Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(+333+ @ 2012 06 19, 18:08)
Ooo, gyvu yra  bigsmile.gif

nu bigsmile.gif maniškiai visi prie latvijos jūros mirksta jau penkta diena, žadėjo mėnesį negrįžt rolleyes.gif
o aš... o aš... aš... mėgaujuosi laisve!!! yahoo.gif taip pasiilgau vienatvės ploja.gif nuostabu, neįtikėtina, negaliu atsigaut vacation1.gif ir jiems gerai, ir aš baldelinu.

QUOTE(+333+ @ 2012 06 21, 19:39)
Tai visos tik qq ir nieko  biggrin.gif  kaip vasarinukai gyvena? Mano kaime isveztas.. sese Ukrainoj, o as galeciau nieko neveikt, nu bet taaaip pasiilgau  doh.gif

kaip mikitulis, nereikia jam sesės? vienas normaliai jaučiasi?

QUOTE(+333+ @ 2012 06 22, 06:59)
as nieko nezinau del mokyklos, nusprendem keisti gyvenamaja vieta, tai jei spesim issikraustyt per metus, tai ir su mokykla nezinau kaip bus  doh.gif V nori likt savo mokykloj, veziot butu nelabai patogu.. kol kas paliekam klausima neispresta  biggrin.gif

į ką keičiat?gal užmiestin?

QUOTE(lauma @ 2012 06 22, 09:51)
mes gyvenam normoj, t.y savo iprastu ligu ritmu : si sezona rimtai (t.y su antibiotikais) sirgo tik viena karta, darzo lankomumas iki  Nauju metu buvo 50 %, po nauju 3 dienos per menesi  lotuliukas.gif , todel i mokykla eisim tik kitamet, bandysim geresni darzo lankomuma islauzti lotuliukas.gif

sunus istojo i M. Birziskos gimnazija (mokykla po langais, buvo testas is visu pagrindiniu mokomuju dalyku, pakliuvo i 50-ka) - pagrindine mano dziugi naujiena ax.gif

uch, ilgai jūs kapanojatės iš ligelių, bet jau geriau, ar ne?

sūnus didis.gif


pasakokit daugiau ax.gif smile.gif
Atsakyti
Yuki bigsmile.gif pavydžiu ir tau, ir taviškiams biggrin.gif

O aš vat irgi šalia trioškės atsikėliau, į šalimais esantį namą, ale dar susitikę nebuvom biggrin.gif matau tik jos mašiną ryte ir vakare biggrin.gif Ale jau greit kviesiuos į svečius, greitai mirksiukas.gif smile.gif

Mano R tai kaifuoja čia gyvendamas, čia vaikų pilna, tai namo parvaryt sudėtinga. Su M ištisai turiu eit į lauką su dviratuku. Žo liūdėt tikrai nėr kada smile.gif

Lauma, smagu dėl sūnaus ir dėl G šviesiau, ane?

Neringiux, o kaip ta išvarža pasireiškia, ką ji trukdė daryt? Nes R lyg mažuliukui buvo sakę, kad yra išvarža, bet daugiau niekas nieko kažkaip nesakė, netikrino. Aš tik pastebiu, kad jis niekaip atsikelt iš gulimos padėties negali susilenkdamas, kelias per šoną, atsilenkimai išvis sudėtingas dalykas. Tai vat ir galvoju, ar išsimankštins dar, ar visgi čia ta išvarža kalta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 23 birželio 2012 - 11:48
QUOTE(Neringiux @ 2012 06 22, 08:52)
Kur zadat kraustytis? Kai mes netoli jusu atsikraustem, tai jus pabegat

O jus kur salia? Mes i Riese, bet planuojam per metus - tai dar pagyvensim matyt biskiuka biggrin.gif

QUOTE(lauma @ 2012 06 22, 10:51)
mes gyvenam normoj, t.y savo iprastu ligu ritmu

Lauma, tau vis nesibaigia doh.gif Del sunaus liuks thumbup.gif

QUOTE(yuki @ 2012 06 22, 22:15)
1. nu bigsmile.gif maniškiai visi prie latvijos jūros mirksta jau penkta diena, žadėjo mėnesį negrįžt rolleyes.gif

2. o aš... o aš... aš... mėgaujuosi laisve!!! yahoo.gif taip pasiilgau vienatvės ploja.gif nuostabu, neįtikėtina, negaliu atsigaut vacation1.gif ir jiems gerai, ir aš baldelinu.

