Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(rixiuke @ 2010 06 15, 21:19)
console.gif
vat mano M tai pati atsisake, tai man paciai daugiau stresas buvo..


Dabar atrodo, kad bet ka atiduociau, kad tik vaikas pats atsisakytu, o nereiktu taip jo kankint... verysad.gif

QUOTE(inciukas @ 2010 06 16, 06:42)
paantrinsiu del filmuku ir kalbos. pas mus ner tokios greiztos taisykles, tik angliskai, nes ziuri ir lietuviskai, ir rusiskai, net kai skridom is Tailando, pirkom tailandietiska, tai ir to kartais papraso  lotuliukas.gif bet paskutiniu metu ant bangos filmukas The land before time, tai vyras visas serijas anglu kalba irase. ir ka tu manai, vaziuojam masinoj, o jis ir sako "this way", o as klausiu ar jis pats suprato, ka sako. tai paaiskino, kad dinozauriukai, eidami keliu sako einam "this way"....

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
planetax, o as tai kazkaip manau, kad tavo situacijoj kaip tik lengviau butu atpratinti tau isvykus ax.gif Nes nebutu taves salia, nebutu ir is ko pien uko reikalauti ax.gif Aisku paliudetu, papyktu, bet manau lengviau jai butu, kai sali pagundos nebutu, juk kai pagalvoji, tai ziauru, papcius salia, o imti negalima doh.gif As irgi nzn, kaip reiks Kipra atpratinti, nes Nojus gere misinuka, o sis nea schmoll.gif Kipras ziauriai kandziojasi, todel dantis sukandusi maitinu, bet moraliskai niekaip nepasiriztu baigti unsure.gif Nors valgo jau jis VISKA geriau uz Noju hihihi.gif Ir tas MP jau kazkaip visai ne i tema jam biggrin.gif Nojus dar dabar kai kuriu dalyku nevalgo, o Kipras valgo VISKA ir viskas jam TAIP skanu lotuliukas.gif Reikia gal vel misinuka issitraukti, mazu dabar pavyktu rolleyes.gif

lial_ka sveika thumbup.gif Zinai ka? As matyt besilaukdama Kipro per daug Bernardu susizavejau, tas jo besotumas buvo nesvietiskai nerealus biggrin.gif Nu ir ka, turiu dabar irgi nuosava besotuka thumbup.gif Ir vis i ji ziuredama Bernarda prisimenu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Norima @ 2010 06 16, 19:06)
planetax, o as tai kazkaip manau, kad tavo situacijoj kaip tik lengviau butu atpratinti tau isvykus ax.gif Nes nebutu taves salia, nebutu ir is ko pien uko reikalauti ax.gif Aisku paliudetu, papyktu, bet manau lengviau jai butu, kai sali pagundos nebutu, juk kai pagalvoji, tai ziauru, papcius salia, o imti negalima doh.gif As irgi nzn, kaip reiks Kipra atpratinti, nes Nojus gere misinuka, o sis nea schmoll.gif Kipras ziauriai kandziojasi, todel dantis sukandusi maitinu, bet moraliskai niekaip nepasiriztu baigti unsure.gif Nors valgo jau jis VISKA geriau uz Noju hihihi.gif Ir tas MP jau kazkaip visai ne i tema jam biggrin.gif Nojus dar dabar kai kuriu dalyku nevalgo, o Kipras valgo VISKA ir viskas jam TAIP skanu lotuliukas.gif Reikia gal vel misinuka issitraukti, mazu dabar pavyktu rolleyes.gif

planetax, gal ir butu lengviau, bet tam kas liktu su Mortule, tikrai lengviau nebutu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inciukas @ 2010 06 17, 06:04)
planetax, gal ir butu lengviau, bet tam kas liktu su Mortule, tikrai lengviau nebutu ax.gif

Mano drauge pries metus taip atpratino. Pora vakaru sake sunkiau buvo, neeme misinuko, o trecia vakara viskas jau buvo ok.
Atsakyti
QUOTE(inciukas @ 2010 06 17, 06:04)
planetax, gal ir butu lengviau, bet tam kas liktu su Mortule, tikrai lengviau nebutu ax.gif


Bet butent toki atpratinimo buda ir rekomenduoja daugiausia, kad mama su pienine tiesiog dingtu is vaiko panoses smile.gif Juk kai mama salia, vaikas tarkim neuzm,iega be papciaus, o kai mamkos ner, tai juk uzmiega ir taip cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Norima @ 2010 06 17, 11:11)
Bet butent toki atpratinimo buda ir rekomenduoja daugiausia, kad mama su pienine tiesiog dingtu is vaiko panoses smile.gif Juk kai mama salia, vaikas tarkim neuzm,iega be papciaus, o kai mamkos ner, tai juk uzmiega ir taip cool.gif


drinks_cheers.gif Aš 4 kartus dingau ir normaliai... Tai aišku, kad tam, kuris lieka, būna sunkiau, bet dar sunkiau turėti to pieno ir jo neduoti rolleyes.gif

Mijui, dar, manau, ir šeštadieninė savo daro bigsmile.gif Juk vis vien bent kartą savaitėje keletą valandų ta kalba būna "aktyvioji" smile.gif Šaunuolis thumbup.gif

Man tai jau Gertrūdos prancūzų kaip gaila...jau pradėjo nemažai visko prancūziškai sakyti, o juk pamirš viską sad.gif Mortos ir Vilhelmo jau kaip nors išsaugosim, bet vat mažosios tai be šansų...nebent į prancūzų mokyklą! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austulle: 17 birželio 2010 - 16:47
Niu ka mergicos, smutkes sukrautos ir man, ir vaikuciams, sivakar i Kauna, ryt keliu sparnus i Berlyna, duok D visiems kantrybes ir geros kloties! Iki.
Atsakyti
QUOTE(austulle @ 2010 06 17, 15:47)
drinks_cheers.gif Aš 4 kartus dingau ir normaliai... Tai aišku, kad tam, kuris lieka, būna sunkiau, bet dar sunkiau turėti to pieno ir jo neduoti  rolleyes.gif

Mijui, dar, manau, ir šeštadieninė savo daro  bigsmile.gif Juk vis vien bent kartą savaitėje keletą valandų ta kalba būna "aktyvioji" smile.gif Šaunuolis  thumbup.gif

Man tai jau Gertrūdos prancūzų kaip gaila...jau pradėjo nemažai visko prancūziškai sakyti, o juk pamirš viską sad.gif Mortos ir Vilhelmo jau kaip nors išsaugosim, bet vat mažosios tai be šansų...nebent į prancūzų mokyklą! smile.gif

jei tas kur lieka, vyras, tai viskas suprantama, bet kai paleiki mociutei, tai jos realiai gaila. Juk ir amzius mociuciu nebe tas kad tris naktis su vaiku ant ranku sokti ax.gif

manau, kad daro, bet is ten kitu zodziu parsinesa. o is filmuku tai cielas frazes lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o tai vaiku i prancuzus neleisi? Beje nuo rugsejo prancuzuose startuoja "petite section", priima vaikus nuo 2 metu. Ir patalpos antakalnyje Silo gatveje.
Atsakyti
QUOTE(planetax @ 2010 06 17, 16:51)
Niu ka mergicos, smutkes sukrautos ir man, ir vaikuciams, sivakar i Kauna, ryt keliu sparnus i Berlyna, duok D visiems kantrybes ir geros kloties! Iki.

Laimingai!
Atsakyti
Hello bigsmile.gif

Parvezem saules spinduliu, kas norit??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rumba @ 2010 06 18, 13:58)
Hello bigsmile.gif

Parvezem saules spinduliu, kas norit??? bigsmile.gif

Gavom jau gavom, aciu! biggrin.gif
nuotraukas matem, papasakok daugiau!
Atsakyti
viskas gerai.Silta, saule, jura, smelis, akmenukai, baseinai, sokiai pokiai.apelsinai nerealaus skonio, mmmm niam niam.Vaikai geri, nors kartais perdaug su tais kalnu oziukais bendravo biggrin.gif ispudziu daug smile.gif visiems keturiems smile.gif Sunku grizti i kasdienybe biggrin.gif ryt i darba cool.gif
Atsakyti