Įkraunama...
Įkraunama...

Gera juvelyrinių dirbinių taisykla

labai senos zinutes...



gal kas pasakytu kur kaune kreiptis, kad sutaisyti ziedeli? nebrangus ir graziai dirbantis kad butu
Atsakyti
Aš taip pat ieškau gero juvelyro Vilniuje... Gal kas gali ką nors parekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 10 03, 15:23)
Aš taip pat ieškau gero juvelyro Vilniuje... Gal kas gali ką nors parekomenduoti  4u.gif

galiu pasidalinti informacija mirksiukas.gif Pacioje Vilniaus autobusu stotyje, prie kasu stovi budele su uzrasu 'Juvelyras' ar kazkas panasaus. Ten dirba vyrukas. Jo vardo nezinau, bet rankas turi auskines (na, kaip ir priklausytu tokias tureti tokiu amatu uzsiimant biggrin.gif ). Pas ji ne viena papuosala esu pasidariusi (is balto aukso, is sidabro, su brangakmeniais) ir auskarus taisiusi ir grandineles, ir ziedus remontavus (po jo remonto nepazindavau savuju, zenkliai geriau atrode nei iki remonto). Labai kruopstus, saziningas, o kas svarbiausia - labai subtilaus skonio. Jei norite, kazko isskirtinio, subtilaus, ne masines gamybos - kreipkites pas ji.
Atsakyti
QUOTE(euforbija @ 2012 10 04, 09:06)
galiu pasidalinti informacija mirksiukas.gif  Pacioje Vilniaus autobusu stotyje, prie kasu stovi budele su uzrasu 'Juvelyras' ar kazkas panasaus. Ten dirba vyrukas. Jo vardo nezinau, bet rankas turi auskines (na, kaip ir priklausytu tokias tureti tokiu amatu uzsiimant biggrin.gif ). Pas ji ne viena papuosala esu pasidariusi (is balto aukso, is sidabro, su brangakmeniais) ir auskarus taisiusi ir grandineles, ir ziedus remontavus (po jo remonto nepazindavau savuju, zenkliai geriau atrode nei iki remonto). Labai kruopstus, saziningas, o kas svarbiausia - labai subtilaus skonio. Jei norite, kazko isskirtinio, subtilaus, ne masines gamybos - kreipkites pas ji.


Ačiū labai už informaciją, esu mačiusi tą kioskiuką smile.gif Reikės nuvažiuoti.
Atsakyti
gal kas zinot nebrangininka auksakali Panevezyje ar Kaune? Noreciau auksini zieduka pasidaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 10 03, 15:23)
Aš taip pat ieškau gero juvelyro Vilniuje... Gal kas gali ką nors parekomenduoti  4u.gif


Geras juvelyras Vilniuje dirba Rotundo g. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptingai @ 2012 08 02, 22:45)
labai senos zinutes...
gal kas pasakytu kur kaune kreiptis, kad sutaisyti ziedeli? nebrangus ir graziai dirbantis kad butu

As tvarkausi gaminius savanoriu 6,kaune

Atsakyti
Ar yra kokia taisykla Pašilaičiuose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 04 15, 09:47)
Ar yra kokia taisykla Pašilaičiuose?  g.gif

Yra Norfoj, Laisves pr.82, salia Laisves turgaus.
Atsakyti
Kai man sutrūko auksinė grandinėlė (itin smulki) nešiau į Minsko IKI parduotuvėje Žirmūnuose esantį Vilniaus Juvelyrikos kioskelį. Ten dirba nuolat juvelyras, sutaisė be problemų smile.gif
Atsakyti
Gal kas pasiūlys patikimų juvelyrikos taisyklų Kaune??
Atsakyti
Gal klaipėdietės pasidalins patirtimi apie gerus auksarankius meistrus
Atsakyti