Įkraunama...
Įkraunama...

Ozo mokyklos nuotolinis mokslas

Sveikos. Gal kas mokesi cia 9 klasej? Reikia pagalbos...
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 08 08, 12:11)
O tai klasiokes busim  thumbup.gif



biggrin.gif bigsmile.gif
tikrai smagu,bus lengviau mokintis smile.gif jei viena kitai padesim su noru ax.gif o beja,is kur tu?
Atsakyti
QUOTE(sypsena-saule @ 2010 08 11, 13:24)
biggrin.gif  bigsmile.gif
tikrai smagu,bus lengviau mokintis smile.gif jei viena kitai padesim su noru ax.gif o beja,is kur tu?

As is Klaipedos , o tu ?
Atsakyti
as is Anglijos ,o tiksliau is Readingo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsena-saule @ 2010 08 12, 09:19)
as is Anglijos ,o tiksliau is Readingo ax.gif

O tai tu toli bigsmile.gif . Ar prieme jau i mokykla ? Ar dokumentus susitvarkiai ?
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 08 12, 08:29)
O tai tu toli  bigsmile.gif . Ar prieme jau i mokykla ? Ar dokumentus susitvarkiai ?



net labai biggrin.gif kai pagalvoju apie egazminus kad reikes but mokykloj ,laikyt Lietuvoj o nr per kompa kaip as maniau-bus sudetinga nes nezinau ar galesiu atvykt kokia aplamai bus situacija,taip mane jau prieme,dokumentus nusiunciau dar ziema kai LT atostogavau smile.gif viskas gerai sake,tai dabar belieka laukt pradzios mokslo metu smile.gif o tu kaip?ar jau istojai ar dar ne?
Atsakyti
QUOTE(sypsena-saule @ 2010 08 13, 00:10)
net labai biggrin.gif kai pagalvoju apie egazminus kad reikes but  mokykloj ,laikyt Lietuvoj o nr per kompa kaip as maniau-bus sudetinga nes nezinau ar galesiu atvykt kokia aplamai bus situacija,taip mane jau prieme,dokumentus nusiunciau dar ziema kai LT atostogavau smile.gif viskas gerai sake,tai dabar belieka laukt pradzios mokslo metu smile.gif o tu kaip?ar jau istojai ar dar ne?

As irgi jau istojau 4u.gif Laukiu mokslo metu pradzios. Baisu biskiuka, viska jau pamirsau atrodo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 08 13, 06:50)
As irgi jau istojau  4u.gif  Laukiu mokslo metu pradzios. Baisu biskiuka, viska jau pamirsau atrodo.  doh.gif



o kiek laiko nesimokei?as apie 5 metus.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsena-saule @ 2010 08 13, 08:58)
o kiek laiko nesimokei?as apie 5 metus.... doh.gif

Nuo 2001 metu , tai 9 metus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
nemazai biggrin.gif kaip manai,ar atsiminsim?kokias kalbas esi pasirinkus?ir kokius dalykus mokysies?
Atsakyti
QUOTE(sypsena-saule @ 2010 08 14, 09:17)
nemazai biggrin.gif kaip manai,ar atsiminsim?kokias kalbas esi pasirinkus?ir kokius dalykus mokysies?

Bijau, kad bus sunku kanors prisiminti doh.gif Mokysiuos vokieciu ir rusu. Dabar kokius tiksliai ten surasiau dalykus nebezinau lotuliukas.gif zinau kad nerasiau istorijos, nes labai nemegstu, pasisrinkau fotografija, atrodo chemija, kad man su atmintim ne kas, reikia vitaminu pagerti ,pries mokslus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 08 14, 13:12)
Bijau, kad bus sunku kanors prisiminti  doh.gif  Mokysiuos vokieciu ir rusu. Dabar kokius tiksliai ten surasiau dalykus nebezinau  lotuliukas.gif zinau kad nerasiau istorijos, nes labai nemegstu, pasisrinkau fotografija, atrodo chemija, kad man su atmintim ne kas, reikia vitaminu pagerti ,pries mokslus  lotuliukas.gif



ir man bus nelengva atsimint ka nors unsure.gif atrodo nelabai mes busim klasiokes nes as pasirinkus anglu rusu paskui atrodo geografija,biologija,dizaina ,informatika,ziuresim kaip seksis bigsmile.gif
Atsakyti