Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Labas, mielosios ! 4u.gif

paskaitinejau kuom gyvenat, Neringiux, sveikinimai!!! wub.gif tik dabar pamaciau, kad laukiesi, ir jau kaip nemažai pupsikui bigsmile.gif

QUOTE(rumba @ 2010 05 20, 20:46)
peracijos metu prasidejo komlikacijos, plove bronchus, visa para reanimacijoj, musu neileido.Nes kai isgirdo MB balsa (kalbant su daktare), prasidejo isterijos, dusimas, traukuliai ir t.t. verysad.gif  unsure.gif Zodziu iki ryto buvom kaip ant adatu, prigazdinti ir .t.t. dabar jau palatoj, gauna antibus, guli.


oj mazulis...galiu tik nuspėti kiek jėgelių ta para iš jūsų pareikalavo unsure.gif console.gif šilčiausi linkėjimai, ir džiugu skaityt, kad Deividukas jaučiasi vis geriau wub.gif


QUOTE(kipshe @ 2010 06 02, 08:23)
IŠ vakaryksčios dienelės foto  wub.gif  "Ratuotieji"


nerealiai bigsmile.gif


Austulle, darželio idėja thumbup.gif eilinį kartą žaviuosi wub.gif

Rixiuke, Planetax, Norima kelionės prailgina gyvenimą biggrin.gif tikiu kad pasikrovėt saulės baterijas ir pailsėjot 4u.gif

apie erkes dar kalbėjot.. Bernardui kaip tik iš pažasties vakar ištraukiau. Mžutė visai, bet nefaina kaip unsure.gif apie skiepą pagalvojau..gal reik kitais metais g.gif

Planetax, susitarimo nepamiršom, tikiuos jūs irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lial_ka: 14 birželio 2010 - 22:46
QUOTE(Teka @ 2010 06 14, 21:22)
na aš ir planavau vesti, bet kai sužinojau, kad darže juos tikrino, pamaniau, kad būtų gerai žinot, ką ji ten pas jį atrado. ale nieks nesiteikė pranešt
trioške, o jūs šeškinėj buvot? matomai taip ir reiks daryt

Teka, as esu vedusi Migle pas logopede i Seskines poliklinika. Labai maloni logopede pasirode. Isklause musu bedas, pamoke pratimu...Bet pas mus buvo kita beda. Todel pastoviu uzsiemimu nereikejo ir dabar viskas jau susitvarke.

QUOTE(lial_ka @ 2010 06 14, 23:41)
Labas, mielosios !  4u.gif

paskaitinejau kuom gyvenat,  Neringiux, sveikinimai!!!  wub.gif tik dabar pamaciau, kad laukiesi, ir  jau  kaip nemažai  pupsikui bigsmile.gif 

Dekui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2010 06 11, 06:10)
bet vemimui tai neturetu itakos  g.gif ir vasara tik prasidejo, nevaryk dievo i medi  biggrin.gif  as taip nenoriu karsciu...... schmoll.gif man pats tas - nakti nulyja, diena nors kuo kviepuot yra  smile.gif

tai kad vemia vaikai pasirodo nuo anginos!!! o tokia durna vasara turi didele itaka gerklei.

QUOTE(+333+ @ 2010 06 11, 08:23)
Inciuk, sveikit greiciau  4u.gif

6dieni vyras su 39 griuvo, iki siol tempa visai nenukrenta virs 37 laikosi. ziauri zmona, neleidziu antibu gerti cool.gif irgi ta pati gerkle, nuo tos pacios "puikios" vasaros....
ir man jauciu jau kabina, bet dar bandau atsilaikyti...

