Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

Registruojuos ir as naujoj temoj. Kraustomes i kita vieta tai per darbus neturiu visai laiko SM o dar jaunimas abu namie tai kariaut tenka . biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos svočiutės

Aš pakeičiau darbą, tai pastarąją savaite,vos darbe nenakvoju doh.gif
Kažkurios piršliukas koją susilaužė, tai jūs tik nepergyvenkite, per mūsų vestuves irgi piršlys gipse buvo. doh.gif Nuotraukose visur fotografas patvarkė kad nesimatytų, kad viena stora mirksiukas.gif
O man va šiandiena dantis lūžo doh.gif Ir tokioj geroj vietoj, tikiuosi suspėsiu iki vestuvių susitvarkyti doh.gif
Atsakyti
Saulyte1986, pas mane jaunųjų tortas bus po žibintų paleidimo, tada jaunoji mes puokštę,o jaunasis nuims keliaraištį ir mes pabroliams.
Merginos kada geriau "konservuoti" jaunosios pavardę?pirmą dieną ar antrą dieną? Ir dar klausimukas: kada vaikelio vardo rinkimą darysite?antrą dieną?ar pirmą? tokie atrodo kvaili klausimai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 12 birželio 2010 - 12:19
QUOTE(svelni @ 2010 06 12, 14:18)
Saulyte1986, pas mane jaunųjų tortas bus po žibintų paleidimo, tada jaunoji mes puokštę,o jaunasis nuims keliaraištį ir mes pabroliams.
Merginos kada geriau "konservuoti" jaunosios pavardę?pirmą dieną ar antrą dieną? Ir dar klausimukas: kada vaikelio vardo rinkimą darysite?antrą dieną?ar pirmą? tokie atrodo kvaili klausimai blush2.gif


as galvoju vardus rinkti antra diena, bet jei bus tusciu tarpu, tai pirma diena manau padarysim g.gif
Atsakyti
labas svociukes,gal zinot kiek apytiksliai extra saldainiu ieina i kilograma? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Klausykit reik patarimo ax.gif Mano sesuo (nuotaka) klausia, kokias dovaneles jie galetu teveliam padovanoti g.gif Kazkaip nelabai akis uzkliuvo temutese tokiu klausimu, o va dabar reik patart ir nezinau, ka sakyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2010 06 12, 13:56)
labas svociukes,gal zinot kiek apytiksliai extra saldainiu ieina i kilograma? g.gif  4u.gif

Apie 86 saldainius / 1kg.
Atsakyti
QUOTE(ikristina @ 2010 06 12, 14:47)
Klausykit reik patarimo ax.gif Mano sesuo (nuotaka) klausia, kokias dovaneles jie galetu teveliam padovanoti g.gif Kazkaip nelabai akis uzkliuvo temutese tokiu klausimu, o va dabar reik patart ir nezinau, ka sakyt blush2.gif

Jaunieji kur piršliavau dovanojo rėmelius nuotraukai su išgraviruotais vardais.
Atsakyti
Sveikos merginos!

Svociauju kita savaitgali. Siaubingai mazai laiko ir siaubingai daug nerimo. Sesuo isteka. Mazos vestuves, bet visgi norisi svente padaryti.
Gal butu galima i slaptati svociuciu pasta zvilgtereti (kur sukrauta visi lobiai)? 4u.gif
Atsakyti
Labuka,
Esu busimoji "liudininke" 4u.gif Vestuves liepos gale fear.gif "Liudininkas" vokietis,nei bu nei me lietuviskai nesupranta fear.gif Kas manes laukia-neisivaizduoju umn.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal galetumete patarti - ar darote jaunuju priesaikas vienas kitam?
Gal kas zinote kokiu graziu, prasmingu, bet ne banaliu zodeliu? (vienam jau turiu, reiketu dar vieno)
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alisra @ 2010 06 12, 19:03)
Gal galetumete patarti - ar darote jaunuju priesaikas vienas kitam?
Gal kas zinote kokiu graziu, prasmingu, bet ne banaliu zodeliu? (vienam jau turiu, reiketu dar vieno)
mirksiukas.gif

aš darysiu, bet dar nepriėjau iki to blush2.gif tik dar nesugalvojau nei ką, nei apie ką unsure.gif
"Tarp kitko", tai gal tu vokiškai gerai moki? 4u.gif
Atsakyti