Įkraunama...
Įkraunama...

Ozo mokyklos nuotolinis mokslas

QUOTE(Navy1 @ 2013 10 01, 19:29)
Labutis, as irgi mokausi Oze. Labai super viskas, irgi kai ko nespeju, bet sedziu naktimis ir mazdaug padarau viska. biggrin.gif  Kelintoje klseje mokaisi?  ax.gif  4u.gif




as mokausi 11,o tu???smile.gif
Atsakyti
Bet tai kaip malonu yra ikelti darba, prie kurio praleidi valandas lotuliukas.gif cia gal man vienai taip ax.gif IT tikrai stipreja, tenka juk kiekviena diena padirbeti. O gal zinote, ar reikia mokytojams specialiai pranesti, kad ketinate laikyti tam tikrus egzaminus, ir jei reikia, ar busiu pavelavusi pranesti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mokytojaaa @ 2013 10 01, 23:15)
Sveikos merginos, na kažkaip nejauku skaityti, kad mokotės net naktimis  doh.gif  Pavėluotai galima viską atlikinėt ir siųsti, tikrai niekas neišmes, tik nebus balu pakeltas vertinimas (atsiuntus laiku). Manau, kad per mėnesį, kitą įgusite ir greičiau seksis mokytis, nes gerokai patobulės IKT gebėjimai  mirksiukas.gif



Tikiuosi, mokytoja smile.gif
Tiesa pasakius, jau dabar greiciau viska atlikineju, ir smegenys, rodos, greiciau veikia, taciau, kas paveluota ir lieka paveluotai, vis dar negaliu pasivyti. Gerai, bent, kad nedirbu siuo metu, tai visa laika galiu skirti mokslams.
Viena karta padariau klaida nepabaigdama mokyklos, tai turint antra sansa norisi mokytis gerai ir pabaigt gerai,tai dar ir del to tenka net ir naktimis pasedet smile.gif
Bet nieko, kaip sakoma, kenciantiems dangus smile.gif O jei jus sakote, kad siek tiek veluojant, manes neismes, vadinasi kenteti verta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Navy1 @ 2013 10 01, 23:23)
Bet tai kaip malonu yra ikelti darba, prie kurio praleidi valandas  lotuliukas.gif cia gal man vienai taip ax.gif  IT tikrai stipreja, tenka juk kiekviena diena padirbeti. O gal zinote, ar reikia mokytojams specialiai pranesti, kad ketinate laikyti tam tikrus egzaminus, ir jei reikia, ar busiu pavelavusi pranesti?  blush2.gif




biggrin.gif sis malonumas aplanko ir mane ikeliant namu darbus, taciau kartais ta malonuma numalsina pamokos ikelimo velavimas keliom minutem, va cia tai situacija, kai nei verkt nei juoktis smile.gif bet nieko smile.gif daznai taip nebuna smile.gif))
Atsakyti
pritariu biggrin.gif kazkada man su kontroliniu taip buvo, regis viska beveik atsakiau, ir netas uzstrigo, kol atstrigo, jau buvau ir pavelavusi su paskutinem uzduotimis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Navy1 @ 2013 10 02, 00:00)
pritariu biggrin.gif kazkada man su kontroliniu taip buvo, regis viska beveik atsakiau, ir netas uzstrigo, kol atstrigo, jau buvau ir pavelavusi su paskutinem uzduotimis. biggrin.gif

man su paciu pirmu kontroliniu taip nutiko... visas 45 minutes striginejo netas ir veliau visa vakara. Tai taip susinervinau, kad net verkiau ax.gif dabar tai juokas ima, bet ta diena tikrai nejuokinga buvo...
Atsakyti
Mažai kas beprisijungia.. g.gif
Turiu didelį klausimą. Gal žinote ar įmanoma pasirinkti kokį nors naują dalyką, jei jo nesi pasirinkęs. Ta prasme, susišvietė kitokia studijų kryptis, ir žiūriu, kad reikia laikyti egzą iš to ir to dalyko, o aš vieno iš tų dalykų net neturiu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Navy1 @ 2013 10 19, 19:50)
Mažai kas beprisijungia.. g.gif
Turiu didelį klausimą. Gal žinote ar įmanoma pasirinkti kokį nors naują dalyką, jei jo nesi pasirinkęs. Ta prasme,  susišvietė kitokia studijų kryptis, ir žiūriu, kad reikia laikyti egzą iš to ir to dalyko, o aš vieno iš tų dalykų net neturiu.. doh.gif



tau reiketu pasikalbeti su aukletija, taciau pagal mano zinias, kazka gali keisti 1 semestro pabaigoje antrojo pradzioje... bet nenoriu meluoti... as norejau atsisakyti kai ko, nes nespeju namu darbu atlikineti niekaip...taciau atsisakyti negalima, nebent pakeisti i kokia kita pamoka(taip pat tik tarp semestru)
Papildyta:
QUOTE(patatukas @ 2013 10 19, 19:54)
tau reiketu pasikalbeti su aukletija, taciau pagal mano zinias, kazka gali keisti 1 semestro pabaigoje antrojo pradzioje... bet nenoriu meluoti... as norejau atsisakyti kai ko, nes nespeju namu darbu atlikineti niekaip...taciau atsisakyti negalima, nebent pakeisti i kokia kita pamoka(taip pat tik tarp semestru)




