Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(Spygliusss @ 2010 06 15, 21:11)
tik man niekaip galva neišeša ,kaip pažadų tortą 80čiai svečiu padaryti g.gif skaičiuoju: sluoksnis dvylika vnt, tai max. 36 galiu suorganizuoti - trys aukštai, jei du pasižadėjimai į vieną tai ką ne poroms sakyti?  doh.gif

O kažin neišeitų pirmam aukšte dėžučių sudėt 2 eilėm?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazmona: 16 birželio 2010 - 10:19
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 16, 10:04)
Nu sveikos!as ir kibsiu i pirslienes dar bus jau rugpjucio men bus vestuves!mastau kaip graziai islydet?reikes paieskot senesnese temojse,buvau skaicius idomiu dalyku!
Svociutes kaip manot?jei pamerges geltonom suknytem kokios spalvos man rinktis?
na gulbiu soki kai buvom vestuvese muzikantai dare pries 12 val kai buna sokiai?labai geras vaizdelis!

pas mano pusesere buvo visos geltonai ,tai manau tiktu bet kokia spalva is ryskesniu,stai kaip buvo pas mano pusesere,man cia svociutes spalvo biski ryskesne galetu but ar ruda cia deretu labai nes pamerges turi rudu detaliu smile.gif FOTO bet ,aisku cia kiekvieno skonio reikalas ir galimybes smile.gif
o sokius tos daro kazkaip pries vidurnakti g.gif
Atsakyti
Arba daryt iš kvadratinių dėžučių kaip čia kažkas rodė...
Atsakyti
Labukas svociukes.
Ot susinervinau, norejau, kad vaziuotume prie belmonto pasifotkint ir per tilta pernestu dar gal ir pasisedet kur gamtoj, bet paskambinau tai sake vestuvem reikia is ju 3 buteliu sompano pirkt uz 120Lt.
Kur dabar sumastyt ir gamtoj pabut ir per koki tilta geriausiai nesti jaunaja ir spyneles kabinti Vilniuje sad.gif
Atsakyti
Labukas svičiutės 4u.gif

Ir as turesiu garbe būti svočia. Bandau viska perskaityti. Viska kopijuoju ir bandysiu destytis. Beje praeitoje temoje skaiciau, jog kažkuri klauset, kas svociavos Suvalkijoje. Tai busiu as is Suvalkijos. ax.gif
Atsakyti
Esu smulkute sveriu tik 50kg tai taip noretusi trumpos sukneles iki keliuku mastau arba juoda arba ruda?na melina irgi neblogas pasiulimas?ziurint kokia ta geltona?

Taip noriu naujoviskai padaryt ta pirsliavima,bet kaip sumastyti?skaiciau cia senesnese temose islydejimas visai idomu su ta staltiese ir 4 kampais manau kopijuosiu?su pabroliukais ir pamergytem dar mastau kaip idomiau jiems vieni kitus pasirinkti???su tais pamergiu bateliais butu tikrai idomu sudet i kokia dezute o pabroliukai tegul traukia???idomi situacija turetu but jok pabroliukai visai ne savo pamergiu istraukia o svetimos poros????man taip idomiai atrodytu???bet po tokios situacijos reiktu kazka sugalvot jok grazint tikrasias?dar mastau ant jaunosios batelio pada puostu pamergiu vardai kuriuos uzrasys pacios pamerges???irgi cia skaiciau tikrai idomiai pasirode!!!
mintys laksto ka kada daryt???norisi baznycioj smuikininkes arba fleitistes ziuresiu ar gausiu???prie juros tuos akmenukus mest i vandeni ???
ka cia dar ir paciai sugalvoti??? ax.gif
ta torta su pasizadejimas reikes irgi daryt manau daug kas nemate to bajeriuko???
reiks dar pasiskaitinet mamytese???mastau tiems stalo isrinktiems komendantams spalvotus perukus uzdeti???

taip norisi jok visos pasidalintume idejomes???cia vis skaitau taip neidomu apie torta puse temos nors ankstesnese temose apie ji daug rasoma???
medalius mano jaunoji medinukus zada daryti sakiau jai paliksiu irgi darbo zadejo padeti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 16, 11:53)
Labukas svociukes.
Ot susinervinau, norejau, kad vaziuotume prie belmonto pasifotkint ir per tilta pernestu dar gal ir pasisedet kur gamtoj, bet paskambinau tai sake vestuvem reikia is ju 3 buteliu sompano pirkt uz 120Lt.
Kur dabar sumastyt ir gamtoj pabut ir per koki tilta geriausiai nesti jaunaja ir spyneles kabinti Vilniuje sad.gif

tai va as gi visai nesenei apie tai snekejau mirksiukas.gif
nuvaziuokit i Kairenu parka,ten laaabai grazu,tik va gal is anksto reiks uzsiregistruot,ten mokamas iejimas lig 7lt asmeniui,bet jei vestuvems gal kaip grupei pigiau bus g.gif
arba i Verkiu parka kai pasakojau,kad musu vestuves ten lankesi,ten j,ir nuo letaus galima pasislept,jei uzklups smile.gif bet ten irgi rezervacija..
ar i Trakus vaziuokit ,ten nemokama gamta biggrin.gif
del tiltu tai viln pilna tiltu,uzupy pats populiariausias uz sv.Onos baznycios,ten ir tiltelis pilnas spynu prikabintu smile.gif zirmunu tiltas populiarus,bet jis laaabai ilgas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 16 birželio 2010 - 11:24
QUOTE(mazmona @ 2010 06 16, 11:16)
O kažin neišeitų pirmam aukšte dėžučių sudėt 2 eilėm?


geras, taip turetu suveikti. Aciu uz ideja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2010 06 14, 01:42)
Parasyk el.p persiusiu wink.gif

gal kas turit antrai dienai ****** pro rakto skylute?

gal galit imesti ir man asarele123@gmail.com
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Auksutis @ 2010 06 16, 12:06)
Labukas svičiutės 4u.gif

Ir as turesiu garbe būti svočia. Bandau viska perskaityti. Viska kopijuoju ir bandysiu destytis. Beje praeitoje temoje skaiciau, jog kažkuri klauset, kas svociavos Suvalkijoje. Tai busiu as is Suvalkijos. ax.gif

As Suvalkijoj biggrin.gif liepos 17
Atsakyti
Sveikos dar karta biggrin.gif Norejau paklausti apie jausmu akmenelius, kokius jausmus jus rasete? ax.gif man visai uzkrito viskas doh.gif
Atsakyti
sveikos
gal kas turit ir galit į až įmesti Nomedos saldainių popierėlių pavyzdžius (man maketų reikia)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilmen: 16 birželio 2010 - 13:44