Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(<LIBE> @ 2010 06 17, 15:45)
Alio, Alio....labas, panos..dingot kaip i vandeni smile.gif
Gal forumas uzdarytas biggrin.gif
Kaip gyvenate?

Blin..Kam_tai_rupi, prirasei tiek dalyku-skausmai...man daktaras sake, kas IS skausmu nesukelia g.gif


Nzn kokiai daliai zmoniu, bet tikrai sukelia neuropatinius skausmus. Ir labai skausmingus spazmus. Gal but Lt tai vardinama kaip IS komplikacijos ar pan. Skaiciau forumuose, UK 44 proc. serganciuju vartoja SAtivex. Tik nzn ar tokiai daliai skiriama del skausmu ar del kitu priezasciu. Be to cia ir kanapiiu sviesta gamina legaliai (sergant tam tirkomis ligomis isduodamas leidimas).

Mano tevas jau daug metu gyvena su sia liga. Beieskant priezasciu buvo operuotas stuburas, kad nervo nespaustu. Operacijos irgi primena save.

Dabar manoma, kad susirgo 28 m. ar anksciau Kai gavo 3 grupe po encifelito, kurios niekam nerode - net mes nezinojome, nekalbant apie darboviete. Tai jis dar 20 metu maratonus begiojo. Buvo sveikuolis.

Skaiciau jusu forume apie omegas. Tevas kasryt valgo linu semenis su salotomis. Beje, jos ir JAV rekomenduojamos kaip papildas dietai, net nesegant MS.

Gal jums pades, dabar turi ivesti 2-jus naujus vaistus. Bendravau del Sativex, taciau nesekmingai, minejo, kad Lt jie gali buti tik po 5 metu.Vieni vaistai, kurie gali pasirodyti rudeni Lt turetu irgi buti skiriami pazengusiai IS ir nuimti spazmus. Bent taip minejo A.D (IS gen.sekretore).


Siaip apie kanapes, tik kitu pavadinimu vaistai - naudojami legaliai Amerikoje. Be skausmo ir spazmu malsinimo jos turi kitu savybiu, padedanciu IS ligoniams.

http://www.safeacces...cle.php?id=4558
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kam_tai_rupi: 17 birželio 2010 - 23:10
Laba mergyyynos biggrin.gif 4u.gif
Per karstus praejusios savaites orus persalt sugebejau. Turbut nuo vietines reiksmes kondicionieriaus, ir atviru masinos langu. Jau lygiai savaite sloguoju ir koseju biggrin.gif Ir be proto laukiu kito pirmadienio. Gal birzelio 28- liepos 2d. kuri i pajuri trauksit g.gif

Man ir neskauda nieko. Tik pojuciai. Kai labai giliai kapstyti pradedi,tai ir nusigydyti galima.
Atsakyti
sveikos merginos mirksiukas.gif

Pagaliau po metulaiko pasiemiau is KMU savo punkcijos rezultatus thumbup.gif
Aciu LIBE, tik tavo deka, gytytoja ?Balnyte paprase, kad man ta tyrima padarytu, nes punkcija padare pernai balandzio menesio, o tyrimus padare, tik pries pusantro menesio. vat ir ieskok teisybes. buciau nenuvaziavusi, tai buciau ir negavusi, nes kiek skambinu, tiek pasidomes, bet tuo viskas ir baigdavosi. Zodziu, negaliu atsidziaugti po metu gavusi tyrimu rezultatus ir jie geri thumbup.gif
Atsakyti
Labai sveikinu Talli su gerais tyrimu rezultatais 4u.gif 4u.gif o kokie jie? kaip gyd komentavo? Dar karteli sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Talli @ 2010 06 18, 13:25)
sveikos merginos mirksiukas.gif

Pagaliau po metulaiko pasiemiau is KMU savo punkcijos rezultatus thumbup.gif
Aciu LIBE, tik tavo deka, gytytoja ?Balnyte paprase, kad man ta  tyrima padarytu, nes punkcija padare pernai balandzio menesio, o tyrimus padare, tik pries pusantro menesio. vat ir ieskok teisybes. buciau nenuvaziavusi, tai buciau ir negavusi, nes kiek skambinu, tiek pasidomes, bet tuo viskas ir baigdavosi. Zodziu, negaliu atsidziaugti po metu gavusi tyrimu rezultatus ir jie geri thumbup.gif