3. kaip mikitulis, nereikia jam sesės? vienas normaliai jaučiasi?

4. į ką keičiat?gal užmiestin?


1. O kaip cia taip tave paliko? uz bausme? hihihi.gif

2. Geras jausmas drinks_cheers.gif as viena (tiksliau su MB, kurio nematau visai) jau nuo birzelio pradzios... Tik vaiku tai pasiilgstu rolleyes.gif Savaitgali pas mikituli buvom kaime, tai isvaziuojant tik numojo ranka ir su kaimynu nuleke.. nors kauk motin cool.gif

3. Gerai jam, aisku pasiilgsta, bet turi drauga kaiminystej, laisve absoliuti, teritorija didele - ko daugiau noret. Sese labai jau ji kontroliuoja, tai jie matyt abu dziaugiasi galimybe pabut atskirai.

4. Aha, i kaima ruosiames.. va Teka is kaimo bega, o mes plytas nesiojam - kas bus, nezinau.. MB labai nori cool.gif


QUOTE(Teka @ 2012 06 23, 12:47)
O aš vat irgi šalia trioškės atsikėliau, į šalimais esantį namą, ale dar susitikę nebuvom biggrin.gif matau tik jos mašiną ryte ir vakare biggrin.gif Ale jau greit kviesiuos į svečius, greitai  mirksiukas.gif  smile.gif

lotuliukas.gif sudetinga susitikt, bet gal kada kaktom susidausim, tai eisim pas kuria nors kavos laugh.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(Teka @ 2012 06 23, 12:47)
Neringiux, o kaip ta išvarža pasireiškia, ką ji trukdė daryt? Nes R lyg mažuliukui buvo sakę, kad yra išvarža, bet daugiau niekas nieko kažkaip nesakė, netikrino. Aš tik pastebiu, kad jis niekaip atsikelt iš gulimos padėties negali susilenkdamas, kelias per šoną, atsilenkimai išvis sudėtingas dalykas. Tai vat ir galvoju, ar išsimankštins dar, ar visgi čia ta išvarža kalta...

Nu va, kaip cia taip palikot nama ir atleket i miesta uostyt miesto dulkiu doh.gif As noreciau i uzmiesti, nors is pradziu nepasirasiau, va dabar gailiuosi. Galejom nusipirkti 3 k. buta uz 10 000Lt Pabradej, dabar aisku tokiom kainom nieko nerasi...Be to nusipirkom buta ax.gif
Pas Migle bambos isvarza nustatyta nuo gimimo. Negraziai atrodo, toks isvirtes burbulas. Siaip jai gyventi netrukde, tiesiog mergaitems dazniausiai sutvarko, kad poto nekompleksuotu paauglystej. Juk vaikai mokykloj poto tyciosis, todel ir sutvarkem kol nedirbu.
Gal jus nueikit pas chirurga, kad apziuretu, nes skamba ne kaip. Man susidaro ispudis, kad pas ji gali buti isvarza kirksnyse. Pries operacija, gydytojas apziurejo M kirksnis, sake daznai ten buna isvarzos.

QUOTE(+333+ @ 2012 06 24, 23:30)
O jus kur salia? Mes i Riese, bet planuojam per metus - tai dar pagyvensim matyt biskiuka  biggrin.gif

Mes ne visai salia, tiesiog tame paciame rajone biggrin.gif Gyvenam netoliZemynos progimnazijos.
O V mokosi Gabijoj?
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2012 06 24, 23:30)
2. Geras jausmas  drinks_cheers.gif  as viena (tiksliau su MB, kurio nematau visai) jau nuo birzelio pradzios... Tik vaiku tai pasiilgstu  rolleyes.gif  Savaitgali pas mikituli buvom kaime, tai isvaziuojant tik numojo ranka ir su kaimynu nuleke.. nors kauk motin  cool.gif

