Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

Net minčių kitų negali būti, tik naminės 4u.gif
Atsakyti
Geriau manau namines mirksiukas.gif
bet kai nespeju isvirt duodu ir pirktiiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums beveik 6 mėn., jau valgome daržovienes ir vaisių tyres. Pradžioj pabandyt daviau pirktinės, po to pradėjau namines gamint. Bet bėda ta, kad jam skanesnės pirktinės!!! Spjauna namines doh.gif nebežinau ką ir daryt... kartais gudrauju, įmaišau pirktinio moliūgo į naminė daržovienę (jis saldesnis, manau, kad tiesiog kitokia moliūgo rūšis). ax.gif Šiaip, mažajam gurmanui kruopas planuoju patiekti savo gamybos 4u.gif
Atsakyti
Manau namines.
mano karalaitis valgo mano virtas. bandem ir pirktines kelias kelioneje, tai nesuzavejo vaiko. nors man paciai kazkuri visai skani buvo biggrin.gif
sia tema daug visokiu diskusiju, tad kiekviena mama pasirenka kas jai ir jos vaikui geriau:)
Atsakyti
kruopu tai tik pirktines,kitos mala,bet kai tokia pasiula,tai perku,o darzovienes irgi perku,paprasciau,, be to dabar tos darzoves be vitaminu,siuo metu laiku.
Atsakyti
košeles verdu pati, nes pirktinės maniškiui vaikeliui tinka tik vaisinės. pirktinių su mėsa neįsiūlysi.
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Reikalingas patarimas, neseniai daktarė sudarė meniu, kaip valgyti, pradžioje liepė pradėti nuo bulvės, vieną arbatinį šaukštelį, po to du, žodžiu per savaitę turėtų suvalgyto jau visą porciją, po to tą patį daryti su morka, po to bulvė ir morka, tik bėda, kad jau eina antra savaitė, o mano panelė maximum pusantro šaukštelio suvalgo tos bulvės ar morkos, daugiau nevalgo, bandžiau ir su savo pienuku pagardinti, bet ji nevalgo. Ar teko susidurti kam su panašia situacija? man jau neramu, kad ji taip nenori, ar jai neskanu, ar pirktinę geriau pabandyti, nebežinau. Gegužę mums jau pusę metų bus.
Atsakyti
visas kosytes verdu pati, beje mano mazius pirktiniu atsisako tiek vaisiu tyreliu tiek darzoviu, turbut nesanios jos jam smile.gif
Atsakyti
Pradzioje duodavau pirktines koses, maisydavau su obuoliuku ir misinuku.
Bet jau seniai visas koses verdu pati ir sumalu su Avent mikseriu. thumbup.gif
Atsakyti
Mes darzoviene su mesa valgom namu gamybos, tai labai skaniai valgo (kartais idedu himalaju druskytes, labai mazai ) manau, kad ji nieko blogo nepakenks, tik paskanins kosyte, O kruopas duodu HIPP pirktines, bet jas skaninu pirktinemis vaisiu tyrelemis, nes kitaip nevalgo. Vasara bandysiu deti sviezius vaisius smile.gif
Atsakyti
as pati viska verdu, pirktiniu dar net neragavom:)
Atsakyti
Musu dukryte nevalgo naminiu schmoll.gif jei bandau maisyti namine su pirktinem tai ant galo visai atsisako valgyti net ir pirktines. Tikiuosi isaugs is to.
O siaip manau geriau jau pirktines kosytes nei namines padarytos is pirktiniu darzoviu kurios neaisku kaip uzaugintos. Bent jau pas mus tai labai tikrina vaikiskas kosytes ir yra griestos taisykles del visokiu chemiju.
Atsakyti