Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių foto albumai - 9 tema

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 01, 17:31)
cia buvo juoko forma parasyta tongue.gif  o siaip sis socealinis tinklalapis yra populiarus visama pasaulyje, todel dauguma ir yra uzsiregistrave jame smile.gif

As zinau sita posaki lotuliukas.gif ir ,zinoma, apie facebook`o populiaruma taip pat, bet man jis nepatinka, nemegstu viesinti savo gyvenimo, del to specialiai nesiregistruoju blush2.gif buvau, bet po kokio menesio atsibodo man ir issitryniau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 11 01, 22:28)
As zinau sita posaki  lotuliukas.gif  ir ,zinoma, apie facebook`o populiaruma taip pat, bet man jis nepatinka, nemegstu viesinti savo gyvenimo, del to specialiai nesiregistruoju  blush2.gif  buvau, bet po kokio menesio atsibodo man ir issitryniau  biggrin.gif




As irgi taip manau smile.gif Kazkoks bandos jausmas, jeigu populiaru, tai registruojames smile.gif Man tai irgi nepriimtina ax.gif
Bet, kaip sakant, visi turime savo nuomone 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tiesiog jei bandraujame CIA, tai nuotraukytes tikiesi pamatyti CIA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indrestat @ 2010 11 02, 10:57)

Tiesiog jei bandraujame CIA, tai nuotraukytes tikiesi pamatyti CIA smile.gif


labai jau sudėtingas ir ilgas darbas būtų kad ir 30 vienetų nuotraukų čia sukelti, jau nekalbant apie 60 ar kokia 100 nuotraukų, tad žmonės renkasi lengvesni, patogesni ir greitesni būdą kaip sukelti nuotraukas, vienas iš jų yra FB smile.gif ir įmeta čia tik nuorodą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 10 30, 11:00)
va cia tinklapis to paties fotografo:
http://meninenuotrauka.lt/lt/wedding/
tik jau i kainas geriau neziureti doh.gif  biggrin.gif


Nuotraukos nuostabios, buvo viena mergina įdėjusi savo vestuvių foto, paveiksluotas šio fotografo, bet kaaaaaaaaaaaaina kosminė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(indrestat @ 2010 11 02, 11:57)
As irgi taip manau smile.gif  Kazkoks bandos jausmas, jeigu populiaru, tai registruojames smile.gif Man tai irgi nepriimtina ax.gif
Bet, kaip sakant, visi turime savo nuomone 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Tiesiog jei bandraujame CIA, tai nuotraukytes tikiesi pamatyti CIA smile.gif


kazi kas cia butu, jei visos pradetu kelti po 100 nuotauku i CIA? g.gif lotuliukas.gif viena nuotaka-viena tema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indrestat @ 2010 11 02, 10:57)
As irgi taip manau smile.gif  Kazkoks bandos jausmas, jeigu populiaru, tai registruojames smile.gif

Ai, kai kas tai ne del to registruojasi, kad populiaru, o del to, kad taip pasidare labai greita surast seniai begirdeta zmogu, kuris realiai nera tavo draugu sarase (turiu omenyje realybej, ne internete), bet vis tiek idomu zinot, kaip jam sekasi. Net ir uzsiregistraves kazkuriam tinklalapyje kiekvienas pasirenka pats, kiek asmenines informacijos jame pateikti smile.gif vieni sukelia visa faktine info, visas visu seimos nariu nuotraukas, pateikia savo jausmus, mintis ir isgyvenimus, o kito nefiguruoja net tikras vardas, nekalbant apie visa kita smile.gif tiesiog kiekvienas renkasi..

Beje, as jame uzsiregistravau is dalies butent tada, kai labai smalsumas sueme, norint pamatyt kazkurios paneles vestuviu nuotraukas lotuliukas.gif ale as ir ilganose lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 02 lapkričio 2010 - 12:03
QUOTE(aridax @ 2010 11 02, 14:02)
* Ai, kai kas tai ne del to registruojasi, kad populiaru, o del to, kad taip pasidare labai greita surast seniai begirdeta zmogu, kuris realiai nera tavo draugu sarase (turiu omenyje realybej, ne internete), bet vis tiek idomu zinot, kaip jam sekasi. Net ir uzsiregistraves kazkuriam tinklalapyje kiekvienas pasirenka pats, kiek asmenines informacijos jame pateikti smile.gif vieni sukelia visa faktine info, visas visu seimos nariu nuotraukas, pateikia savo jausmus, mintis ir isgyvenimus, o kito nefiguruoja net tikras vardas, nekalbant apie visa kita smile.gif tiesiog kiekvienas renkasi..

