Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo tyrimas

[quote=Loretute,2008 01 03, 14:52]
Sveika, kraujo tyrimus galima pasidaryti labai daug kur 4u.gif aišku kalbu ne apie polikliniką, jie atlieka mažai tyrimų ir paprastai labai nenori iš vis daryti. Vilniuje gali pasidaryti Endemike, Biomedicininiuose tyrimuose, Grybo gatvej, Santariškių klinikų laboratorijoje. Visur pakonsultuos kokie tyrimai tikslinga atlikti, aišku reiks susimoketi. Pigiausiai manau kainuotų Santariškese, o ir atlieka jie beveik viską, kas tik Lietuvoje daroma, nes jie ima tik paties tyrimo kainą, neskaičiuoja jokių antkainių ir viso kito, nes yra VŠĮ.
[/quote]

Lankausi aš Žvėryno klinikoje, jie savo laboratorijos neturi, todėl siunčia į kitas laboratorijas (arba Antakalnį arba Santariškes)...Aš jau nebežinau ir ką galvoti, nes gydytojos klausiau: kodėl man taip beria odą, jei tyrimai geri...Tačiau išsamaus atsakymo negavau...Prieš gimdymą oda buvo ideali, jokių problemų neturėjau...O štai po gimdymo - siaubas, prasidėjo tokie bėrimai...Galvojau, kad koks hormonų sutrikimas ar išsekimas, bet irgi atsakymai - norma...Pabandysiu nuvažiuoti į Grybo g.O ten nereikia siuntimo????

[quote=oda,2008 01 03, 15:46]
[Ne pas neurologą nebuvau...Mano šeimos gydytoja manęs niekur nesiunčia, jei mano kraujo tyrimai geri g.gif Sakau , gal man su skydliauke problemos.... g.gif ....jei taip beria odą...Na , o gydytoja padarysim kraujo tyrimą ir matysim, o kraujo tyrimas normoj...Labai pasimetusi esu...Jau ir vyras pyksta, liepia pasidaryti normalius tyrimus.........................Tik kur juos darytis????????????????????
[/quote]
Bet tai kaip niekur daugiau neiuncia, taigi Jums vistiek blogai, nesvarbu , kad kraujo tyrimai geri.Ir man tas pats, kol nenuvaziavau privaciai.As tyrimus dariausi Grybo gatveje, skydliaukes taip pat, bet skydliauke kaip sake tokiu problemu nekelia, nors ir TSH labai sumazejes, sake, kad del antidepresantu gertu.Nors nelabai noriu tiket g.gif .Man veida bere ir negerus antidepresantu, cia buvo vienas is pozymiu.Turiu tyrimus, bet , kad gydytoja man atrodo, kad nelabai gera pasitaike.Neurologe kai pamate mano tyrimus, sake, kad turejo vaistu israsyt, nukrypimas didelis.Ai, net nezinau.
[/quote]

g.gif Niekur manęs nesiunčia g.gif Gerai, kad parašei apie tai...Būtinai pasidarysiu tyrimus privačiai...Na jei vėl viskas bus normoje, nebežinosiu ką ir galvoti doh.gif
Atsakyti
Mano manymu skydliauke netvarkoje, po gimdymo buna, kad skydliauke ,,sudurniuoja,,.Reiktu pasidaryt skydliaukes hormonu FT3, FT4, TSH, ATPO, CA 125.
As siandien prisiregistravau pas endokrinologe(privaciai), ziuresim sestadieni .Nusivesiu tuos darytus tyrimus, aisku reiks ir pakartot, matysim.Nes tikrai atsibodo su ta depresija, nuo skydliaukes ir issivysto depresijos ir dar su panikos priepuoliais.Cia lygiai tas pats, kaip gerti nuo skausmo vaistus kai tau skauda danti, o priezastis lieka.Ir cia beveik 2 metai gerti antidepresantai, kol geri gerai, pertrauka padarei ir vel reik gert, nes vel atsinaujina.Siandien pasidejau savo tyrimu isvadas ir skaitinejau internete , ir ka manot- labai pavojinga mano busena, del to iskarto prisiregistravau pas endokrinologe.
Atsakyti
QUOTE(oda @ 2008 01 03, 21:37)
Mano manymu skydliauke netvarkoje, po gimdymo buna, kad skydliauke ,,sudurniuoja,,.Reiktu pasidaryt skydliaukes hormonu FT3, FT4, TSH, ATPO, CA 125.
As siandien prisiregistravau pas endokrinologe(privaciai), ziuresim  sestadieni .Nusivesiu tuos darytus tyrimus, aisku reiks ir pakartot, matysim.Nes tikrai atsibodo su ta depresija, nuo skydliaukes ir issivysto depresijos ir dar su panikos priepuoliais.Cia lygiai tas pats, kaip gerti nuo skausmo vaistus kai tau skauda danti, o priezastis lieka.Ir cia beveik 2 metai gerti antidepresantai, kol geri gerai, pertrauka padarei ir vel reik gert, nes vel atsinaujina.Siandien pasidejau savo tyrimu isvadas ir skaitinejau internete , ir ka manot- labai pavojinga mano busena, del to iskarto prisiregistravau pas endokrinologe.


O čia vienas tyrimas ar keli?
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2008 01 04, 01:23)
O čia vienas tyrimas ar keli?

Cia keli tyrimai, bet is vieno karto paimto kraujo.
Atsakyti
Sveikos,
kelinta karta darytas kraujo tyrimas parodo anot vid.gydytojos kad GRA parametrai nera geri g.gif g.gif Norma (43-76) mano 70,3 doh.gif Aisku svyruoja nuo 70 iki 75 doh.gif doh.gif Noreciau paklausti nusimananciu merginu ka reiskia sie parametrai? Nes anot gydytojos tai rodo virusines kilmes infekcija organizme doh.gif doh.gif Tiesa, siuo metu laukiuosi, pries pastojant sie rodikliai buvo gerokai mazesni 46-52 doh.gif doh.gif Labai noreciau sulaukti jusu nuomoniu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2008 01 04, 20:46)
Sveikos,
kelinta karta darytas kraujo tyrimas parodo anot vid.gydytojos kad GRA parametrai nera geri  g.gif  g.gif Norma (43-76) mano 70,3  doh.gif Aisku svyruoja nuo 70 iki 75  doh.gif  doh.gif Noreciau paklausti nusimananciu merginu ka reiskia sie parametrai? Nes anot gydytojos tai rodo virusines kilmes infekcija organizme  doh.gif  doh.gif Tiesa, siuo metu laukiuosi, pries pastojant sie rodikliai buvo gerokai mazesni 46-52  doh.gif  doh.gif Labai noreciau sulaukti jusu nuomoniu  4u.gif  4u.gif


Visiškai nenusimanau.....
Atsakyti
CA 125 ne skydliaukes hormonas schmoll.gif tai kiaušidžių vėžio žymuo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2008 01 04, 19:46)
Sveikos,
kelinta karta darytas kraujo tyrimas parodo anot vid.gydytojos kad GRA parametrai nera geri  g.gif  g.gif Norma (43-76) mano 70,3  doh.gif Aisku svyruoja nuo 70 iki 75  doh.gif  doh.gif Noreciau paklausti nusimananciu merginu ka reiskia sie parametrai? Nes anot gydytojos tai rodo virusines kilmes infekcija organizme  doh.gif  doh.gif Tiesa, siuo metu laukiuosi, pries pastojant sie rodikliai buvo gerokai mazesni 46-52  doh.gif  doh.gif Labai noreciau sulaukti jusu nuomoniu  4u.gif  4u.gif

Nesuprantu kas tas GRA ?neteko su tokiu susidurti g.gif turetų būt ir kitas pavadinimas, tada gal galėčiau kažką pasakyti ax.gif
Atsakyti
mane irgi labai beria, ir svoris auga doh.gif ir mm labai nereguliariai ir retai buna- kas 30-45 dienas. itariu kad kazkas su hormonais negerai, bet neisivaizduoju kokio tyrimo reiketu, skydliaukes hormonus tyre- viskas normos ribose. ar yra kokie nors dar hormonu tyrimai, kad nustatytu ne tik skydliaukes hormonus?

o kad su hormonais kazkas negerai sprendziu is to kad vartojant kontraceptikus oda idealiai susitvarko- nei vieno spuogelio nebuna. tik nustoju vartot- ir vel visa baisi- nors nepakeiciu nei kosmetikos priemoniu nei valgymo iprociu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 07 sausio 2008 - 14:05
QUOTE(ne mama @ 2008 01 07, 15:03)
mane irgi labai beria, ir svoris auga doh.gif  ir mm labai nereguliariai ir retai buna- kas 30-45 dienas. itariu kad kazkas su hormonais negerai, bet neisivaizduoju kokio tyrimo reiketu, skydliaukes hormonus tyre- viskas normos ribose. ar yra kokie nors dar hormonu tyrimai, kad nustatytu ne tik skydliaukes hormonus?

o kad su hormonais kazkas negerai sprendziu is to kad vartojant kontraceptikus oda idealiai susitvarko- nei vieno spuogelio nebuna. tik nustoju vartot- ir vel visa baisi- nors nepakeiciu nei kosmetikos priemoniu nei valgymo iprociu unsure.gif

Dar galima atlikti lytinius hormonus, gal pas tave perdaug vyriško hormono testosterono, del jo gali berti, riebaluotis oda, padideti plaukuotumas, sutrikti menesinių ciklas. Atliekama ir daugiau hormonų, pasiklaus gyd., ji patars, ir atsakymus pakomentuos smile.gif
Atsakyti
O as siuliciau jai reikia tyrimus daryti Medicina practica laboratorijoje. Labai didelis spektras tyrimu, geras aptarnavimas, greitai gaunami tyrimo rezultatai smile.gif
Atsakyti
O GAL KAS NORS ZINOTE, KA REISKIA PADIDEJES LIMFOCITU KIEKIS? ACIU
Atsakyti
Limfocitozė tai yra limfocitų kiekio padidėjimas kraujyje

ok a reiskia kraujo nusedimas 38 doh.gif
Atsakyti