Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 15, 22:03)
Neblogos bigsmile.gif
Ir greičiau padaromos  bigsmile.gif
Pasiskolinsiu idėją pažadų tortui, jei nieko prieš (ir jei netingėsiu, o jei tingėsiu - papirksiu dirbtinių gėlių ir iš jų formuosiu papuošimus). Tai  išeina taip, kad iš mūsų pusės vestuvėms bus net 3 tortai lotuliukas.gif


Ir visi popieriniai? bigsmile.gif
tik man niekaip galva neišeša ,kaip pažadų tortą 80čiai svečiu padaryti g.gif skaičiuoju: sluoksnis dvylika vnt, tai max. 36 galiu suorganizuoti - trys aukštai, jei du pasižadėjimai į vieną tai ką ne poroms sakyti? doh.gif
Atsakyti
[quote=liepaitė37,2010 06 14, 18:01]
Apklijuoti saldainiais, mačiau kitų svočių darbelius, liuks atrodo.
[/quote]


[quote=saulyte1986,2010 06 14, 18:02]
tai galima graziai saldainiais apklijuot, buvo tokiu pasiulymu ax.gif mes vis irgi galvojam ar dar ta mintim pasinaudot blush2.gif
[/quote]


[url=http://www.radikal.ru][img]
Apklijuokite mazu vaiku veidukais, issikarpykite is bet kokio zurnalo apie vaikus. Sveciai pasirinks vaikuti ir ant jo uzrasys varda. Musu vieni draugai toki sampano buteli per vestuves gavo, tai kai vaikutis gime, tikrai pirmiausia is ten vardus ziurejo.
[/quote]

Aciu visom uz pasiulymus 4u.gif
Papildyta:
NERANDU to cukro gabalinio supakuoto verysad.gif
[/quote]

As pirkau office day siandiena, bet liko tik 9 gabaliukai, sake kad tures po joniniu, bet pasiskambinkit gal visdelto tures ir daugiau tel nzn tik adresa
Atsakyti
mirksiukas.gif
Noriu parodyt ką padariau, gal spalvos ar dar kas netobula,bet ax.gif čia šiaip sau,gal kam patiks. biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2010 06 15, 21:34)
mirksiukas.gif
Noriu parodyt ką padariau, gal spalvos ar dar kas netobula,bet  ax.gif čia šiaip sau,gal kam patiks. biggrin.gif


Leliuga))Labai grazu!!Saunuole tu!!Ir ideja SUPER!!!
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2010 06 15, 22:34)
mirksiukas.gif
Noriu parodyt ką padariau, gal spalvos ar dar kas netobula,bet  ax.gif čia šiaip sau,gal kam patiks. biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Labai grazu, bet is ko raideles pagamintos?
tikrai nerealiai atrodo. smile.gif ir tu vadini tai netobula ?! Raides tai kaip is wordinio rasto isimtos...
Atsakyti
[quote=pašnekutė,2010 06 15, 15:30]

[quote=pašnekutė,2010 06 15, 15:58]
Savaitgalis ir truputis pirmadienio (neskaitant laiko elementarių pietų gamybai). Ai, tiesa vyras truputį padėjo - kol aš sulanksčiau viską, jis sulankstė...trečdalį viršutinio aukšto hihihi.gif
[/quote]
na super!!! thumbup.gif aciu uz pvz,bandysiu ir as ji daryt,iki rugsejo laiko turiu biggrin.gif kazin ar ivaziuosiu,ar paviks,ar tu pirma kart toki dalyka darei?ar jau kazka panasaus buvai darius?
macius kad ir gulbes tokias daro,irgi prie dovanos kokios galima pasidaryt smile.gif

