Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

Aciu uz patarimus 4u.gif

Dar gal galetumet mano scenariju pakomentuot ax.gif
PIRMA DIENA
1. sutikimas su duona ir druska
2. netikras santuokos liudijimas, tauriu dovanojimas, pirmas tostas uz jaunuosius
3. pazadu tortas
4. svotu palinkejimai jauniesiems
5. seimos zidinys
6. zvaigzdyno iziebimas, dangaus zibintai
7. tostai uz tevelius
8. seimos biudzetas
9. palydos miegot

ANTRA DIENA
1. lovos patikrinimo aktas, suris
2. gandro laiskas
3. vaiko vardo ir lyties rinkimai
4. apdovanojimai

patarkit kur butu galima itraukti kaeti karti... g.gif

Zodziu lauksiu komentaru ir patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikristina: 13 birželio 2010 - 11:33
QUOTE(ikristina @ 2010 06 13, 12:24)
Aciu uz patarimus 4u.gif

Dar gal galetumet mano scenariju pakomentuot ax.gif
PIRMA DIENA
1. sutikimas su duona ir druska
2. netikras santuokos liudijimas, tauriu dovanojimas, pirmas tostas uz jaunuosius
3. pazadu tortas
4. svotu palinkejimai jauniesiems
5. seimos zidinys
6. zvaigzdyno iziebimas, dangaus zibintai
7. tostai uz tevelius
8. seimos biudzetas
9. palydos miegot

ANTRA DIENA
1. lovos patikrinimo aktas, suris
2. gandro laiskas
3. vaiko vardo ir lyties rinkimai
4. apdovanojimai

patarkit kur butu galima itraukti kaeti karti... g.gif

Zodziu lauksiu komentaru ir patarimu mirksiukas.gif

Cia sunku ka patart, bet kiek paziurejau tai daro pries islydint miegoti, kad jaunieji turetu pavyzdi
Atsakyti
Svociutes, gal kam teko girdeti apie kazkoki zaidima " Krepsinio varzybu komentavimas". Sake super mamose kazkur kazkas buvo rade, kazin kas cia per daiktas wink.gif

Gal kas nors galetumete i AZ atsiusti baznycios santuokos liudijimo kopija. Nes musu jaunieji tuoksis tik baznycioje.
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(neringute7777 @ 2010 06 13, 09:20)
Del priesaiku tai galvoju tokias linksmas duot pasakyt juk rimtai tai baznycioj prisieks. Jei kam tiks i sveikata.
As ...... be prievartos ir laisva valia imdamas tave .... i zmonas iskilmingai prisiekiu:
1. Nemyleti kitu moteru tik tave ir tavo drauges ,
2.Buti tau atlaidus ir svelnus
3.Niekada negaileti pragerto lito su pirsleliu ar tavo brangioji giminemis,
4. virtuveje buti tik sveciu,
5.jeigu kada brangioji mane pavadinsi asilu, prisiekiu nesupykti, o paprasyti leisti pasiganyti.

As .... be prievartos ir laisva valia imdama tave i vyrus .....iskilmingai prisiekiu:
1.Nemyleti kitu vyru tik tuos , kuriuos tu i namus parvedi.
2.Gimdyti tik tavo mielasis vaikus
3.Per gatve eiti ten kur tu mane vesi, operejus eiti ten kur man reikia.
4. Noredama isvengti rauksliu, visus tavo norus pildysiu nesiraukydama.
5. Su pinigais mielasis tvarkykis taip , tavo garbinga pareiga juos uzdirbti, mano garbinga pareiga juos isleisti.
Del dovanu teveliams tai irgi galvojam apie jaunuju nuotrauka su remeliais.

CIA VISKAS SUPER TIK MANO JAUNIEJI 33/41 METU, TAI JIE NORI GRAZIU IR PRASMINGU PRIESAIKU VIENAS KITAM GAMTOJE blink.gif
Papildyta:
GAL KAS GALETU PASIULYTI VYRESNIEMS JAUNAVEDZIAMS - PAREIGU DALYBOMS?
ACIU ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2010 06 13, 14:54)
Svociutes, gal kam teko girdeti apie kazkoki zaidima " Krepsinio varzybu komentavimas". Sake super mamose kazkur kazkas buvo rade, kazin kas cia per daiktas wink.gif

Cia labai fainas zaidimas, mano sese vede per uosvio jubilieju, tai juoko buvo, zandai plyso biggrin.gif . Bet as ji turiu nufilmavusi, tai mintinai nezinau, gal kas pades. Kazkurioi temoi yra g.gif
Atsakyti
Sveikos visos svočiutės 4u.gif
kadangi iš jūsų pasisėmiau daaaaug patarimų,patirties,nuorodų,idėjų ir t.t. ,tai jaučiuosi labai skolinga ax.gif ačiū didžiausias 4u.gif 4u.gif
vestuvės laukia jau ateinantį šeštadienį,viskas supirkta,suplanuota thumbup.gif beliko sudėlioti į vietas...
na aš ne svočia-situacija netradicinė gal kiek... aš jaunosios mama,bet jos prašymu padariau viską ,kad maža (tik vakarienė su artimaisiais) jų šventė būtų įsimintina ir išskirtinė... kita dukra bus liudininkė-tai jai ir sukrausiu visą gėrį rolleyes.gif ,jaunieji nieko nežino-nei kas,nei kada bus-viskas jiems bus staigmena... jaunoji laukiasi-tai man užduotis buvo surengti viską taip ,kad nenuvargtų,nestresuotų ir t.t.: bus tik civilinė santuoka-visa kita jau po gimdymo
tradicinių vestuvių nenorėjo-vienintelis noras iš jų pusės,kad nebūtų virkavimų ir bajerių apie antrą galą... ,na manau puikiai pavyko to išvengti...
atsidėkodama parašysiu kelis ''taškus'' vilniuje kur radau įdomių ir reikalingų vestuvėm dalykėlių-daug medalių,lipdukų-etikečių ir kitų smulkmenų CUP 'o pirmame aukšte skyrelyje prie durų. Konarskio g. gėlių turgelyje nuo gatvės perėjus visą turgelį gale yra parduotuvėlė su papuošimams -(auto,stalo,puokščių) skirtomis prekėmis,ten radau ir gandriukų, ir balandžių . Dangaus žibintus pigiausius radau Naugarduko 64-širdys raudonos 10lt.,kitokie po 5lt-ėmiau baltus su širdim raudona ant šono-gryžę išmėginom-viskas liuks,vakaras ramus buvo-lengvai paleidom,o dar ir fejerverkų dovanų įdėjo thumbup.gif
forumietė maketavo vestuvinį žurnalą apie jaunuosius,diplomus,etiketes šampano but.-labai gražu viskas. Taures puošiau pati. Tortą užsakiau mažosios ragainės-jau krikštynom ten užsakinėjom kelis tai likom labai patenkinti-tikiuosi nenuvils ir šį kartą... bus visas baltas ,puošiu pati gyvom gėlėm...
jauniesiems dovanas nedideles įteiksiu namuose,o visa kita dalimis gaus eigoje-prie zagso užsakiau muzikinį sveikinimą-kūrinį saksofonu ir puokštę didelę...
na žodžiu ,tikiuosi,kad jiems kas nors patiks iš viso mano triūso unsure.gif
bus ir žaidimų ,ir prizų-siurprizų (įdomiausia,kad iki šios minutės vienintelė žinau viską lotuliukas.gif ),o po manęs sužinos tik dukra-liudininkė...
blink.gif oi kiek prirašiau-baigiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 12, 21:18)
o ka  dar ir poras reikia apdovanot? blink.gif  pirma kart girdziu g.gif  blush2.gif

ahaa,as ir pirma kart girdziu smile.gif pas mus bus 5 poros ,tai bankruotosiu kol visus aprupinsiu dovanom biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 12, 21:25)
As poroms dovanojau stringus su stop zenklu, o vaikinams masynytes mazas. Ir pasakiau, kad jus galit vaziuot aukstyn, zemyn, i kaire , i desine, bet ne tiesiai, turite laikytis eismo taisykliu.
Papildyta:
P.S  bet cia nebutina dovanoti,  kas kaip nori.


bet super ideja thumbup.gif gal galeciau ja pavogt rugsejui? biggrin.gif
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 13, 15:44)
Cia labai fainas zaidimas, mano sese vede per uosvio jubilieju, tai juoko buvo, zandai plyso biggrin.gif . Bet as ji turiu nufilmavusi, tai mintinai nezinau, gal kas pades. Kazkurioi temoi yra g.gif

na gal keliais zodziais pakomentuok ax.gif
Atsakyti
sveikos svočiutės, gal kas galite padėti, norėčiau savo jauniesiems padovatoti natų paklodę pirmai nakčiai, bet nežinau kaip tas nateles nupiesšti, kokios jos turi būti ?
AČIŪ.
Atsakyti
QUOTE(ikristina @ 2010 06 13, 11:24)
Aciu uz patarimus 4u.gif

Dar gal galetumet mano scenariju pakomentuot ax.gif
PIRMA DIENA
1. sutikimas su duona ir druska
2. netikras santuokos liudijimas, tauriu dovanojimas, pirmas tostas uz jaunuosius
3. pazadu tortas
4. svotu palinkejimai jauniesiems
5. seimos zidinys
6. zvaigzdyno iziebimas, dangaus zibintai
7. tostai uz tevelius
8. seimos biudzetas
9. palydos miegot

ANTRA DIENA
1. lovos patikrinimo aktas, suris
2. gandro laiskas
3. vaiko vardo ir lyties rinkimai
4. apdovanojimai

patarkit kur butu galima itraukti kaeti karti... g.gif

Zodziu lauksiu komentaru ir patarimu mirksiukas.gif

gal tarp 5 ir 6 g.gif bet galite ir su muzikantais aptarti smile.gif
Aš niekaip nerandu sau suknelės antrai dienai unsure.gif apėjau visas įmanomas parduotuves doh.gif arba per puošnu arba per paprasta cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 13 birželio 2010 - 21:38
Labas vakarelis, matau darbuojates visos smile.gif
Gal galit priminti del to seimos banko, na kai renka is kruopu centus, kuris ten buna kuris... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AudraB: 13 birželio 2010 - 23:14
gal kas turit antrai dienai ****** pro rakto skylute? ax.gif buciau labai dekinga jei kuri nors atsiustumet i a.z. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 14, 00:28)
gal kas turit antrai dienai ****** pro rakto skylute? ax.gif  buciau labai dekinga jei kuri nors atsiustumet i a.z. 4u.gif

Parasyk el.p persiusiu wink.gif
Atsakyti