Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

As ir verdu ir i pirktines nespjaunu. Is pirktiniu dazniausiai duodu hipp organic ir kitu organiniu brend'u koseliu. Kai pati gaminu, stengiuosi pirti organinius produktus, ar kuo imanoma daugiau ju. (Nors ir gydytojai cia sako, kad nebutina leliukams pirkti organinius produktus, man nekyla ranka duoti nitratais nupurkstas darzoves). Pas mus, Anglijoje, organiniu produktu zyymiai didesnis pasirinkimas nuo darzoviu iki mesytes, tik man daug brangiau atskirai organinius produktus susipirkti ir virti, nei paruostas koseles, tai pastaruoju metu daznai prie ju linkstu. doh.gif Bet man stiklainiukuose koseles skanesnes, nei mano virtos, deja. biggrin.gif O ir mano mazius neblogai jas valgo.
Atsakyti
Darzovienes su mesyte verdu pati. Pirktines ragavo tik pora kartu, kai nebuvo galimybes paciai isvirti. Kruopines koses perku spec. kudikiams, paparastu naminiu nevalgo iskart isvemia kai burnoj apciuopia nesusiblendiariavusi kruopytes gabaliuka. Vaisines tyreles taip pat perku.
Atsakyti
Daržovines tik namines, tų pirktinių nemėgsta schmoll.gif O kruopų ir namines, ir pirktines. Pagal situaciją. Bet pirktinės dar tik vieną pakelį yra suvalgęs nuo to laiko, kai pradėjo grūdines, t.y. nuo 7 mėn.. Neužilgo švęsim 11 mėn. gimtadienį smile.gif
Atsakyti
Naminės. Pirktinės, tik kelionėse, jei nėra galimybės pasigaminti.
Atsakyti
Naminės smile.gif
Atsakyti
kruopu neauginu,tai pirktines bet kokiu atveju biggrin.gif
Atsakyti
Namines-jei nenamines tai Semper-nes tik tokias valgydavo.
Atsakyti
Tik naminės smile.gif Kažkada pabandėm pirktinės (buvom gavę dovanų) tai net mažukas žiaukčiojo kaip jam nepatiko doh.gif Dabar mums 8+ mėn, tai visada pati verdu košytes ax.gif
Atsakyti

Laba diena mamytes,mums daktare liepe jau po 2 savaiciu duoti darzoviu kosyte,pirmiausiai pradet nuo saukstelio poto vis didint,bet iskilo klausimas,mums 4 su puse menesio kiek turetu suvalgyti koses,byjau kad nepersivalgytu😊

Atsakyti

Musu mazoji dama valgo tik namines, ir manau kad naminis maistas visada geriau nei pirktinis, bet aisku, kelionems, isvykoms, extra atveju gelb4sti ir pirktines, nors dabar jau neturiu extra namie pirktiniu, bet bandem kelionej tyreles gatavas, tai patiko tik vaisiu ar darzoviu, jokiu su mesa nenorejo, metem laukan..  :oh:  :ax: 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nežinau ar galima čia kreiptis, bet užklausiu.
Ar naudojate kuri garintuvą/blenderį košytės gaminti?
Jei taip- kokios firmos? ax.gif
Atsakyti