[quote=Spygliusss,2010 06 15, 22:11]
Ir visi popieriniai? bigsmile.gif
tik man niekaip galva neišeša ,kaip pažadų tortą 80čiai svečiu padaryti g.gif skaičiuoju: sluoksnis dvylika vnt, tai max. 36 galiu suorganizuoti - trys aukštai, jei du pasižadėjimai į vieną tai ką ne poroms sakyti? doh.gif
[/quote]
aha,as ir apie tai galvojau,nors musu vestuvese apie 60zm,bus,na kur seimos pvz is 4 asmenu,tai jiems 1 gabaliuka ant visos seimos teks duot,arba daug bus porom,tai prai vienas,paveniu gal ir nebus g.gif

[quote=leliuga,2010 06 15, 22:34]
mirksiukas.gif
Noriu parodyt ką padariau, gal spalvos ar dar kas netobula,bet ax.gif čia šiaip sau,gal kam patiks. biggrin.gif
[[/quote]
labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 15, 15:19)
Ar apie tokias spynutes galvoji? Daugiau pavyzdziu yra Malonumas.lt

taip,ttik viršuje ne širelė,o pasagėlė

QUOTE(chepka @ 2010 06 15, 18:37)
O kur Jūs ieškot sveikinimų,nes  sveikinimų portalai tokius nuvalkiotus surašę? blush2.gif

aš gražų sveikinimą radau čia SM kažkurioje iš temų svočioms. Žadu, kai jaunuosius išlydėsim iš namų, sakyti kokį gražų eilėraštį....tai sakiau eisiu versiu poezijos knygas biggrin.gif

QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 15, 20:04)
Dar koks girtas nužiaumos kampą  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ar darysit kas pabrolių "gulbių šokį"???kai su sijonais šoka? g.gif tik aš nelabai įsivaizduoju kurioje vietoje reikėtų tą šokį įterpti g.gif
Leliuga šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 15 birželio 2010 - 22:42
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 15, 17:03)
Labai daug etikeciu esu idejusi i musu pasta.

O kur jusu pastas? unsure.gif Gal galima duomenis prisijungimo? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 15, 23:19)

aha,as ir apie tai galvojau,nors musu vestuvese apie 60zm,bus,na kur seimos pvz is 4 asmenu,tai jiems 1 gabaliuka ant visos seimos teks duot,arba daug bus porom,tai prai vienas,paveniu gal ir nebus g.gif
labai grazu thumbup.gif


ir as taip masciau, tik jei bus šeima su vaikais, o vaikams tortas pasirodys gražus, gali užsimanyti ir nepasakysi - mama jau gavo... aš dar pagalvojau gal panaudoti siuntinio idėją, kurią kažkas pora psl įkėlė, tarkim: svočios pyrago gabalas priklauso jauniausiai porai, kuri jauniesiems pasizada..., garbingiausiai porai, linksmiausiai porai ir t.t., tada 24 (jei dviejų aukštų tortelis) nominacijos ir pasižadėjimai. užtruks atrakcija, bet gal nieko ax.gif
Atsakyti
Ačiū. Raides pjaunam iš putos,žalios arba baltos,paskui dažom. Ranka to nepadarysit,turiu tokį didelį įrengimą,tokiem gaminiam. O tos''apyrankės'' stiklinę įmovus labai stalą puošia,atseit vaza biggrin.gif vienus karoliukus prisiuvau,kitus karštais klijais priklijavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 16 birželio 2010 - 08:23
Nu sveikos!as ir kibsiu i pirslienes dar bus jau rugpjucio men bus vestuves!mastau kaip graziai islydet?reikes paieskot senesnese temojse,buvau skaicius idomiu dalyku!
Svociutes kaip manot?jei pamerges geltonom suknytem kokios spalvos man rinktis?
na gulbiu soki kai buvom vestuvese muzikantai dare pries 12 val kai buna sokiai?labai geras vaizdelis!
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 16, 09:04)
Svociutes kaip manot?jei pamerges geltonom suknytem kokios spalvos man rinktis?

manau kad melyna bus grazu) 4u.gif Niu cia man ameniskai grazu derinukas toks ..melynas su geltonu))
Atsakyti