Įkraunama...
Įkraunama...

Ozo mokyklos nuotolinis mokslas

QUOTE(sypsena-saule @ 2010 08 18, 08:36)
ir man bus nelengva atsimint ka nors unsure.gif atrodo nelabai mes busim klasiokes nes as pasirinkus anglu rusu paskui atrodo geografija,biologija,dizaina ,informatika,ziuresim kaip seksis bigsmile.gif

tai vistiek lietuviu, matematika bus kartu giografija irgi. Galesim susirasyti padeti prisiminti ka nors mirksiukas.gif . Galetumem per skaipa susirasyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 08 18, 09:45)
tai vistiek lietuviu, matematika bus kartu giografija irgi. Galesim susirasyti padeti prisiminti ka nors  mirksiukas.gif . Galetumem per skaipa susirasyti  drinks_cheers.gif



nu taip,kiek pamenu tai man matematika nelabai sekes,tai kazin ar dabar man geriau seksis:D o su lietuviu problemu nebudavo,as tik pamenu kaip viska rasyt zinodavau o paaiskint nemokejau lotuliukas.gif o kokie tavo skaipo duomenys?savaitgali arba kai galesiu-prisijingsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsena-saule @ 2010 08 18, 13:22)
nu taip,kiek pamenu tai man matematika nelabai sekes,tai kazin ar dabar man geriau seksis:D  o su lietuviu problemu nebudavo,as tik pamenu kaip viska rasyt zinodavau o paaiskint nemokejau lotuliukas.gif o kokie tavo skaipo duomenys?savaitgali arba kai galesiu-prisijingsiu smile.gif

Tai jai tu neprisijungi prie skaipo tai kol kas galim cia susirasineti , o kai mokslai prasides tai susirasysim. O tu nezinai kada turi parasyti visa informacija i el . pasta ? g.gif As vis laukiu bet kolkas nieko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 08 18, 15:42)
Tai jai tu neprisijungi prie skaipo tai kol kas galim cia susirasineti , o kai mokslai prasides tai susirasysim. O tu nezinai kada turi parasyti visa informacija i el . pasta ? g.gif As vis laukiu bet kolkas nieko  rolleyes.gif



as skaipa turiu tik ne visada galiu prie kompo but smile.gif jei nori tai parasyk savo skaipo varda i az.tada pajungsiu ir kiti nematys tavo duomenu mirksiukas.gif ne tikrai nezinau,as galvoju gal reikia uzklausti klases aukletojos.nes kiek tam ozo tinklapy ziurejau tai reik prisijungti ,,turet vartotojo varda,
Atsakyti



Jei kam reikės pagalbos mokslo metais, galiu padėti smile.gif Kelerius metus papildomai mokau moksleivius lietuvių k. Ruošiu ir egzaminams, ir stojamajam į licėjų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrute22 @ 2010 08 19, 12:55)
Jei kam reikės pagalbos mokslo metais, galiu padėti smile.gif  Kelerius metus papildomai mokau moksleivius lietuvių k. Ruošiu ir egzaminams, ir stojamajam į licėjų smile.gif



o mokai Lietuvoje ar kur kitur?ir kiek kainuoja uz pamoka?ar kaip tai vadinas..? smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš irgi jungiuosi į klasiokes, užsirašiau į 11 klasę nuotoliniam, nors palyginti netoli gyvenu, Naujamiestyje smile.gif Nesimokiau metus laiko, atostogas pasidariau pabaigus 10-ą klasę biggrin.gif Bet visiškai nieko nesusigaudau moksluose :/
Atsakyti
QUOTE(sypsena-saule @ 2010 08 19, 16:14)
o mokai Lietuvoje ar kur kitur?ir kiek kainuoja  uz pamoka?ar kaip tai vadinas..? smile.gif


Lietuvoje, Vilniuje, pamokos (60 min trukmės) kaina - 25 Lt. Vyresnieji (vienuoliktokai, dvyliktokai) kartais paprasčiausiai užsisako kokį rašinį ar pan., jei patys tingi rašyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrute22 @ 2010 08 19, 17:08)
Lietuvoje, Vilniuje, pamokos (60 min trukmės) kaina - 25 Lt. Vyresnieji (vienuoliktokai, dvyliktokai) kartais paprasčiausiai užsisako kokį rašinį ar pan., jei patys tingi rašyti smile.gif

Gaila, kad Vilniuje, pagalba bus reikalinga ax.gif
Atsakyti
tai jau tikrai gaila kad tik Vilniuje unsure.gif bet ka padarysi-reiks paciom galveles sukt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(selme @ 2010 08 19, 15:54)
Sveikutės, aš irgi jungiuosi į klasiokes, užsirašiau į 11 klasę nuotoliniam, nors palyginti netoli gyvenu, Naujamiestyje  smile.gif  Nesimokiau metus laiko, atostogas pasidariau pabaigus 10-ą klasę biggrin.gif Bet visiškai nieko nesusigaudau moksluose :/



bigsmile.gif smagu,jau busim 3 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsena-saule @ 2010 08 20, 13:32)
tai jau tikrai gaila kad tik Vilniuje unsure.gif bet ka padarysi-reiks paciom galveles sukt biggrin.gif
Papildyta:
bigsmile.gif smagu,jau busim 3 smile.gif

Tuoj visa klase surinksim drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif

Jūs ką nors pamenat? Nes aš tai sunkiai biggrin.gif Iš draugų prisirinkau visą kalną vadovėlių įvairių klasių , nes girdėjau krūvis šitoj mokykloj nežmoniškas, tai pasiruošiau amunicijos kaip reikiant, namų darbams lotuliukas.gif

Beje gal žinot kokios programos bus naudojamos ten mokantis ?
Kai buvau mokykloj tai tokia matematikos mokytoja (berots ir direktoriaus pavaduotoja ji), man rodė kažkokią programą su kuria matematiką spręsti reiks, bet pamiršau pavadinimą, o iki rugsėjo būtų gerai išmokti ja nauditis g.gif
Atsakyti