Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių transportas

oficialiai tai mes svesim 1 diena,paskui visi gris taksai ar kaip is lampedziu,nes visi sveciai kaunieciai,o antra diena vien tik jaunimas varom i sodyba,o tetukai ir tai jau pas save namie,be musu thumbup.gif
o del grizimo tai pas mus problemu nebuna,nes turim soferiuku tongue.gif
dzudi as nesuprantu ko tu taip nerimauji? g.gif
Atsakyti
QUOTE (leduke @ 2004 06 22, 21:01)
oficialiai tai mes svesim 1 diena,paskui visi gris taksai ar kaip is lampedziu,nes visi sveciai kaunieciai,o antra diena vien tik jaunimas varom i sodyba,o tetukai ir tai jau pas save namie,be musu thumbup.gif
o del grizimo tai pas mus problemu nebuna,nes turim soferiuku tongue.gif
dzudi as nesuprantu ko tu taip nerimauji? g.gif

Ai vaziuos su savom... Jei nores gerti, tegu su taksu vaziuoja namo... As, matyt, per daug sau galva kvarsinu rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
Pagaliau nusiraminai?
Šaunuolė, ir nekvaršink sau galvos dės tų pijokų tongue.gif
Atsakyti
Man visas tas išvežiojimas turbūt labiausiai pastaruoju metu nervus gadina... mad.gif Pabandžiau išsiaiškinti, kas ruošiasi būti su mašinom, vairuoti (čia, aišku, priklauso ir paties žmogaus susitvarkymas su alkoholiu). 2 poros kaip poros - pasakė, kad bus su mašinom ir dar galės paimti 2 ar 3 žmones į galą. 2 mano draugės labai geranoriškai pasakė, kad galės atvažiuoti su mašinom, bet jos tik neseniai gavo teises ir nelabai moka pasistatyti. tongue.gif Bet, manau, čia irgi ne problema, nes galės ir kas nors padėti. O labiausiai man nepatinka tokia frazė: "Na taip, mašiną turiu, bet nenoriu ja važiuoti, bet jei reikės..." mad.gif Tai tada tiesiai pasakytų, kad ruošiasi prisigerti ir mašina nevažiuos. O dabar aš nežinau, ar man kažką organizuoti, ar ne. Sėdėjau, skaičiavau, skaičiavau, derinau visus, bet galiausiai supratau, kad nieko aš nesuderinsiu, nes va keli žmonės su savo mašinom taip ir lieka po klaustuku. Galiausiai patys svečiai pasakė, kad nuvažiavimas iki kavinės - jų pačių problema, ir jie spręs taip, kaip norės. Nežinau, kaip išspręs, bet aš iš tiesų nebežinau, ką AŠ dar galėčiau padaryti... Grįžti namo užsakysim taksus ir apmokėsim, bet nuvažiuoti į kavinę... Manau, galėtų pasirūpinti patys... g.gif
Atsakyti
nesijaudinkit jus del tu sveciu veziojimo i ar is baliaus.... rolleyes.gif rupestis turetu buti tik pulkui transportas, o visas kitas - dzin... wink.gif kam sau galva kvarsinti? biggrin.gif
Atsakyti
tongue.gif Na man geriau jau Mersas 400, nes kiti kažkokie arkliškai dramblišai gramozdiški.
Labai jau navatnai atrodo.
Šiaip tai visai gražūs, tongue.gif
Atsakyti
Sveikuciai!
Gal kas zinot kur butu galima kaune vestuvem issinuomuot masinu?? Limuzinu ir retro stiliaus telefonu ir adresu randu,bet kitokiu tai niekur nematau cry.gif

Jei galit padekit!! Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Mes nuomavomes 600-tuosius mersus, telefonas 8 652 11839. Jie Vilniuje, bet manau, kad atvaziuotu ir i Kauna.
Atsakyti
Mes tai apie masinu nuoma teiravomes vilniuje tai mersai124 ar kazkas panasaus kainos 100Lt vienai valndai (mums reikai 3 masinu) mes taip paskaiciavom, kad mums 8val.ju reikia tai sumele didele gaunasi tai nusprendem imti viena limuzina (mersa)ir savo mersa.tuo labiau kad limuzino kaina su kiekviena val.krenta.Visgi pigiau gaunasi cool.gif
Atsakyti
O jeigu be limuzinu, mercedesu ir retro stiliaus?
Ar yra dar kitokiu masinu vestuvems? biggrin.gif Kyla itarimas doh.gif
Pavyzdziui siuolaikines, bet prabangios. Na, koks tamsus kabrioletas. Kazkodel jo baisiai noriu. Tikiuosi, kad rugpjucio 6 nelis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mums net ir kabrioleto nereikia - kokiu 2-3 padoriu masinyciu ar kokio mikriuko grazesnio - bet irgi niekur negaliu rasti. Kazkur buvau girdejus, kad galima is Kautros ar tai Kauno autobusu nuomotis - gal jus ka nors daugiau girdejote?
Atsakyti
gal galit pasakyt kiek tie 600-tieji mersai kur vilniuje kainuoja?
Atsakyti