bet vistiek ilgai laukt reikejo, pries puse metu su ja snekejau smile.gif niekas neskuba, bet svarbu kartoti "n"-aji karta nereikes thumbup.gif
Atsakyti
Labutis mergiukai!!! 4u.gif
Tikiuosi visos sveikos.. pervargau siek tiek, bet vel manau greitai atsigausiu, nebe daug liko ir iki atostogu thumbup.gif trys dienos ateinancia savaite ir kita keturios ax.gif kaip begsiu is darbo iki beveik liepos galo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Melete kas cia dabar per persalimai??? a? nors ir man viena diena gerkle paperstejo po kondicionieriaus, bet kaip ir dingo visas tas reiskinys. Mes jei liksim LT per atostogas, tai vaziuosim pajurin, bet apie liepos 5, ne anksciau..
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2010 06 18, 14:24)
Labai sveikinu Talli su gerais tyrimu rezultatais  4u.gif  4u.gif  o kokie jie? kaip gyd komentavo? Dar karteli sveikinu 4u.gif



o ka as zinau kokie tie rezultatai, pasake kad geri, o ant tyrimu lapelio parasyti kad nerasta, o ko, tai velnias zino blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Talli @ 2010 06 20, 23:05)
o ka as zinau kokie tie rezultatai, pasake kad geri, o ant tyrimu lapelio parasyti kad nerasta, o ko, tai velnias zino blush2.gif  g.gif

tai matyt tuo ir geri, kad nerasta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 06 21, 07:58)
tai matyt tuo ir geri, kad nerasta wink.gif



tai man taip ir pasake thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Seniai sia buvau uzsukusi bet smagu ir pavelavusiai paskaitineti. Kazkaip laiko neturejau. g.gif Mano mazasis sirgo. Dabar jau pasveikes isleke i darzeli o as jau trecia diena kazko kojytes bandau atgauti, nes sunkokai pradejau vaikscioti ir jauciuosi pavargusi, issekusi ir verksne. Del kiekvieno sss... imu verkslenti. blush2.gif Tai net nezinau ka daryti ar dar palaukti ir tiketis kad viskas susitvarkys ar skambinti gydytojai ir teirautis ka daryt. Nes jau pabodo tie hormonai. doh.gif O dar plius tos iseigines po 4dienas ant nosies, norisi pabut su seima. 4u.gif Bet bijau ir uzdelst. g.gif .
Ka jus darytumete? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri-ka @ 2010 06 21, 09:58)
Sveikos,  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
Seniai sia buvau uzsukusi bet smagu ir pavelavusiai paskaitineti. Kazkaip laiko neturejau.  g.gif  Mano mazasis sirgo. Dabar jau pasveikes isleke i darzeli o as jau trecia diena kazko kojytes bandau atgauti, nes sunkokai pradejau vaikscioti ir jauciuosi pavargusi, issekusi ir verksne. Del kiekvieno sss... imu verkslenti.  blush2.gif  Tai net nezinau ka daryti ar dar palaukti ir tiketis kad viskas susitvarkys ar skambinti gydytojai ir teirautis ka daryt. Nes jau pabodo tie hormonai.  doh.gif  O dar plius tos iseigines po 4dienas ant nosies, norisi pabut su seima.  4u.gif  Bet bijau ir uzdelst.  g.gif .
Ka jus darytumete?  mirksiukas.gif



Skambinkite gydytojai. Tik pablogejimo metu galima gauti plazmos, uzdelsus nebeskiria.

Nupirkau tevui maisto papilda -kanapiu seklu aliejaus is ,holland@Barrett'. Nors ne tie vaistai, bet gal ir seklose yra kiek tu savybiu, padedanciu segant IS.
Atsakyti
QUOTE(Eri-ka @ 2010 06 21, 09:58)
Sveikos,  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
Seniai sia buvau uzsukusi bet smagu ir pavelavusiai paskaitineti. Kazkaip laiko neturejau.  g.gif  Mano mazasis sirgo. Dabar jau pasveikes isleke i darzeli o as jau trecia diena kazko kojytes bandau atgauti, nes sunkokai pradejau vaikscioti ir jauciuosi pavargusi, issekusi ir verksne. Del kiekvieno sss... imu verkslenti.  blush2.gif  Tai net nezinau ka daryti ar dar palaukti ir tiketis kad viskas susitvarkys ar skambinti gydytojai ir teirautis ka daryt. Nes jau pabodo tie hormonai.  doh.gif  O dar plius tos iseigines po 4dienas ant nosies, norisi pabut su seima.  4u.gif  Bet bijau ir uzdelst.  g.gif .
Ka jus darytumete?  mirksiukas.gif

zinai, as jau pergyvenau visa sita. Jau geriau. Bet man ir gelezies truko- anemija buvo. Tai tas koju nepavilkimas, ir nuovargis pirmiausiai atsiranda. O verkimai, nervai... Neraso man vaistu. Tik pradedu apie tokius dalykus sneket- iskart kalba suka. O ir as nenoriu su depresininku vaistais gydytis. Taip kad trypiuosi. Man per PMS labai slyksti nuotaika. Vis neprisiruosiu papildo nusipirkti tam laikotarpiui doh.gif
Atsakyti