** Beje, as jame uzsiregistravau is dalies butent tada, kai labai smalsumas sueme, norint pamatyt kazkurios paneles vestuviu nuotraukas  lotuliukas.gif ale as ir ilganose lotuliukas.gif


* drinks_cheers.gif

** cia tai geras thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo smile.gif Vestuves darem Las Vegase. Viena mergina jau rode is ten vestuvines foto ir buvo labai nepatenkinta fotografu darbu ir paciu miestu. Mano nuomone ir patirtis visai kitokia. nuotraukomis esu patenkinta, pats Las Vegasas nuostabus ! Kerintis ir uzburiantis ! thumbup.gif Stai musu nedidelis albumelis, puse foto kur is pacios vietos, kur viskas vyko darytos profesionalios fotografes, o kitos kur jau gatvese ir namie tai musu paciu su draugais blush2.gif

vestuves
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 22:32)
Sveikos  4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo  smile.gif Vestuves darem Las Vegase. Viena mergina jau rode is ten vestuvines foto ir buvo labai nepatenkinta fotografu darbu ir paciu miestu. Mano nuomone ir patirtis visai kitokia. nuotraukomis esu patenkinta, pats Las Vegasas nuostabus ! Kerintis ir uzburiantis !  thumbup.gif Stai musu nedidelis albumelis, puse foto kur is pacios vietos, kur viskas vyko darytos profesionalios fotografes, o kitos kur jau gatvese ir namie tai musu paciu su draugais  blush2.gif

vestuves

buvote lb grazi nuotaka mirksiukas.gif laimingo jums vedybinio gyvenimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 22:32)
Sveikos  4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo  smile.gif Vestuves darem Las Vegase. Viena mergina jau rode is ten vestuvines foto ir buvo labai nepatenkinta fotografu darbu ir paciu miestu. Mano nuomone ir patirtis visai kitokia. nuotraukomis esu patenkinta, pats Las Vegasas nuostabus ! Kerintis ir uzburiantis !  thumbup.gif Stai musu nedidelis albumelis, puse foto kur is pacios vietos, kur viskas vyko darytos profesionalios fotografes, o kitos kur jau gatvese ir namie tai musu paciu su draugais  blush2.gif

vestuves



L.grazios nuotraukos thumbup.gif grazaus Jums vedybinio gyvenimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 21:32)
Sveikos  4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo  smile.gif Vestuves darem Las Vegase. Viena mergina jau rode is ten vestuvines foto ir buvo labai nepatenkinta fotografu darbu ir paciu miestu. Mano nuomone ir patirtis visai kitokia. nuotraukomis esu patenkinta, pats Las Vegasas nuostabus ! Kerintis ir uzburiantis !  thumbup.gif Stai musu nedidelis albumelis, puse foto kur is pacios vietos, kur viskas vyko darytos profesionalios fotografes, o kitos kur jau gatvese ir namie tai musu paciu su draugais  blush2.gif

vestuves


net nepasakyčiau, kad čia Las Vegase bigsmile.gif man čia primena kokius karibus bigsmile.gif visai kito stiliaus ir vestuvės ir nuotraukos wub.gif žodžiu rašau 10 su + biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 20:32)
Sveikos  4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo  smile.gif Vestuves darem Las Vegase. Viena mergina jau rode is ten vestuvines foto ir buvo labai nepatenkinta fotografu darbu ir paciu miestu. Mano nuomone ir patirtis visai kitokia. nuotraukomis esu patenkinta, pats Las Vegasas nuostabus ! Kerintis ir uzburiantis !  thumbup.gif Stai musu nedidelis albumelis, puse foto kur is pacios vietos, kur viskas vyko darytos profesionalios fotografes, o kitos kur jau gatvese ir namie tai musu paciu su draugais  blush2.gif

vestuves


labai graziai atrodei thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti