Įkraunama...
Įkraunama...

Duphaston

QUOTE
Dar nežinau ar esu pastojusi, o šiandien jau 4 DPO. Ar nepakenks kas vakarą išgerta duphastono tabletė, norint, kad nebūtų geltonkūnio nepakankamumo ir kad geriau įsitvirtintų kiaušinėlis, na , jei kartais esu pastojusi. Ir kiek jo reikėtų gerti jei esi pastojusi?

Jei aš jį nutraukčiau gėrus ir ryt jau neišgerčiau, jis neiššauks ankstyvo kraujavimo?
Atsakyti
Ne, neturėtų.
Atsakyti
Laba diena,
Man ginekologas po O israse 10 dienu pagerti dufastona. Tik perspejo, kad per anksti nepradeciau, nes slopina ovuliacija. Pagal visus jauciamus pozymius mano O ivyko nakti is 16 i 17 ciklo diena, taciau BT pakilo tik si ryta g.gif Ar jau galiu siandien vakare isgerti dufastona? Gydytojas isvykes, tai neturiu kaip jo pasiklausti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hereja: 06 balandžio 2006 - 20:10
Taip, galite.
Atsakyti
Ar geriamas Duphastonas gali įtakoti kaip nors antroje fazėje BT?
Ar mano antros fazės BT nėra per žema? Ir ar tai neterukdo pastojimui?
user posted image
Atsakyti
Nesugebėjau atsidaryti Jūsų BT grafiko. Jei aiškiai matosi dvifaziškumas, t pakilusi bent 4 padalom, vadinasi viskas normalu. O tam tikri atskiri, t.y. vienadieniai t pakritimai visiškai galimi dėl įvairių subjektyvių priežąsčių.
Atsakyti
O pakilimas turi būti per 0,4 nuo Ovuliacijos dienos, nuo pačios žemiausios BT? Gal galėtumėt dar kartelį pažiūrėti grafikėlį? bandau įdėti nuorodą:

BT
Atsakyti