g.gif man nepanasu i tavo atveji.
Papildyta:
QUOTE(perfekta @ 2010 06 06, 15:58)

penktas mazas pirstelis paprastai parodo pati artimiausia is kitu zmoniu smile.gif pvz. moteriai tai jos vyras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 06 birželio 2010 - 21:40
Kai labai bloga, vertėtų pasižiūrėti šį filmuką ir iškart pasidarys gėda...
http://www.youtube.c...player_embedded
Atsakyti
Labas vakaras,mielosios,noreciau paklaust ka reiskia sutrikes virskinimas,hemorojus,zarnyno spazmai,kraujavimas is isangos,taip pat ir hormonu sutrikimas ir menesiniu ciklo nebuvimas (ta prasme menesines buna kas 2-3-4 menesius.O kartais ir 2 menesius is eiles) ?
Taip pat esu baisiai nepastovios nuotaikos,dazniausiai nervinga arba liudna,dar daznai buna,kad jauciuosi tuscia,nieko nenoriu ir panasiai,nors tokia jauna esu...Tad prasau jusu pagalbos.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~*StarDust*~: 06 birželio 2010 - 23:06
ka reiskia kudikiu ir naujagimiu diegliai, ju pilvo putimas ilgai besitesiantis, kokia to dvasine priezastis?
Atsakyti