Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

Šią spintukę, atnaujinau dekupažuojant (savikaina 30LT plius darbas). Kadangi niekas jos user posted image net už ačiū neėmė, tai teko imtis darbo: visą perdažiau, nudekupažavau , nulakavau saunoms skirtu vandeniniu laku. Ir prikėliau naujam gyvenimui. Tik rankenėlių dar trūksta
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2010 07 22, 17:27)
Šią spintukę, atnaujinau dekupažuojant (savikaina 30LT plius darbas). Kadangi niekas jos net už ačiū neėmė, tai teko imtis darbo: visą perdažiau,  nudekupažavau , nulakavau saunoms skirtu vandeniniu laku. Ir prikėliau naujam gyvenimui.

Graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
dar vienas pigus budas dekoruoti sienas lipni plevele,dazniausia naudojama baldamas atnaujint,buna senukuose ir manau visur kitur,vakar nusipirkau pora metru,pora valandu karpant ir klijuonat ir iki kol aplopysim kitus namo kampus turetu tikti,plius mazas domisi tik manim biggrin.gif tai moketi debesi pinigu uz foto tapeta ar lipdukus nematau dideles prasmes,kai paaugs ir kazduo labai susidomes tada ir mastysim ax.gif
bandziau prisekti nuotrauka,bet nesigavo pabandysiu veliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbatos_puodelis: 22 liepos 2010 - 21:07
QUOTE(arbatos_puodelis @ 2010 07 22, 22:05)
dar vienas pigus budas dekoruoti sienas lipni plevele,dazniausia naudojama baldamas atnaujint,buna senukuose ir manau visur kitur,vakar nusipirkau pora metru,pora valandu karpant  ir klijuonat ir iki kol aplopysim kitus namo kampus turetu tikti

Dar vienas panašus geras daiktas - spalvota lipni juostelė (mažiau karpymo, jei nori ką nors dekoruoti dryželiais mirksiukas.gif ).
Atsakyti
bandau ikelti nuotraukas 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbatos_puodelis: 23 liepos 2010 - 19:02
Pagaliau vaikų kambariai baigti ir nors rezultatas neatitiko 100 proc. matyto ir norėto vaizduotėje, rolleyes.gif bet beveik esu patenkinta. Trūksta dar lentynėlės (tėtis laukia įkvėpimo ją pakabinti hihihi.gif) ir keletas meninių foto laukia mano "įkvėpimo" jas įreminti ir pakabinti ant sienų. rolleyes.gif

8mečio Žaibo macvyno fano kambarys:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

3metės kambarys. Stilius "princesiškai kaimiškas" biggrin.gif

user posted image

mažosios "šeiminikės" kampelis
user posted image

user posted image

user posted image

Buvo mintis abiejų vaikųkambariuose ant spintos, komodos , lentynos dureliųdar klijuoti kambario temą atitinkančius lipdukus. (prisirinkau ir variantų tik dar nepirkau) Bet ar nebus jau permarga? mastau.gif Prašau Jūsų patarimo...ar klijuoti? rolleyes.gif

Atsakyti
aš neklijuočiau, dar nuotraukos susikabins, gana margumo mastau.gif
iš kur mergytės baldai?
Atsakyti
drabužinė/žaidimų namelis bigsmile.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image





Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2010 07 21, 17:58)
ta pati situacija, tik vaikai vos mažesni. pradžioj buvau labai už dviaukštę, bet pradėjau abejoti, kad griozdiška, auktšta... foteliuką iš karto atmečiau, nemieli jie man, kloti kas kart reikia, patalynę kažkur sukišt.

Ačiū visoms už patarimus. Nusipirkome dviaukštę lovą iš natūralaus medžio. Na, lova tikrai tvirta, vyrą kartu su sūnum išlaiko ax.gif Tik, man atrodo, kad nedideliame kambaryje per daug užsigriozdino erdvė doh.gif Tikiuosi priprasim.
Atsakyti
Dije, nuostabus vaiku kambariai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dija, as manau vaikai patys prisiklijuos kur jiems reikia, ir kokiu reikia biggrin.gif Ju tai ju kambariai, lai pasireiskia.

Nzn kaip pas jus, bet musu mieste vaikai pablude del lipduku. Kazkokia "lipdukine" liga doh.gif Serga masiskai. Darzeliais. Didziaui albumai tu lipduku suklijuoti, vyksta mainai.... ir pan....

Tikrai vaikiski faini kambariukai 4u.gif Sakyciau tokie "zemiski"

Aha, ir man idomu, is kur vaikiski mergaitiski baldeliai blush2.gif
Atsakyti
Merginos, reikia Jusu patarimo. 5 metu mergytei koki labiau vertetu pirkti stala - vaikiska, apie 55 cm aukscio su kedutemis, ar jau normalu rasomaji stala, kuris tiktu ir jai jau pradejus lankyti mokykla. Kur jus pirkote savo vaikams stalus/staliukus. As kol kas istyrinejau tik SBA ir Monoidejos asortimenta.
Aciu
Atsakyti