QUOTE(Teka @ 2010 06 11, 21:14)
ar kas lankėt/lankot smaragdo mieste anglų k. pamokėles? kur kitur lankot? galvoju R leist į mokslus smile.gif

mes vaikstom i http://www.aisv.lt/
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2010 06 14, 20:22)
na aš ir planavau vesti, bet kai sužinojau, kad darže juos tikrino, pamaniau, kad būtų gerai žinot, ką ji ten pas jį atrado. ale nieks nesiteikė pranešt
trioške, o jūs šeškinėj buvot? matomai taip ir reiks daryt


Teka, as tai siuliau tau darzelio logopede susirast ir pasikalbet. Galbut darzelyje tvarka, kad ji dabar tikrinasi, susidaro sarasus, rudeni pokalbis su tevais ir pradeda su tais vaikais dirbti. Gal jau taip nereikia noreti visko is karto smile.gif . Tiesiog, jei zinai, kad tikrino, nepatingek pati susirasti ta logopede.
Atsakyti
Inciuk, nu jus ir uzpuole unsure.gif

as 2 savaites atsirgau i darba vaiksciodama.. bet tookios slogos matyt gyvenime nebuvau turejus, kuri baigesi gerkle draskanciu lojimu rolleyes.gif daktare israse antibu, bet neprireike.

QUOTE(Teka @ 2010 06 14, 21:22)
trioške, o jūs šeškinėj buvot? matomai taip ir reiks daryt

mes buvom seskinej pas Violeta Buskiene - man ji patiko smile.gif
Papildyta:
Lialka, o kaip tau sekasi? kaip vaikai? ax.gif
Atsakyti
Teka, mūsų Morta iš esmės labai normaliai angliškai moka. Na, pavienius žodžius, kai kurias frazes. Bet esmė ta, kad supranta tai neįtikėtinai! Žodžiu, gali be jokių problemų išversti, ką sako per Peppa Pig smile.gif Pati negalėjau patikėti, nes įjungiau Peppa Pig itališkai, ir ji man sako: įjunk angliškai, aš čia nieko nesuprantu biggrin.gif Įjungiau ir klausiu: o ką čia sako? Tai ji man bac bac ir pasakoja! O realiai, na, yra tos angliškos aplinkos, bet ne-per-daugiausiai. Taigi realiai išmoko per jos amžiui aiškius ir tinkamus filmukus! (pas mus gi namie taisyklė, kad telikas - tik angliškai! Na, 99 kartus iš šimto smile.gif Nes pažiūri ir dubliuotus lietuviškai, ir prancūziškai dabar jau, nes visi trys jau laisvai varo!) Beje, mes tą patį darėm ir su berniukais ir, žinok, tikrai pasitvirtino. Čia be mokyklėlės ką dar galima daryti smile.gif

Inciuk 4u.gif

Lial_ka, kaip smagu thumbup.gif Ir ačiū smile.gif Beje, susirašom dėl susitikimo, jau mes kitos sav gale pribūsim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lial_ka @ 2010 06 14, 22:41)
Planetax, susitarimo nepamiršom, tikiuos jūs irgi  mirksiukas.gif

Mes irgi NE! Ir labai jau nekantraujam. Gal kitos savaites pradzioj, a? Nes bijau, kad paskui dumsim is Vln kuo toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Inciuk, sveikiiit!!

Lial_ka - prazuvele smile.gif Bandziau Facebooke pagaut, bet matyt pavelavau smile.gif O jau nuo grizimo is Turkijos ruosiuos skambtelt ir dar vienam zmogeliui, ale kazkaip nu niekaip neprisiruosiu doh.gif
Atsakyti
Tiesa, gi pamirsau pasiguost, savaitgali truputi isvykstu pagastroliuot i Berlyna, o vaikus savo teveliams paliksiu, tai bandau nuo pirmadienio Mortytei papuko nebeduot, tai TOKS stresas ir man ir jai, kad sunku ir nupasakot, siandien Mortytei isvis kazkokia matyt kritine diena, tai beveik visa diena zviegia, drasko mane... liudna liudna liudna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(planetax @ 2010 06 15, 20:40)
Tiesa, gi pamirsau pasiguost, savaitgali truputi isvykstu pagastroliuot i Berlyna, o vaikus savo teveliams paliksiu, tai bandau nuo pirmadienio Mortytei papuko nebeduot, tai TOKS stresas ir man ir jai, kad sunku ir nupasakot, siandien Mortytei isvis kazkokia matyt kritine diena, tai beveik visa diena zviegia, drasko mane... liudna liudna liudna  verysad.gif

console.gif
vat mano M tai pati atsisake, tai man paciai daugiau stresas buvo..
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2010 06 15, 08:46)
Teka, as tai siuliau tau darzelio logopede susirast ir pasikalbet. Galbut darzelyje tvarka, kad ji dabar tikrinasi, susidaro sarasus, rudeni pokalbis su tevais  ir pradeda su tais vaikais dirbti. Gal jau taip nereikia noreti visko is karto  smile.gif . Tiesiog, jei zinai, kad tikrino, nepatingek pati susirasti ta logopede.

