QUOTE(bumsik @ 2012 11 30, 19:02)
O aš niekaip nesuprantu kam vaikui iki 3 m reikalingas "maudomukas", aš tik už nuogaliukus tokio amžiaus

Čia jau tik suaugusieji prisigalvoja visokių "gėdų", aš leidžiu savo vaikui pliuškentis vandeny nuogam, visi mano pažystami daro tą patį, net galvon neatėjo tokia mintis, kad tai "nepadoru", tiksliau - kad kažkam iš pašalies gali pasirodyti "nepadoru". Tiesa, savo berniuko net negalėčiau "plafkėm" apauti, jam nemalonu kai kažkas šlapia prie kūno, pats triusikėlius nusiauna, meta šonan ir lekia į vandenį visas patenkintas.

pritariu, nesuprantu kam reikia vaika varžyt, o maudomukas šlapias tikrai labai nepatogu
taip pat nesuprantu mamyčiu kurios pasisakė už tai, kad moteru pleže berniuku neturėtu buti, nemanau, kad mažam berniukui labiausiai rupės pasidairyt i nuogas moteris, o kur dėtis mamai jei ji nori, kad berniukas pabutu nuogu šikniuku, jei jau su berniukais negalyma eit i moteru pleža? Tai eit i vyru?

o kur eit šeimai, t.y. Vyrui, žmonai su vaiku, jei norisi, kad vaikas nuogas palakstytu? I bendra nudistu pleža o patiems sėdėt su maudimukais ir nekaip jaustis kai aplink tik nuogaliai?
gyvenimas yra daug paprastesnis nei atrodo... Nereikia patiems jo susikomplikuot
beje, aš pati auginu dukryte, ir nematau nieko blogo jei aplink laksto nuogi berniukai, vaikas žiuri, nes jam idomu,
kažkada skaičiau psihologo parašyta straipsni kažkur, kad pačiam tėčiui nėra ko slėptis vonioj, tada tai vaikui atrodys kaip savaime suprantamas dalykas, paprasčiau i visa tai žiurės, o kai slapstomasi, dangstomasi, tai savaime suprantama kad vaikas visai kitaip ir reaguoja.