Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Sveikos, ačiū už morališką pagalbą. Na dar vakar neskambinau gydytojai, bet jau porą kartų kojytes pamasažavo ir kažkiek geriau pasidarė. Nesakau kad jau visai gerai, bet pačiai jau noras vaikščioti atsirado, gal kažkaip atgaivinsiu savas atramas. g.gif Net pyktis kartais suima kad taip netikėtai atsitinka. doh.gif

Aš taip pat turiu amantadino visa dėžutę, man nuo jų viskas gerai bet nevartoju, nes gyd sakė kad nuo jų kažkoks silpnumas būna. doh.gif
Atsakyti
Visoms israse, nei viena negere, nes nieko gero biggrin.gif
Darysim mita ir kaip raganos ant lauzo sudeginsim kruva vaistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<LIBE> @ 2010 06 22, 10:06)
Visoms israse, nei viena negere, nes nieko gero biggrin.gif
Darysim mita ir kaip raganos ant lauzo sudeginsim kruva vaistu smile.gif

tiksliai, dafai susimytinam kada nors g.gif ax.gif

Man Amantadino niekas nerase biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,
jūs bendraujat ir domitės gal daugiau, būtų įdomu sužinot, ar kas nors iš Lt važiavo į Lenkiją į šią www.euromedicpoland.com kliniką?
Nes aš čia buvau pasiryžus ir užregistravus mamą, tai sakė, kad 2 metų eilė, o dabar atėjo atsakymas, kad galima jau šią vasarą, bet mama pasuoja, jai reikia įrodymų ir garantijų nes pinigai nemaži g.gif jai kam įdomu bus galėsiu įdėt jų laišką
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2010 06 22, 12:08)
Sveikutės,
jūs bendraujat ir domitės gal daugiau, būtų įdomu sužinot, ar kas nors iš Lt važiavo į Lenkiją į šią www.euromedicpoland.com kliniką?
Nes aš čia buvau pasiryžus ir užregistravus mamą, tai sakė, kad 2 metų eilė, o dabar atėjo atsakymas, kad galima jau šią vasarą, bet mama pasuoja, jai reikia įrodymų ir garantijų nes pinigai nemaži g.gif jai kam įdomu bus galėsiu įdėt jų laišką

as irgi uzsiregistravus, irgi gavau laiska, bet kolkas atidejau. kokia kaina jums pateike?
Papildyta:
QUOTE(Meletė @ 2010 06 18, 10:10)
Laba mergyyynos biggrin.gif  4u.gif
Per karstus praejusios savaites orus persalt sugebejau. Turbut nuo vietines reiksmes kondicionieriaus, ir atviru masinos langu. Jau lygiai savaite sloguoju ir koseju biggrin.gif Ir be proto laukiu kito pirmadienio. Gal birzelio 28- liepos 2d. kuri i pajuri trauksit g.gif

Man ir neskauda nieko. Tik pojuciai. Kai labai giliai kapstyti pradedi,tai ir nusigydyti galima.

as busiu Monciskese nuo 06.27 iki 07.03 smile.gif
Atsakyti
o as busiu Monciskese nuo liepos 5 iki 10 d. Tik dabar bijau, galvoju jei oras toks, tai nesinori....
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2010 06 22, 11:22)
as irgi uzsiregistravus, irgi gavau laiska, bet kolkas atidejau. kokia kaina jums pateike?


6900 eurų

The price is 6 900 euro. Included are : all examinations and procedure, accommodation for 2 people for 5 nights in a 4 star hotel and transportation from/to the airport and medical facilities.
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2010 06 22, 17:42)
The price is 6 900 euro. Included are : all examinations and procedure, accommodation for 2 people for 5 nights in a 4 star hotel and transportation from/to the airport and medical facilities.

o-o viskas iskaiciuota g.gif Jei tikrai zinotum kad pinigai ne i bala, tai manau verta cool.gif
Atsakyti
Monciskes- tai tokia neygaliuju poilsiaviete prie juros, nuostabioj vietoj, pernai buvau ir vel labai noriu, bet orai gasdina...Bet gal reiks vaziuot, nes kitaip liksiu tik vonioj besimaudzius visa vasara lotuliukas.gif
Kaina Lenkijoj tikrai nemaza, bet jei zinant kad tikrai-manau apsimoka...bet kad garantijos deja niekas neduoda....ir viskas neaisku, kaip ir kamienines lasteles..lyg ir labai, o po to jau visokiu atsiliepimu buna..
Atsakyti
QUOTE
6900 eurų

aha, man irgi tokia pat kaina pateike doh.gif
jei tureciau tiek atliekamu pinigeliu, tai daryciaus daug negalvodama, manau, blogiau nebus schmoll.gif , bet dabar verysad.gif
o i Monciskes mes vaziuojam truputi i kita vieta, nei neigalieji, bet ten netoli, mane "veza" ramybe, beveik nera zmoniu, tik jura, kopos ir sunui labai ten patinka thumbup.gif o oras, tai jau kaip bus taip, deja, jo i prieki neuzsisakysi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
o i Monciskes mes vaziuojam truputi i kita vieta, nei neigalieji, bet ten netoli, mane "veza" ramybe, beveik nera zmoniu, tik jura, kopos ir sunui labai ten patinka thumbup.gif o oras, tai jau kaip bus taip, deja, jo i prieki neuzsisakysi schmoll.gif

As pirma kart pernai buvau, vieta nereali, butent tas ir uzkabino, kad nera ten prie juros prigulusiu kaip silkiu backoj...ir dukrytei gerai, issilaksto kiaurom dienom prie juros..
Atsakyti
Polas29.sveikos,nors neurologas tikrino ultragarsu galva ir nieko blogo neimte smegenu zievese,vistiek man atrodo kad turiu kazka baisesnio nei vegetacine distonija..paskutiniu metu kojos kaip medines ir rankos keistos,kai lenkiu per kelienus jos dreba kaip pencininkui,be to skauda sanarius..naktimis da tirpsta veida,aussyse uzia ir sirdies ritma girdziu,krecia tox kaip drebulys daznai..(daug kas sako kad tai VD,bet man atrodo kitaip)ar tie pozymiai gali buti IS?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasmike: 25 birželio 2010 - 08:46