pagalvosiu biggrin.gif

QUOTE(+333+ @ 2010 06 15, 11:02)
mes buvom seskinej pas Violeta Buskiene - man ji patiko  smile.gif

dėkui 4u.gif

QUOTE(austulle @ 2010 06 15, 12:08)
Teka, mūsų Morta iš esmės labai normaliai angliškai moka. Na, pavienius žodžius, kai kurias frazes. Bet esmė ta, kad supranta tai neįtikėtinai! Žodžiu, gali be jokių problemų išversti, ką sako per Peppa Pig smile.gif Pati negalėjau patikėti, nes įjungiau Peppa Pig itališkai, ir ji man sako: įjunk angliškai, aš čia nieko nesuprantu biggrin.gif Įjungiau ir klausiu: o ką čia sako? Tai ji man bac bac ir pasakoja! O realiai, na, yra tos angliškos aplinkos, bet ne-per-daugiausiai. Taigi realiai išmoko per jos amžiui aiškius ir tinkamus filmukus! (pas mus gi namie taisyklė, kad telikas - tik angliškai! Na, 99 kartus iš šimto smile.gif Nes pažiūri ir dubliuotus lietuviškai, ir prancūziškai dabar jau, nes visi trys jau laisvai varo!) Beje, mes tą patį darėm ir su berniukais ir, žinok, tikrai pasitvirtino. Čia be mokyklėlės ką dar galima daryti smile.gif

bet man žinai, kas keista? kaip jie nesuprasdami, ką ten šneka, pradeda tą kalba suprast. na kaip jie išmoksta? nu mistika kažkokia smile.gif bet tai pas tave vaikai tai poliglotai nerealūs thumbup.gif pas mus kabelinės nėra, tai reiktų tik pirkt angliškus filmukus.

inciuk, sveikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(austulle @ 2010 06 15, 10:08)
Teka, mūsų Morta iš esmės labai normaliai angliškai moka. Na, pavienius žodžius, kai kurias frazes. Bet esmė ta, kad supranta tai neįtikėtinai! Žodžiu, gali be jokių problemų išversti, ką sako per Peppa Pig smile.gif Pati negalėjau patikėti, nes įjungiau Peppa Pig itališkai, ir ji man sako: įjunk angliškai, aš čia nieko nesuprantu biggrin.gif Įjungiau ir klausiu: o ką čia sako? Tai ji man bac bac ir pasakoja! O realiai, na, yra tos angliškos aplinkos, bet ne-per-daugiausiai. Taigi realiai išmoko per jos amžiui aiškius ir tinkamus filmukus! (pas mus gi namie taisyklė, kad telikas - tik angliškai! Na, 99 kartus iš šimto smile.gif Nes pažiūri ir dubliuotus lietuviškai, ir prancūziškai dabar jau, nes visi trys jau laisvai varo!) Beje, mes tą patį darėm ir su berniukais ir, žinok, tikrai pasitvirtino. Čia be mokyklėlės ką dar galima daryti smile.gif

paantrinsiu del filmuku ir kalbos. pas mus ner tokios greiztos taisykles, tik angliskai, nes ziuri ir lietuviskai, ir rusiskai, net kai skridom is Tailando, pirkom tailandietiska, tai ir to kartais papraso lotuliukas.gif bet paskutiniu metu ant bangos filmukas The land before time, tai vyras visas serijas anglu kalba irase. ir ka tu manai, vaziuojam masinoj, o jis ir sako "this way", o as klausiu ar jis pats suprato, ka sako. tai paaiskino, kad dinozauriukai, eidami keliu sako einam "this way"....
Atsakyti