Įkraunama...
Įkraunama...

Ozo mokyklos nuotolinis mokslas

Taip , iš kiekvieno dalyko, jei semestre norit turėti gerą įvertinimą. Pamenu sūnui iš muzikos išvedė 4, nors visi pažymiai buvo 8-10, nes jis akivaizdžiai neatsiskaitė. Buvo vienintelis ketvertas semestre tarp dešimtukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 12 06, 13:43)
Taip , iš kiekvieno dalyko, jei semestre norit turėti gerą įvertinimą. Pamenu sūnui iš muzikos išvedė 4, nors visi pažymiai buvo 8-10, nes jis akivaizdžiai neatsiskaitė. Buvo vienintelis ketvertas semestre tarp dešimtukų biggrin.gif



na, tai tikriausiai visi sunkumai dar prieš akis biggrin.gif jei bus taip sunku mokytojus pasigauti skaipu, kai ir paprastom darbo dienom (pagal pamokų tvarkaraštį) tai tik galiu įsivaizduot, kaip vyks atsiskaitymai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(patatukas @ 2013 12 06, 21:31)
jei bus taip sunku mokytojus  pasigauti skaipu, kai ir paprastom darbo dienom (pagal pamokų tvarkaraštį) tai tik galiu įsivaizduot, kaip vyks atsiskaitymai... doh.gif

Keista g.gif Na, nebent dabar tvarka pasikeitusi. Bet, kai mano sūnus mokėsi, tai visi mokytojai sąžiningai ''budėdavo''. Kadangi mes buvome ne Lietuvoj, jam rytais būdavo treniruotės, tai sporto klubas rašė raštą net, o mokytojai tuomet patys jam parašydavo, kokiu laiku jie galės pasijungti ir su juo bendrauti.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 12 06, 21:40)
Keista g.gif  Na, nebent dabar tvarka pasikeitusi. Bet, kai mano sūnus mokėsi, tai visi mokytojai sąžiningai ''budėdavo''. Kadangi mes buvome ne Lietuvoj, jam rytais būdavo treniruotės, tai sporto klubas rašė raštą net, o mokytojai tuomet patys jam parašydavo, kokiu laiku jie galės pasijungti ir su juo bendrauti.



Gal jam, kaip vaikui taip??? O gal tiesiog pasisekė su mokytojais. Nesakau, kad viškai nei vieno mokytojo neįmanoma pasigaut, bet iš mano turimų tai gal 60% jų nepasigaunu. O kai kurie aplamai įgudę atsakyt tik tada, kai jau pati problema išsisprendė - po kokios savaitės... Na nieko, mokaus savarankiškai. Kiek išmoksiu -tiek ir turėsiu.
O jūsų vaikas patenkintas buvo mokymusi čia??? jau gal baigė?
Atsakyti
Na, nepasakyčiau, kad patenkintas. Nes jis mokėsi ir užsienyje, kol sportavo pagal kontraktą, ir Oze tuo pačiu pagal lietuvišką programą, kadangi žinojo, kad grįš, tad nenorėjo prarasti metų.
Mokytis sakė daug sunkiau nei įprastu būdu, nes negali jau nei namų darbo neatlikti, nei nusirašyti. O ir šiaip įprastiniu būdu mokinantis ne visuomet namų darbai užduodami, kai ką klasėje pasidarai. O Oze jau viskas griežtai pagal grafiką. Nors kita vertus, Oze viskas ant lėkštutė padėta. Visa medžiaga pateikta, susisteminta, tad reikia tik ja pasinaudoti. Bet sakė, jei reiktų vėl dviejose mokyklose mokytis, tai jau nesutiktų nė už ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 12 06, 22:37)
Na, nepasakyčiau, kad patenkintas. Nes jis mokėsi ir užsienyje, kol sportavo pagal kontraktą, ir Oze tuo pačiu pagal lietuvišką programą, kadangi žinojo, kad grįš, tad nenorėjo prarasti metų.
Mokytis sakė daug sunkiau nei įprastu būdu, nes negali jau nei namų darbo neatlikti, nei nusirašyti. O ir šiaip įprastiniu būdu mokinantis ne visuomet namų darbai užduodami, kai ką klasėje pasidarai. O Oze jau viskas griežtai pagal grafiką. Nors kita vertus, Oze viskas ant lėkštutė padėta. Visa medžiaga pateikta, susisteminta, tad reikia tik ja pasinaudoti. Bet sakė, jei reiktų vėl dviejose mokyklose mokytis, tai jau nesutiktų nė už ką  biggrin.gif