o tu, ar speji ruosti nd??? del mazai beprisijungianciu pastebejau ir as... kazkaip keisti zmones... kam tada uzsirasineti i mokykla, jei kai kurie is ju is vis niekada net nebuvo prisijunge, o kiti tik rugsejo pradzioje, pirmaja savaite...
kaip tau mokslai einas? smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(patatukas @ 2013 10 19, 13:57)
tau reiketu pasikalbeti su aukletija, taciau pagal mano zinias, kazka gali keisti 1 semestro pabaigoje antrojo pradzioje... bet nenoriu meluoti... as norejau atsisakyti kai ko, nes nespeju namu darbu atlikineti niekaip...taciau atsisakyti negalima, nebent pakeisti i kokia kita pamoka(taip pat tik tarp semestru)
Papildyta:
o tu, ar speji ruosti nd??? del mazai beprisijungianciu pastebejau ir as... kazkaip keisti zmones... kam tada uzsirasineti i mokykla, jei kai kurie is ju is vis niekada net nebuvo prisijunge, o kiti tik rugsejo pradzioje, pirmaja savaite...
kaip tau mokslai einas? smile.gif g.gif



Labutis, kažkada bandžiau jau keisti į kitą pamoką, bet neleido.. paskui pagalvojau, kad per daug man būtų.. Na spėju ruošti nd, šiaip prisijungiu kiekvieną dieną, bandau viską suspėti.. yra tokių dalykų, dėl kurių mąstau, kad Dievas mane baudžia lotuliukas.gif bet šiaip jau kaip ir įsivažiavau.. žiūriu, kad gaunu pažymius priklausomai kaip stipriai pasiruošiu.. Vakar vien rusų, nemeluoju, visą dieną ruošiau. doh.gif
Sudėtinga visą laik išsėdėti prie pc, bet džiaugiuosi, kad mokausi.. Kaip tau sekasi mokytis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Navy1 @ 2013 10 20, 19:44)
Labutis, kažkada bandžiau jau keisti į kitą pamoką, bet neleido.. paskui pagalvojau, kad per daug man būtų.. Na spėju ruošti nd, šiaip prisijungiu kiekvieną dieną, bandau viską suspėti.. yra tokių dalykų, dėl kurių  mąstau, kad Dievas mane baudžia  lotuliukas.gif bet šiaip jau kaip ir įsivažiavau.. žiūriu, kad gaunu pažymius priklausomai kaip stipriai pasiruošiu.. Vakar vien rusų, nemeluoju, visą dieną ruošiau.  doh.gif
Sudėtinga visą laik išsėdėti prie pc, bet džiaugiuosi, kad mokausi.. Kaip tau sekasi mokytis?  mirksiukas.gif


as ir prisijungiu kiekviena diena, iskaitant savaitgalius. Stengiuos viska daryt laiku, taciau yra skolu siek tiek su namu darbais... tai mane baugina, nes kiekviena kart vis kazkas naujo atsiranda, o dabar susidejo ju siek tiek i kruva, tai reikia dar daugiau laiko skirti pamokoms... sunkiausia man su matematika... kazkaip i ja neisivaziuoju, nespeju. atrodo tik kazka susigaudziau, ziurek, nauja tema ir vel reikia gaudytis... bet gal kaip nors smile.gif
ak, ko norejau pasiklausti, tu gal man galetum paaiskinti del tu n raidziu dienyne? kaip mokytojos jas raso? nes man yra irasytos n raides ten, kur as beveik skolu neturiu, turiu omeny, nemanau, kad del vienos neparuostos pamokos man mokytoja gali rasyti n???
Atsakyti
QUOTE(patatukas @ 2013 10 21, 11:07)
(...) ak, ko norejau pasiklausti, tu gal man galetum paaiskinti del tu n raidziu dienyne? kaip mokytojos jas raso? nes man yra irasytos n raides ten, kur as beveik skolu neturiu, turiu omeny, nemanau, kad del vienos neparuostos pamokos man mokytoja gali rasyti n???


N raidės yra rašomos už neatliktas vienos temos pamokas (kai rašomas e.dienyne galutinis visos temos vertinimas) ir už nerašytą kontrolinį darbą. Jei vistiek bus neaiškumų, kreipkitės į to dalyko mokytoją, nes jis privalo paaiškinti mokiniams už ką yra gaunami vertinimai (ir N raidės). Sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
Labutis! Kažkaip aprimo tema labai, negi niekas nebesilanko? unsure.gif

Turiu klausimuką Mokytojai, gal galite pasakyti kaip vyksta tie akivaizdūs atsiskaitymai. Negi iš kiekvieno dalyko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Navy1 @ 2013 12 05, 20:02)
Labutis! Kažkaip aprimo tema labai, negi niekas nebesilanko?  unsure.gif

Turiu klausimuką Mokytojai, gal galite pasakyti kaip vyksta tie akivaizdūs atsiskaitymai. Negi iš kiekvieno dalyko?  g.gif



Va va... Ir man įdomu... rolleyes.gif
O tema aprimus, nes, matyt, nebėr laiko rašinėt... blush2.gif
Atsakyti