3. Gerai jam, aisku pasiilgsta, bet turi drauga kaiminystej, laisve absoliuti, teritorija didele - ko daugiau noret. Sese labai jau ji kontroliuoja, tai jie matyt abu dziaugiasi galimybe pabut atskirai.

lotuliukas.gif  sudetinga susitikt, bet gal kada kaktom susidausim, tai eisim pas kuria nors kavos laugh.gif

console.gif smile.gif

smagu, kad vaikui smagu

nu jau gal kaip nors šią savaitę ištaikysim. va ir franę prikabinsim za odno mirksiukas.gif smile.gif

QUOTE(Neringiux @ 2012 06 25, 09:18)
Nu va, kaip cia taip palikot nama ir atleket i miesta uostyt miesto dulkiu doh.gif As noreciau i uzmiesti, nors is pradziu nepasirasiau, va dabar gailiuosi. Galejom nusipirkti 3 k. buta uz 10 000Lt Pabradej, dabar aisku tokiom kainom nieko nerasi...Be to nusipirkom buta ax.gif
Pas Migle bambos isvarza nustatyta nuo gimimo. Negraziai atrodo, toks isvirtes burbulas. Siaip jai gyventi netrukde, tiesiog mergaitems dazniausiai sutvarko, kad poto nekompleksuotu paauglystej. Juk vaikai mokykloj poto tyciosis, todel ir sutvarkem kol nedirbu.
Gal jus nueikit pas chirurga, kad apziuretu, nes skamba ne kaip. Man susidaro ispudis, kad pas ji gali buti isvarza kirksnyse. Pries operacija, gydytojas apziurejo M kirksnis, sake daznai ten buna isvarzos.
Mes ne visai salia, tiesiog tame paciame rajone biggrin.gif Gyvenam netoliZemynos progimnazijos.
O V mokosi Gabijoj?

oi tik nereik čia kalbėt apie tas dulkes, jei jau pradėt taip, tai dulkių kaime dar daugiau, nes ten žvyrkelis, mašinos laksto kaip pasiutę, bet ne tai esmė. esmė, kad kaimas kaimui nelygu. mums tai buvo per toli (pabradė išvis būtų kosmosas, pamatytumėt pagyvenę, kaip sunku taip toli važinėt į darbus vilniuje...), kadangi vaikai su skirtingais būreliais, darbai, mokslai, darželiai mieste, na nesąmonė jei ką. visi turi laukti vieno ar dviejų, kol jiems baigsis koks būrelis, ar pan, arba važinėt dviem mašinom, kas irgi džiaugsmo piniginei neteikia. žodžiu, mes kaifuojam nuo miesto, nuo patogumo, nuo draugų, nuo kiemo. ir tikrai tas ale užterštas oras nenumalšina noro gyventi mieste mirksiukas.gif o gailėtis to, ko neturi, bet galėjai turėti, labai jau žmogiškas bruožas smile.gif
na reiks matomai ir pas chirurgą kada pasirodyt. o gal kas iš jūsų gali parekomenduoti super duper gerą LOR'ą?? nes aš su vaikais neišlendam iš žalių slogų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 06 25, 09:18)
O V mokosi Gabijoj?

yep

QUOTE(Teka @ 2012 06 25, 10:41)

oi tik nereik čia kalbėt apie tas dulkes, jei jau pradėt taip, tai dulkių kaime dar daugiau,  nes ten žvyrkelis, mašinos laksto kaip pasiutę, bet ne tai esmė. esmė, kad kaimas kaimui nelygu. mums tai buvo per toli (pabradė išvis būtų kosmosas, pamatytumėt pagyvenę, kaip sunku taip toli važinėt į darbus vilniuje...), kadangi vaikai su skirtingais būreliais, darbai, mokslai, darželiai mieste, na nesąmonė jei ką. visi turi laukti vieno ar dviejų, kol jiems baigsis koks būrelis, ar pan, arba važinėt dviem mašinom, kas irgi džiaugsmo piniginei neteikia. žodžiu, mes kaifuojam nuo miesto, nuo patogumo, nuo draugų, nuo kiemo.

