Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių foto albumai - 9 tema

QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 22:32)
Sveikos  4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo  smile.gif Vestuves darem Las Vegase. Viena mergina jau rode is ten vestuvines foto ir buvo labai nepatenkinta fotografu darbu ir paciu miestu. Mano nuomone ir patirtis visai kitokia. nuotraukomis esu patenkinta, pats Las Vegasas nuostabus ! Kerintis ir uzburiantis !  thumbup.gif Stai musu nedidelis albumelis, puse foto kur is pacios vietos, kur viskas vyko darytos profesionalios fotografes, o kitos kur jau gatvese ir namie tai musu paciu su draugais  blush2.gif

vestuves


lb grazios nuotraukytes wub.gif tu pati fantastiskai atrodei wub.gif suknute, puokste, sukuosena, makiazas, ziedai wub.gif tobula wub.gif ir beje, turiu pasakyti, kad esi lb grazi moteris, turi kerincia sypsena wub.gif 4u.gif
linkiu, kad tavo sypsena neisblestu ir vedybiniame gyvenime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 21:32)
Sveikos  4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo  smile.gif Vestuves darem Las Vegase.

Va cia ir atsakas i tai, ar reikia mums facebook'o. Tai ka, reiketu pramest tooookios sventes akimirkas? biggrin.gif
Cia puikus irodymas dar ir to, kad nesvarbu, jog nuotraukas dare ne scinskas ar meninenuotrauka.lt ar dar kas is musu Lietuveles garsiuju ir sustriuju. Tokios gana paprastos nuotraukos tobulai perteikia visas tos dienos emocijas ir visa jaunuju grozi. Nes: 1. jaunieji - isimyleje ir dievinantys vienas kita. 2. nepaprastai grazi abieju apranga, jaunosios makiazas, sukuosena ir pan. 3. tikrai nepaprasta, neprasta ir neiprasta aplinka.
O jau KOOOOKIE ziedai.. ypac nuotakos....

Zodziu, prisidedu prie milijona kartu girdetu liaupsiu ir prie paskutinio *GUCCI* sakinio 4u.gif
Turejot tikrai savo svajoniu svente mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 22:32)
Sveikos  4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo  smile.gif Vestuves darem Las Vegase. Viena mergina jau rode is ten vestuvines foto ir buvo labai nepatenkinta fotografu darbu ir paciu miestu. Mano nuomone ir patirtis visai kitokia. nuotraukomis esu patenkinta, pats Las Vegasas nuostabus ! Kerintis ir uzburiantis !  thumbup.gif Stai musu nedidelis albumelis, puse foto kur is pacios vietos, kur viskas vyko darytos profesionalios fotografes, o kitos kur jau gatvese ir namie tai musu paciu su draugais  blush2.gif

vestuves


Grazi jūsų nuotrauku galerija thumbup.gif labai thumbup.gif
Žiedai labai gražūs 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 22:32)
Sveikos  4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo  smile.gif Vestuves darem Las Vegase. Viena mergina jau rode is ten vestuvines foto ir buvo labai nepatenkinta fotografu darbu ir paciu miestu. Mano nuomone ir patirtis visai kitokia. nuotraukomis esu patenkinta, pats Las Vegasas nuostabus ! Kerintis ir uzburiantis !  thumbup.gif Stai musu nedidelis albumelis, puse foto kur is pacios vietos, kur viskas vyko darytos profesionalios fotografes, o kitos kur jau gatvese ir namie tai musu paciu su draugais  blush2.gif

vestuves



super, labai grazios nuotraukos!!!
ir jusu pora lb razi!!! thumbup.gif

O jau ziedu grozis wub.gif
kokie ten akmenukai mazi, ir koks didelis?... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 18:32)
Sveikos  4u.gif Ilgai ziurejau jusu albumelius ir pagaliau atejo laikas ikelti ir savo  smile.gif Vestuves darem Las Vegase. Viena mergina jau rode is ten vestuvines foto ir buvo labai nepatenkinta fotografu darbu ir paciu miestu. Mano nuomone ir patirtis visai kitokia. nuotraukomis esu patenkinta, pats Las Vegasas nuostabus ! Kerintis ir uzburiantis !  thumbup.gif Stai musu nedidelis albumelis, puse foto kur is pacios vietos, kur viskas vyko darytos profesionalios fotografes, o kitos kur jau gatvese ir namie tai musu paciu su draugais  blush2.gif

vestuves


Labai grazios nuotraukos, bet vestuviu man neprimena g.gif kazkaip kukliai, lyg iprasta kelione svetur. Ceremonijos vieta keista biggrin.gif matosi zmones su maudymkem thumbup.gif

Bet svarbiausia, kad jauniesiems patiko ir ju jausmai vienas kitam nuosirdus 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi suknele... tik va vieta man ir "nevestuviska" tokia... bet grazu ir miela lb smile.gif
Atsakyti
Labai grazi -liekna- suknyt4.
Man kaip tik patinka tokios kuklios paprastos vestuves be visokiu " nesamoniu' Tod4l mano nuomone viskas labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus ir komplimentus visoms blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vestuves netradicines, tai ir vieta netradicine bigsmile.gif As kazkaip ta diena nepastebejau nei tu zmoniu palink baseina, nieko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Katinas79 @ 2010 11 04, 14:23)
super, labai grazios nuotraukos!!!
ir jusu pora lb razi!!!  thumbup.gif

O jau ziedu grozis wub.gif
kokie ten akmenukai mazi, ir koks didelis?... bigsmile.gif

tiek pas mane, tiek pas vyra zieduose deimantai, ir mazi ir dideli mirksiukas.gif Pas ji 1/2 karato, pas mane 2 karatai smile.gif
kazkaip is tikro nustebau, kad visos giria ziedus, nes kai dejau ziedu temoj, tai mazai kam patiko netradiciniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 05, 21:54)
kazkaip is tikro nustebau, kad visos giria ziedus, nes kai dejau ziedu temoj, tai mazai kam patiko netradiciniai  biggrin.gif


pavydas bambas griauze lotuliukas.gif juokauju 4u.gif zn, cia LT prie tokiu ziedu nepratusios, tad sau jos ir nenoretu kazko tokio, bet va kai kitas tuokiasi, tai ir pamato, tai ir grazu jau pasidaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 06, 13:08)
pavydas bambas griauze lotuliukas.gif  juokauju 4u.gif zn, cia LT prie tokiu ziedu nepratusios, tad sau jos ir nenoretu kazko tokio, bet va kai kitas tuokiasi, tai ir pamato, tai ir grazu jau pasidaro smile.gif


drinks_cheers.gif as asmeniskai nemokeciau nesioti tokio ziedo, bet ant svetimu ranku atrodo fantastiskai wub.gif
Papildyta:
Gucci, sveikinimai nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jollicasa: 06 lapkričio 2010 - 13:34
QUOTE(jollicasa @ 2010 11 06, 15:33)
drinks_cheers.gif  as asmeniskai nemokeciau nesioti tokio ziedo, bet ant svetimu ranku atrodo fantastiskai wub.gif
Papildyta:
Gucci, sveikinimai nestuke.gif  4u.gif


ir as nemokeciau tokio nesioti prie puodu, bet kai kitos nesioja, tai man grazu wub.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 11 06, 12:33)

Gucci, sveikinimai nestuke.gif  4u.gif


prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
Atsakyti