Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

QUOTE(DEVImama @ 2010 08 26, 12:04)
Jei norite žiemai turėti šitų daržovių, tai susipjaustykite gabaliukais, į šaldymo maišelius sudėkite ir į kamerą. Labai puikiai po to galima gaminti įvairius troškinius ir kt.



reikes pabandyti, o jos neistesta kai atšyla
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 08 26, 14:21)
reikes pabandyti, o jos neistesta kai atšyla

tikrai ne
Atsakyti
QUOTE(DEVImama @ 2010 08 26, 15:47)


tai reikes prisideti kad ziema tureciau iš ko košytes virti. Ačiū už informacija thumbup.gif
Atsakyti
Tik namines thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi uz namines thumbup.gif
Bet nesakau visiskai ne ir pirktinems, kai reikalas prispaudzia smile.gif Bet laaabai retai...
Atsakyti
O mano mazajai tuoj (uz 5d.) sukaks 6 men ir mes dar tik pradesim ragauti koseles thumbup.gif
Tikiuosi, kad tai vyks be problemu ir noriai, kaip buvo su vyresnele. Valge noriai visas mano ruostas darzoviu, kruopu koseles. Pirktines sunkiai valgydavo, o sausu kruopu koseliu is pakeliu visai neikisdavau jokiu, tai virdavau Bistro, Nordic dribsnius rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,skaitau skaitau o vis nieko neparasau smile.gif bet si tema labai mumsartima, tik pradejom kosiauti smile.gif labai patinka sinlac kose o visas kitas gaminu namuose.Valgom triusi su darzovem ir kruopu kosytes.bet labiausiai tai sinlac megsta musu pupa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donati @ 2010 07 12, 07:28)
merginos o kazi kiek kartu per diena duoti 6men kudikiams kosyte?as duodu 2k, kazi nereik jau 3duot?kosytes valgom jau nuo 5men kazkur.dekoju 4u.gif

Net ir du jau daugoka. Apskritai nauja kose vietoj pieno reiketu ivedineti kas menesi, t.y., darzoviene, tada, praejus menesiui, kruopiene, o praejus dar vienam menesiui - antra kruopiene.

QUOTE(Soy @ 2010 07 12, 13:07)
Nepatartina gardint darzovieniu bet kuo, o druska tuolabiau unsure.gif

drinks_cheers.gif Tokiu mazu vaikuciu skonio receptoriai labai jautrus, jiems ir be druskos visiskai pakanka skonio net musu manymu beskonese kosese mirksiukas.gif

Mes is kruopiniu kosiu meginam ivairias: maniske valgo ir Hipp'o ir Milupos (tik ziuriu, kad sudety butu vien kruopos, be jokiu cukru ir drusku), ir "normalius" grikius, kuriuos isvirusius susmulkinu blenderiu.
Atsakyti
sveikutes
labai prasau parasykite kaip paruosti kukuruzu kosyte namie
man neikaip nesigauna, ar ja trinti reikia, kad nesigautu grudeliu, bijau,kad nepasprinktu per juos, mums 5 menesiai...
Gal galite parasyti kaip verdate, kokiu santykiu ir taip toliau?
pirktiniu vaikisku neradau, tik su ryziais- kukuruzai radau, o vienu neradau
pasidalinkite patirtimi kaip ruosiate je namie gaminate
Atsakyti
Aš pradėjau nuo bulvių, tada įjungiau morką ir t.t
Kas dėl kruopų tai jei jos neekologiškos tai leliukams nerekomenduoju, nes jos yra beicuotos.
Taigi kruopienes dudu pirktines, ir daržovių pirktines tokias kokių neturiu pati.
Mėsą duodu arab iš eko ūkių arba iš slojikiuko, kažkaip manau kad tai geriau nei vokiška mėsa prišerta anabolikais ir antibiotikais
Atsakyti
viska auginuos pati smile.gif noriu, kad vaikas valgytu kuo naturalesni maista.
Atsakyti
man ir reiketu patarimo kaip kukuruzu koše išvirti blush2.gif
Atsakyti