Negasdink hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2012 06 25, 11:06)
yep
Negasdink hihihi.gif

na tai jūsų kaimas gi su asfaltuotais takais ir šalia vilniaus praktiškai biggrin.gif jei mes būtume TAM kaime gyvene, nebūtume gal ir bėgę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 06 25, 10:41)
oi tik nereik čia kalbėt apie tas dulkes, jei jau pradėt taip, tai dulkių kaime dar daugiau,  nes ten žvyrkelis, mašinos laksto kaip pasiutę, bet ne tai esmė. esmė, kad kaimas kaimui nelygu. mums tai buvo per toli (pabradė išvis būtų kosmosas, pamatytumėt pagyvenę, kaip sunku taip toli važinėt į darbus vilniuje...), kadangi vaikai su skirtingais būreliais, darbai, mokslai, darželiai mieste, na nesąmonė jei ką. visi turi laukti vieno ar dviejų, kol jiems baigsis koks būrelis, ar pan, arba važinėt dviem mašinom, kas irgi džiaugsmo piniginei neteikia. žodžiu, mes kaifuojam nuo miesto, nuo patogumo, nuo draugų, nuo kiemo. ir tikrai tas ale užterštas oras nenumalšina noro gyventi mieste  mirksiukas.gif o gailėtis to, ko neturi, bet galėjai turėti, labai jau žmogiškas bruožas smile.gif
na reiks matomai ir pas chirurgą kada pasirodyt. o gal kas iš jūsų gali parekomenduoti super duper gerą LOR'ą?? nes aš su vaikais neišlendam iš žalių slogų  doh.gif

Na, as galvojau pas jus asfaltuotas kelias, bet jei gyvenote prie pagrindinio kelio, tuomet nera skirtumo tarp vilniaus ir kaimo.
Mano MB dirba Pabradej, buciau ir as susiradusi ten darba, gal toj pacioj imonej, nereiktu vazinet daznai i Vilniu, nebent apsipirkt rimciau i prekybcentri.
As vedziau Migle del nuolatiniu slogu pas V.Sakalinsks i Sirdies ir chirurgijos centra, poto jis mus pakartotinai prieme i santariskes, ten jau nebereikejo moket. Jis yra Santariskese LOR vaiku skyriaus vedejas.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 06 25, 11:34)
Na, as galvojau pas jus asfaltuotas kelias, bet jei gyvenote prie pagrindinio kelio, tuomet nera skirtumo tarp vilniaus ir kaimo.
Mano MB dirba Pabradej, buciau ir as susiradusi ten darba, gal toj pacioj imonej, nereiktu vazinet daznai i Vilniu, nebent apsipirkt rimciau i prekybcentri.
As vedziau Migle del nuolatiniu slogu pas V.Sakalinsks i Sirdies ir chirurgijos centra, poto jis mus pakartotinai prieme i santariskes, ten jau nebereikejo moket. Jis yra Santariskese LOR vaiku skyriaus vedejas.

na mums turėjo jį išasfaltuot dar 2011 metais, ale...
aa, tai jei darbai pabradėj, tada jo, gal ir gerai būtų smile.gif
reiks pasiskaityt apie sakalinskį
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 06 25, 11:36)
reiks pasiskaityt apie sakalinskį

Blogai parasiau- Virgilijus Sakalinskas
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 06 25, 09:41)
o gal kas iš jūsų gali parekomenduoti super duper gerą LOR'ą?? nes aš su vaikais neišlendam iš žalių slogų  doh.gif

V.Sakalinskas, Santariskiu vaiku LOR vedejas, del mob Nr - i az 4u.gif priima per pora dienu nuo skambucio, nepuola tuoj pat operuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2012 06 24, 22:30)

2. Geras jausmas  drinks_cheers.gif  as viena (tiksliau su MB, kurio nematau visai) jau nuo birzelio pradzios... Tik vaiku tai pasiilgstu  rolleyes.gif  Savaitgali pas mikituli buvom kaime, tai isvaziuojant tik numojo ranka ir su kaimynu nuleke.. nors kauk motin  cool.gif




hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2012 06 25, 09:41)


nu jau gal kaip nors šią savaitę ištaikysim. va ir franę prikabinsim za odno  mirksiukas.gif  smile.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti