Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. G. Mečėjus

QUOTE(Mojo @ 2006 01 18, 14:57)
Na, gal ir ne "arkliukas", nes Mečėjus pirmiausia yra už natūralų gimdymą, bet kai galima rinktis cezarį ar vakuumą, jis renkasi pastarąjį (aišku, ne visada tai įmanoma). Kai aš gimdžiau, tai jis sakė, kad tais metais Antakalny buvo atlikta 12 vakuumų ir aštuonis iš jų darė Mečėjus. Jis labai domisi užsienio patirtimi ir sakė, kad užsieny tai labai populiarėja. O mūsų gydytojai nelabai moka kokybiškai tai atlikti, dėl to vengia. Beje, labai daug gydytojų, po gimdymo sužinoję, kad man darė vakuumą, tiesiog kraupo : "Kodėl ne cezarį?". O aš, turėdama dvejopos patirties, labai džiaugiausi, kad buvo vakuumas, o ne cezaris. Vaikų neurologė irgi pasakė : "Padaryta labai profesionaliai, be jokių traumų".
Taigi, labai nesibaimink, paprastai antras gimdymas būna sėkmingesnis (bent jau man). Sėkmės 4u.gif

Dėl vakuumo, mano draugei jis darė, gimdymas buvo ilgas ir sunkus... nes buvo labai silpna gimdymo veikla ir lelius virš 4kg, o pati mažutė... operacinė buvo paruošta, bet tik Mečėjaus dėka vaikas gimė taip kaip gamtos sutvarkyta ax.gif Dabar auga sveikas mažylis, be jokių neurologinių ir kitokių sutrikimų, ji pati sakė.. antrą kartą viską pakartočiau... tai turbūt daug ką pasako g.gif
Atsakyti
Na, sveikutės, žiūriu įsiplieskė diskusija, gal aš ir persigandau iš anksto dėl to jo "arkliuko", bet kaip ir dauguma sakė, mano vaikiukas gimė kad ir sunkiai, bet neurologai prie jo prikibti negalėjo. Aišku, tokiu būdu gimusių vaikučių adaptacija yra šiek tiek sunkesnė (jie irzlesni, padidėjęs raumenų tonusas ir t.t.), bet mano berniokas sveikas, drūtas ir nesergantis (na daržo dar nelanko...bet greit eis). Taip kad aš tikrai tikiu, kad jis tai atlieka profesionaliai (o tai ir yra svarbiausia), bet kitų gydytojų reakcija, išgirdus, kad vaikiukas gimė vakuumo pagalba, būna labai jau negatyvi, kažkodėl tai...
Ai, nuraminote mane, tikiuosi antars gimdymas bus lengvesnis ir neužsiauginsiu "banginuko". +333+ sėkmės tau linkiu labai, labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės būsimos mamytės. Na aš su Mečėjum turiu patirties. biggrin.gif Abu vaikus gimdžiau pas jį. Pirmą 2000 m. antrą - 2005. Viskas tvarkoj, tikrai profesionalus, savo srities žinovas. Be to jis dar yra echoskopų asociacijos prezidentas.
Gimdymai abu buvo skirtingi. Su pirmuoju teko gultis į ligoninę, nes suėjus laikui, sūnelis visiškai nenorėjo išlysti. Sekančią dieną ateina Gediminas ir sako - tu pas mane gimdysi. Mes su tavo vyru šnekėjom, viskas bus gerai (pasirodo, mano vyro bendradarbis yra Mečėjaus kaimynas ir vyrai parodė iniciatyvą - susitarė, o maniškis nespėjo mane perspėti). Aš gydytojui atrėžiau, kad gali jis sau eiti kur nori, o gimdyti pas jį aš visai nesiruošiu. Atsistojau nuo lovos - ir pasipylė vandenys. Daktarėlis ramiai žiūri ir aiškina - na dabar tai jau tikrai gimdysi pas mane. Ir tikrai nesigailiu nei minutės. Gimdymas buvo ilgas ir skausmingas. Visą laiką buvo prie manęs - ir masažavo ir kalbino savo juokeliais. Bet kadangi aš pati nepėsčia, tai kartais pareikšdavau, kad gal daktarėli užsičiaup ir padaryk kad neskaudėtų. Ojis dar ką nors leptelėdavo.
O su mergyte viskas buvo paprasčiau. Iš anksto susitarėm (tiksliau mano vyras). Buvau prieš gimdymą nuėjus kelis kartus kad apžiūrėtų. Skausmai prasidėjo naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Tai paskambinau jam sekmadienio ryte prieš septynias. Sakau nežinau gimdau ar ne - bet skauda. Susitarėm atvažiuoti. Kai nuvažiavom į ligoninę sako - jei apgavai, tai pamatysi kas tau bus lotuliukas.gif. Atsiguliau ant stalo - o jis - na bus, varom gimdyt. Ir po kelių valandų jau turėjau dukrytę.
Ai dar vienas bajeris - kai prieš gimdymą buvau pas jį, jis klausia - kada gimdysi aš sakau tada ir tada. Sako - o kada pirmas gimęs. Kadangi tarp jų tarpas beveik lygiai penki metai, sako - gal nori, kad vaikai tą pačią dieną gimtadienius švestų - pinigų mažiau išleisi. Aš jam pasakiau, kad gal tiek to, dar turiu namuose reikalų, reikia pabaigti. lotuliukas.gif .
Reziume - nebijokit merginos, tikrai geras gydytojas. 4u.gif ,
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes smile.gif
Esu gimdziusi pas Meceju ir visiskai nesigailiu ir esu jam be galo dekinga 4u.gif
Man ji rekomendavo viena pazistama, dirbanti tame skyriuje. Ji apibudino, kaip gydytoja, kuris propaguoja naturalu gimdyma, labai atsakinga ir aplamai faina kaip zmogu. Ir ji visiskai neklydo. Puse savo nestumo lankiau pas ji konsultacijose. Visuomet pasitempes, linksmas, zodziu fantastika! Gimdymas irgi tiesiog puikiai praejo. Man jau cia kiti antakalnio gyd rekomendavo cezari, bet Mecejus grieztai sake Ne. Kiekviena diena lankydavo po gimdymo. Zodziu negailiu siam zmogui siltu zodziu. O kas del jo humoro, tai jis man labai padejo ypac gimdant.
p.s. atsiprasau gydytojo kad gimdant spyriau jam i pasirdzius.. netycia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juanita @ 2006 01 20, 08:38)
paskaiciau paskutines diskusijas, tai tikrai pagirtasis tarp moteru.
o teko kam gimdyt susitarus su juo ir skambinti nakti?


Aš gimdžiau naktį. Labai nenorėjau be reikalo trukdyti gydytojo, todėl pirmiausia nuvažiavau į Antakalnio priimamąjį, ir tik tada, kai budėjusi gydytoja pasakė, kad sąrėmiai tikri, paskambinau Mečėjui. Atsiliepė tuoj pat, žvaliu balsu, lyg būtų laukęs mano skambučio, ir tuoj pat atvažiavo (nespėjau net iš dušo išeiti).
Toks jau tų ginekologų darbas biggrin.gif
Atsakyti
Kaip ir žadėjau, raportuoju apie "šviežią" gimdymą pas gyd. Mečiejų bigsmile.gif Viskas tikrai vyko puikiai ir aš labai laiminga, kad jau esam namie abu sveiki. Į ligoninę teko atsigulti anksčiau dėl sumažėjusių leliaus judesių, paskambinau gydytojui, pasakiau ir jis jau pusę aštuonių ryto buvo mano palatoj. Padarė visokius tyrimus ir nustatė, kad pas mane mažai vaisiaus vandenų ir nusprendė krapštyti lelių lauk, juo labaiu buvo 39sav. ir nebuvo prasmės laukti. Taigi man atidalino vandenmaišį nuo gimdos sienos (procedūra nelabai maloni), nakčiai gavau žvakutę, kuri padėjo kakleliui pasiruošti gimdymui ir jau rytojaus dieną prasidėjo sąrėmiai. Paskambinau gydytojui, nes tuo metu ligoninėje jo nebuvo ir už pusvalandžio jis patvirtino: gimdom. Bandė mane įkalbinėti be epidūro, sakė antras gimdymas, greit pagimdysi, bet aš nesutikau ax.gif vis prisimindavau pirmojo gimdymo košmarus ir nė už ką nenorėjau pakartoti. Bet gydytojas buvo teisus... pagimdžiau labai greitai, nuo atsiradimo gimdykloj per 3 val. thumbup.gif Akušerė buvo labai maloni ir apskritai visas personalas labai maloniai su manimi elgėsi. Mano vaikelį pasitiko pats gydytojas... uždėjo man ant krūtinės, palaukė kol nustos pulsuoti virkštelė ir leido vyrui nukirpti wub.gif jokių karpymų schmoll.gif vienoje vietoje teko sukabinti mažą įplyšimą, rytojaus dieną aš jau sėdėjau thumbup.gif negalėjau patikėti kad viskas taip puikiai (po pirmo gimdymo buvau sukarpyta skersai išilgai, nors abu vaikai gimė vienodo dydžio verysad.gif )
Apie jumorą... man jis tikrai patiko ir buvo laiku ir vietoj... vyras irgi sakė, kad lengva su tuo žmogumi bendrauti. Jei kada nors gyvenimas padovanos man trečią vaikelį, aš net neabejodama žinosiu kas jį sutiks... wub.gif
Atsakyti
As pirma gimdziau pas ji ir antra gimdysiu taip pat. Nezinau, humoras jo gal ir savotiskas, bet man netrukdo, kai pirma karta labai sunku daresi, taip ir sakiau jam, kad dabar jau gali patylet, nes kol kas mano supratimas ribotas. Tai jis ir patylejo. Bet, manau, ne humoras man yra kriterijus, o gimdymo nestumo prieziura, demesingumas, atsakymas i visus klausimus, zmogiskumas ir pasiekiamumas. Pries numatoma gimdyma zinojau visas komandiruotes, planuojamas isvykas, turejau atsarginio zmogaus telefona, su kuriuo jis is anksto pats susitare. Gimdziau savaitgali, tai jis atvyko dar is duso priemime neisejus. Zodziu, visko buvo gana. Aciu.
Atsakyti
sveikos,

sakykit, jis dirba privacioj klinikoj Neliga, bet gimdymus priima Antakalnyje? ar gerai supratau?

aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Egloote, gydytojas G.Mečėjus dirba privačiai "Neliga" ir Antakalnio Moterų klinikoje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2006 01 18, 18:51)
Dėl vakuumo, mano draugei jis darė, gimdymas buvo ilgas ir sunkus... nes buvo labai silpna gimdymo veikla ir lelius virš 4kg, o pati mažutė... operacinė buvo paruošta, bet tik Mečėjaus dėka vaikas gimė taip kaip gamtos sutvarkyta  ax.gif Dabar auga sveikas mažylis, be jokių neurologinių ir kitokių sutrikimų, ji pati sakė.. antrą kartą viską pakartočiau... tai turbūt daug ką pasako  g.gif



Sveikos,

paskaitinėjau čia atsiliepimus apie gydytoją Mečėjų, tai nutariau ir aš parašyti keletą gerų žodžių tongue.gif
Visų pirmą +333+ rašė jau apie mane,kad pas jį pagimdžiau. Tai dabar pati aš dar paliaupsinsiu šį gydytoją 4u.gif Taip, gimdymas buvo labai sunkus, man taip pat buvo pasitelkta vakuumo pagalba, nors operacinė buvo paruošta jau gerokai anksčiau nei aš pagimdžiau. Bet jos ir neprireikė schmoll.gif Vaikelis gimė per didelis mano gabaritams lotuliukas.gif Dėkui gydytojui, nes norėjau pagimdyti pati. Viso gimdymo metu gydytojas buvo labai dėmesingas, malonus, švelnus, visą laiką vadino mane mažybiniu vardo variantu blush2.gif O netaktiškų juokelių nebuvo schmoll.gif Po gimdymo lankė kiekvieną dieną, o ligoninėj teko praleisti beveik dvi savaites, vaikiukas turėjo kraujo infekciją. Viskas baigėsi gerai, dabar augam sveiki, gražūs, neurologai neturi prie ko prisikabinti.
Super gydytojas thumbup.gif Ir kitą kartą pas jį gimdysiu. Ir jei reikės ištverti vėl tą pati, tikrai nenorėčiau cezario. O pas šį gydytoją tikimybė, kad busi "supjaustyta" - labai maža... biggrin.gif
Atsakyti
Mecejus, kaip zinau dabar vienas is geriausiu gydytoju Antakalnyje.Bet as jo asmeniskai net matyt nenoriu. Kai echoskopovausi pas ji Antakalnyje ir dar privaciai tokiu man dalyku prisnekejo, kad vienas vaisius (laukiausi dvynuku) pas mane gali zut, kad pagimdysiu tik viena vaika ir jeigu tas vienas vaisius zus pvz.6-7 nestumo menesi tai tada nutraukines visa nestuma, o jeigu mirs i pabaiga nestumo tai vaiksciuosiu toliau ir nesiosiu ta negyva vaikeli ir lauksiu gimdyt ta gyva.O buvo tada tik 5 mestumo menesis. Tai pro asaras kelio namo nemaciau.Fu bjaurybe, ar gi galima tokius dalykus sakyt nesciai. verysad.gif
Atsakyti
Tiek gražių atsiliepimų...
Aš pirmą kartą su gyd. G. Mečėjum susipažinau prieš 13 metelių - dar visai žalias buvo. Jau tada kaip gydytojas kėlė didelę simpatiją. Žiūriu, jo darbo metodai tie patys - jumoras, atsakingumas, meilė savo profesijai. Džiaugiuosi, kad jūs visos patenkintos jo darbo vaisiais. Sekmės Jums visoms bendravusioms ir bendrausiančioms su šiuo puikiu daktaru. 4u.gif
Atsakyti