Vargšas doh.gif Bet šaunuolis vis tiek, mokėsi, stengėsi... gavo patirties daugiau per dvi mokymo įstaigas nebesimėtyt biggrin.gif
Na, kaip ant lėkštutės, mano manymu, tai nepadėta tikrai. Gal čia tik aš nemoku naudotis duotąja informacija, bet daug ko tenka kapstyti iš interneto... Prie vienos pamokos dažniausiai tenka praleisti daugiau laiko nei tikėjaus... Bet iš visų atsiliepimų tikriausiai tik man vienai, neišprusėlei taip nesiseka... blush2.gif
O jis jum nepasakojo, kaip ten tie atsiskaitymai vyko? Na, kiek laiko, kokio pobūdžio, lengva buvo ar sunku???
Atsakyti
QUOTE(patatukas @ 2013 12 06, 23:26)

O jis jum nepasakojo, kaip ten tie atsiskaitymai vyko? Na, kiek laiko, kokio pobūdžio, lengva buvo ar sunku???

Kelintoj Jūs klasėje?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 12 06, 23:39)
Kelintoj Jūs klasėje?


Mokinuos vienuoliktoj klasėj, bet, kad neturėtų būti didelio skirtumo kelintoj klasėj mokinuos, nes man tik šiaip įdomu kaip ten kas vyksta ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patatukas @ 2013 12 06, 23:26)

O jis jum nepasakojo, kaip ten tie atsiskaitymai vyko? Na, kiek laiko, kokio pobūdžio, lengva buvo ar sunku???

Atsiskaitymai labai lengvi anot jo būdavo. Nes, jei viską atlieki, kas užduota eigoje, tai paskui tik pasikartoji. O mokytojai vis tiek jau turėdavo susidarę nuomonę, koks mokinio lygis, tad dauguma tik po keletą klausimų užduodavo arba duodavo kelis uždavinius išspręsti. Nėra ko bijoti.Turite tikslą ir pirmyn 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif Laukiu nesulaukiu pirmojo atsiskaitymo, kad greičiau praeitų. Bijau, kaip zuikis biggrin.gif Nors pažymius gaunu neblogus, bet bijau susikirsti blush2.gif Nieko, kaip nors smile.gif visi laiko ir išlaiko, vadinas ir aš tai padarysiu ax.gif
Atsakyti
Tai žinoma. Net neabejokite! Juk tikrai neklausinės to, ko nemokino smile.gif O mano vaikis, jei jam kažkas būdavo neaišku, tai tiesiog parašydavo laišką mokytojams, tiksliai suformulavęs klausimus. O mokytojai arba atsakydavo tokiu pačiu laišku, arba parašydavo, kada turės galimybę ''gyvai'' paaiškinti skype. Tai Jūs irgi drąsiai rašykite ir klauskite. Juk tam jie ir yra. Toks jų darbas 4u.gif
Atsakyti
Tik dabar sužinojau, kad reikės siųstis pratybų sąsiuvinius. Gal kas gali nuskenuoti 4 klasės liet. k. pirmo pratybų sąsiuvinio puslapius? 4u.gif Nes siuntinį tik po 3 savaičių gausiu verysad.gif
Atsakyti