Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka ekologiška kosmetika

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 05 13, 19:42)
as irgi nusiziurejau pudrytes 01 nr labai grazi spalvyte.... summer inpression turiu 01 skysta tai tas geltonumas isnyksta susilieja su oda ir naturaliai atrodo smile.gif o 02nr dauk tamsesnis?
isbandziau sian naujosios kolekcijos trispalve pudryte, suzavejo wub.gif tepiau ant kremuko tai sakyciau minimaliai maskuoja, suteikia tokia lengva smeline spalvyte, odele paliko svelnutele, kvapas neykyrus, vos juntamas, odele skaisti atrode, tik kabinasi kazkaip daugiausiai balta spalvyte doh.gif reik sepetelio kietesnio smile.gif
db labai noriu ir blizgio sios kolekcijos, kazkaip pirma kart kai bandziau neitin patiko o db net labai wub.gif


02 nedaug tamsesnis, jis toks natūralesnis. Labai gerai pasiskirsto, lyginant tarpusavyje, tai 01 man pasirodė labai jau geltonas...

Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2011 05 14, 15:27)
Hauschka turi specialią priemonę, padedančią odai "atsikratyti" naktinio kremo poreikio. Tai yra Rhytmic night conditioner ampulės (tinka visiems odos tipams, o itin jautriai kapiliarinei odai yra specialios - Sensitiv). Šios ampulės įprastai naudojamos ką tik pradėjus naudoti Dr. Hauschka kosmetiką bei kartojama tiek kartų per metus, kiek jums yra dešimčių metų - 2 kartus, jei jums 2* metų, 3 kartus, jei jums 3* metų ir t.t. Per 28 dienų kursą, kurio metu oda visiškai atsinaujina, odai, vakarais gaunančiai minėtų ampulyčių turinį, yra duodamas signalas, kad ši "pabustų" ir pati pradėtų gaminti reikiamą drėgmę ir riebalus. Jei oda, vakare gavusi CC ir Hauschkos toniko, vis dar prašosi kremo, vadinasi ją reikia tiesiog švelniai pastimuliuoti. Sausos odos stimuliavimui geras dalykas yra tas pats CC: kuo oda riebesnė, tuo su ja reikia elgtis švelniau, ir atvirkščiai, jei oda išsausėjusi, CC reikėtų intensyviai paspausti prausiantis, kad būtų kuo labiau suaktyvintos odos funkcijos ir ji vėl pradėtų tiekti drėgmę ir riebalus į paviršių. Šio proceso stimuliavimą itin skatina naktinės ampulės.


turiu likusias 8 iš 10 ampules - Rhytmic conditioner sensitive
Atsakyti
jeigu kuri noretu pasidalinti kremu su atspalviu, rasykite AZ
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2011 05 14, 15:27)
Hauschka turi specialią priemonę, padedančią odai "atsikratyti" naktinio kremo poreikio. Tai yra Rhytmic night conditioner ampulės (tinka visiems odos tipams, o itin jautriai kapiliarinei odai yra specialios - Sensitiv). Šios ampulės įprastai naudojamos ką tik pradėjus naudoti Dr. Hauschka kosmetiką


Aciu uz issamu ats. Kuo daugiau skaitau rekomendacijas,tuo mano pirkiniu sarasas dideja doh.gif Apie kazkurias ampules skaiciau, kad nepajuto jokio poveikio, tai as ju net neziurejau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Merlin @ 2011 05 14, 17:03)
turiu likusias 8 iš 10 ampules - Rhytmic conditioner sensitive


Netiko jos Jums ar nepajutote poveikio? Kokia tipo Jusu oda?



Sorry,kad as Visu cia tiek daug klausineju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(r@mke @ 2011 05 15, 11:51)
Apie kazkurias ampules skaiciau, kad nepajuto jokio poveikio, tai as ju net neziurejau  ax.gif


Poveikis labai individualus. Su Hauschka reikia elgtis jautriai, kantriai ir sąmoningai. Tai nėra šiaip kosmetika, kurią reikia užtepti, kad sudrėkintum odą. Hauschka odą pažadina, skatina ją pačią dirbti. Labai svarbus paties žmogaus nusiteikimas ir minties galia smile.gif
Atsakyti
Tie pafilosofavimai ir "nusiteikimai" daro įspūdį, bet aš su tuo nesutikčiau. Nes kosmetika arba turi poveikį, arba ne. O kad kiekvienam tinka arba netinka individualiai, dėl to sutinku.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 15, 21:13)
Tie pafilosofavimai ir "nusiteikimai" daro įspūdį, bet aš su tuo nesutikčiau. Nes kosmetika arba turi poveikį, arba ne. O kad kiekvienam tinka arba netinka individualiai, dėl to sutinku.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(r@mke @ 2011 05 15, 10:51)
Netiko jos Jums ar nepajutote poveikio? Kokia tipo Jusu oda?
Sorry,kad as Visu cia tiek daug klausineju  blush2.gif

Mano oda mišri. Turėjau problemų su oda apie nosį ir burną , tai kartu su vaistais naudojau ir šias ampules. Manau kompleksiškai pasigydžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 15, 21:13)
Tie pafilosofavimai ir "nusiteikimai" daro įspūdį, bet aš su tuo nesutikčiau. Nes kosmetika arba turi poveikį, arba ne. O kad kiekvienam tinka arba netinka individualiai, dėl to sutinku.



be to, kad kosmetika turi poveikį arba ne, dar reikia ir suprasti, ką ji daro, kaip veikia. Tikriausiai tai ir norėjo parašyti Summer. Pati esu turėjusi tas ampules ir jos tikrai nėra serumas, kuris drėkina, atpalaiduoja ir suteikia odai momentalų komforto pojūtį. O to neretai tikimasi.

adaptacijos periodas, kol oda susivokia, ką ji privalės pradėti daryti, būna, kad netampa labai nemalonus. Neišlaukiama lūžio ir puolama išpardavinėti ampules, sakant, kad netiko, nepatiko, kažko nedarė, nesuteikė.

tam ir yra paaiškinimai, kad lūkesčiai kuo mažiau skirtųsi nuo realybės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2011 05 16, 11:40)
be to, kad kosmetika turi poveikį arba ne, dar reikia ir suprasti, ką ji daro, kaip veikia. Tikriausiai tai ir norėjo parašyti Summer. Pati esu turėjusi tas ampules ir jos tikrai nėra serumas, kuris drėkina, atpalaiduoja ir suteikia odai momentalų komforto pojūtį. O to neretai tikimasi.

adaptacijos periodas, kol oda susivokia, ką ji privalės pradėti daryti, būna, kad netampa labai nemalonus. Neišlaukiama lūžio ir puolama išpardavinėti ampules, sakant, kad netiko, nepatiko, kažko nedarė, nesuteikė.

tam ir yra paaiškinimai, kad lūkesčiai kuo mažiau skirtųsi nuo realybės wink.gif



thumbup.gif butent tokia ir yra Dr.Hauschka filosofija - oda protinga, taciau iskart stebuklai nevyksta, reikia kantrybes. Tos, kurios islaukia, isties buna nustebintos, kaip atsigauna oda, kokia svytinti tampa ir skaisti smile.gif
Atsakyti
Oi kaip laukiu savo siuntinuko ax.gif

Matete, kad HB kainos truputi po savaitgalio pakilo, itariu,kad ir LT produktai brangs, kai atsives nauja siunta...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti