Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Kiek kainavo?
Na jei tau rezultatas patinka atrodo tvarkoje, bet kad kauburėliai kaip mini susidarę, žodis man šiektiek kelia susirūpinimo mimika. g.gif
Na neįsivaizduoju kaip tau ten, bet pamatyti norėčiau g.gif
Čia kad sužinočiau kas tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandelonas @ 2010 06 10, 03:19)
Kiek kainavo?
Na jei tau rezultatas patinka atrodo tvarkoje, bet kad kauburėliai kaip mini susidarę, žodis man šiektiek kelia susirūpinimo mimika. g.gif
Na neįsivaizduoju kaip tau ten, bet pamatyti norėčiau g.gif
Čia kad sužinočiau kas tai smile.gif



kainavo 4500 lt. Bendram paste yra mano foto mirksiukas.gif , bet jos jau senokai darytos, reikes greitu laiku naujesniu ikelti.
Atsakyti
Ar ši suma pas Jankūną yra didžiausia operacijos kaina ar vidutinė?
Atsakyti
I bendra pasta imeciau pora savo fotkiu kaip dabar atrodo mano nosis, gal turit kokiu pamastymu,gal verta be tik kuprele ir pertvara koreguoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maat`e @ 2010 06 10, 08:49)
I bendra pasta imeciau pora savo fotkiu kaip dabar atrodo mano nosis, gal turit kokiu pamastymu,gal verta be tik kuprele ir pertvara koreguoti? 4u.gif

Sveika,
is tokiu foto niekas nepatars nieko wink.gif Imesk foto nusifotografavus profiliu ir priekiu is arti, tada galima komentuoti, o baliu nuotraukuose visos mes atrodom graziai 4u.gif
P.S.cia mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2010 06 10, 09:58)
Sveika,
is tokiu foto niekas nepatars nieko wink.gif Imesk foto nusifotografavus profiliu ir priekiu is arti, tada galima komentuoti, o baliu nuotraukuose visos mes atrodom graziai  4u.gif
P.S.cia mano nuomone  blush2.gif


Gerai,aciu, jei siandien bus laiko,pasifotografuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maat`e @ 2010 06 10, 08:49)
I bendra pasta imeciau pora savo fotkiu kaip dabar atrodo mano nosis, gal turit kokiu pamastymu,gal verta be tik kuprele ir pertvara koreguoti? 4u.gif



tai kur tos nuotruakos dingo? blink.gif jauciu, kad nespejau pasiziureti unsure.gif
Atsakyti
Paneles, duokit ir man bendro pasto prisijungimus, noriu ir jusu nosytes pamatyti ir savo galesiu imesti, kaip atrodau pries op.
Atsakyti
QUOTE(Vandelonas @ 2010 06 10, 03:30)
Ar ši suma pas Jankūną yra didžiausia operacijos kaina ar vidutinė?


taip, cia pati didziausia suma. Man taip pat tvarke ir pertvara rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 06 10, 10:11)
taip, cia pati didziausia suma. Man taip pat tvarke ir pertvara rolleyes.gif

Tikrai neblogai pasidirbejo, lauksim atnaujintu foto bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki. Esu naujokė ir šitoj temoj ir šitam forume, nes gal dar per jauna, man po mėnesio sueis 17. Tačiau prieš savaitę pasidariau nosies operaciją, ir norisi pabendrauti su to paties likimo žmonėmis. Šalinau nosies kuprelę pas T.Aštrauską. Mano atvejis kiek kitoks, nes aš dar įsidėjau smakro implantą. Jį man siūlė ir pats gydytojas ir dar buvau konsultacijoje pas Papečkį, dėl kurio esu tokios pat nuomonės, kaip dauguma čia, pajutau, kad pas jį nenoriu nuo pirmos minutės. Ėjome vien dėl stipriai mažesnės kainos. Žodžiu, praėjo savaitė, turbūt kažkiek pasikeičiau, per šias dienas, bet pati pokyčių nematau, man kol kas viskas atrodo labai baisu. Ne kartą apsiverkiau, nes savęs veidrody praktiškai neatpažįstu. Dingo mano šypsena, pagrindinis mano ginklas nuotaikai pasigerinti. Visa ištinusi, mėlynės aplink akis ir didžiausia mėlynė smakro srity, akys irgi.. Žodžiu, kol kas didelių pasikeitimų nematau, man tik rodė nosį, kai pakeitė įtvarą šį pirmadienį. Ji tikrai tiesi, iš šono man labai patiko, nors mažai prisimenu, nes labai skaudėjo nuo visko ką tada man ten darė, o tai buvo tik prisilietimai, bet vistiek.. Nenoriu iš esmės pasikeisti, tiesiog norėjau lygios dailios nosies, o dabar neatpažįstu savęs ir tai mane gąsdina. Ypač baugina tas lūpos užtirpimas šitiek laiko! Ar tikrai gali tęstis net iki keturių mėnesių?
Atsakyti
QUOTE(MonikaG8 @ 2010 06 10, 13:09)
Sveiki. Esu naujokė ir šitoj temoj ir šitam forume, nes gal dar per jauna, man po mėnesio sueis 17.....



labukas,

junkis drasiai prie musu, tikriausiai visoms mums diskusijos sioje temoje atnesa daug ramybes pooperaciniu periodu 4u.gif

Atmink, sunkiausios pirmos 2-3 sav., po to jau lengviau, o po 2 men pradedi visai neblogai jaustis mirksiukas.gif

Lupa atitirps palaipsniui, bet tikrai nemanau, kad reiks 4 men schmoll.gif nebent tai itakotu implanto dejimas, o ne nosies korekcija. Daugumai prireike 2 men, ir buvo galima sypsotis normaliai.

Kantrybes reikia, niekas to nepaneigs..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 10 birželio 2010 - 15:15