Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Frane @ 2012 06 27, 08:40)

liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2012 06 27, 08:40)

As irgi galvoju, kiek gi laiko +333+ tyles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2012 06 27, 08:16)

bigsmile.gif eina sau wub.gif ar tik ne troikė sakė, kad viskas viskas, ir pakeliaut, pagyvent noriu, ir kad visiems visko užtektų... tongue.gif
sveikinimai wub.gif

QUOTE(Teka @ 2012 06 23, 11:47)
O aš vat irgi šalia trioškės atsikėliau, į šalimais esantį namą, ale dar susitikę nebuvom biggrin.gif matau tik jos mašiną ryte ir vakare biggrin.gif

tai jums gal reikėjo su troike būstais apsikeist i vsio? biggrin.gif nereikėtų plytų nešiot ir jums viskas gatava smile.gif

QUOTE(+333+ @ 2012 06 24, 22:30)
1. O kaip cia taip tave paliko? uz bausme? hihihi.gif

3. Gerai jam, aisku pasiilgsta, bet turi drauga kaiminystej, laisve absoliuti, teritorija didele - ko daugiau noret. Sese labai jau ji kontroliuoja, tai jie matyt abu dziaugiasi galimybe pabut atskirai.

4. Aha, i kaima ruosiames.. va Teka is kaimo bega, o mes plytas nesiojam - kas bus, nezinau.. MB labai nori  cool.gif 
lotuliukas.gif  sudetinga susitikt, bet gal kada kaktom susidausim, tai eisim pas kuria nors kavos laugh.gif

1. nea, čia mano noras rolleyes.gif , su galva nebegerai visai buvo, tai paprašiau ramybės unsure.gif mb paėmė ir įvykdė ax.gif šeštadienį buvo vaikus parvežęs parai pasidžiaugt, panešiojau kaip žaisliukus, išmylavau ir atgal išvežė bigsmile.gif

3. suprantama thumbup.gif

4. faina, pasikeitimai yra gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2012 07 02, 20:39)
bigsmile.gif eina sau wub.gif ar tik ne troikė sakė, kad viskas viskas, ir pakeliaut, pagyvent noriu, ir kad visiems visko užtektų... tongue.gif

As tai suplanavau, o tas virsuj eme ir pasijuoke is mano planu cool.gif

O tu ilsekis, jei jau gavai tokia galimybe pabuti viena drinks_cheers.gif kad nereiketu bilieto i menuli cool.gif
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2012 07 02, 22:29)
As tai suplanavau, o tas virsuj eme ir pasijuoke is mano planu  cool.gif

O tu ilsekis, jei jau gavai tokia galimybe pabuti viena  drinks_cheers.gif  kad nereiketu bilieto i menuli  cool.gif

hihihi.gif
sesė ar brolis? rolleyes.gif

aha, jau trečia savaitė, tiek ir beliko, ale atsigaunu, spalvos paryškėjo, gyvenimas pagražėjo, viskas bus gerai topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2012 07 03, 00:15)
sesė ar brolis? rolleyes.gif

sese flirt.gif vargsas mano mikitulis hihihi.gif pazadejau jam, kad bus tikrai ne tokia kaip V - geroookai geroookai mazesne ir jam nevadovaus laugh.gif
Atsakyti
+333+, tu kartais ne su Mirena pastojai?
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 07 03, 11:48)
+333+, tu kartais ne su Mirena pastojai?

nea smile.gif
Atsakyti
+333+ sveikinimai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rumba: 11 liepos 2012 - 21:49
QUOTE(rumba @ 2012 07 11, 22:48)
+333+ sveikinimai wub.gif  wub.gif

Rumba, kaip jūs gyvenat? Kodėl tavęs FB nebematau? smile.gif Išmetei iš draugų? biggrin.gif
Atsakyti
Teka, mes gerai smile.gif
FB ir siaip prie kompo namie labai mazai bunu ypac siuo metu. vakarais iki velumos sedim lauke, o paskui tik lova terupi biggrin.gif

Kaip jus?kaip tavo berniokai, mestelk foto smile.gif
Atsakyti
Na, jo, normalūs žmonės vasarą prie kompų nesėdi biggrin.gif

Mes gerai, gyvenam, pakeitėm gyv. vietą, iš kaimiečių patapom miestiečiais. Nuotraukų nėra naujų šimtą metų biggrin.gif Kaip ir jūsų beje smile.gif Vaikai mano pas senelius, tai mes vieni savaitę, norėčiau dar savaitės, gal ir pavyks smile.gif
Atsakyti