Įkraunama...
Įkraunama...

Gera juvelyrinių dirbinių taisykla

Vat neseniai viena pazistama sake, kad jai labai gerai tvarko Juvelyras, esantis prie Gedo pr. Kristianos. Gal dar kas ten tvarkesi? Butu idomu isgirsti, ar ir kitu zmoniu nuomone gera del sito juvelyro mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Noriu jūsų patarimo.. mirksiukas.gif

Noriu truputėlį pasiplatinti žiedelį, nes man truputį per mažas verysad.gif tačiau yra problema, nes jo vidus yra graviruotas.. manau kad tas raides panaikintų tokiu atveju unsure.gif ar kaip, gal kas žinote ar imanoma, jog jos nepradingtų..? cool.gif tačiau dar vienas dalykas.. tas žiedelis su akmenukais (tokiais plokščiais), tai baisu, kad plečiant neiššoktų jie.. verysad.gif

Gal kas žinot ir galit patarti, kur Vilniuje galima sutvarkyti žiedelį, taip kad atrodytų lyg naujas, be jokių defektų po platinimo ir pan.? verysad.gif

Ačiū.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dingiux: 15 gruodžio 2009 - 16:06
Man patiko rotundo auksakaliai wink.gif cia valstybine firma,tai daug ir neplesia,o padaro viska labai gerai
Atsakyti
Sveiki,noreciau su Jumis pasidalinti ir savo patirtimi.Turejau suzadetuviu ziedeli su briliantuku, kuris po kazkiek laiko pasidare kiek mazokas...todel ,kas be ko man reikejo ji pasididinti....Daug privargau, apklausinejau dauguma savo draugiu,tikedamasi sulaukti gero patarimo.Jau buvau be praranda vilti,ir stai viena netiketa diena, viena drauge atbego pasigirti neuzilgo isteka,ir surado tiesiog nuostabu juvelyra.Papasakojo ,kad jis taiso tiesiog super! Tai va,jis isikures Siaures pr. 91,prie IKI,Kaune(kur buvus Vesuma).Nunesiau jam ziedeli,,padidino,atnaujino tuo paciu.Galutinis rezultatas-atrode geriau nei naujas!Nuo siol kreipiuosi tik pas ji,kainos tikrai normalios,galutinis rezultatas super! Dziaugiuosi suradusi auksiniu ranku zmogu.

P.s:. Drauges vestuviniai ziedai buvo labai orginalus,kokybe 100%,tiesiog be priekaistu!

Patariu.Nepasigailesit!
Atsakyti
Sveika Elzbieta D. Ar galeciau gauti daugiau informacijos apie ta super juvelyra...?wink.gif)))) Labai susidomejau.Ar jau senai pas ji taisaisi,kaip galutinis rezultatas ir pan? Kazka as ir girdejus apie labai gera juvelyra toje vietoje,bet konkreciau nieko nezinau,gal galetum ka papasakot placiau?Butu labai malonu!
Dekui!;)))) ax.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(K.Letenyte @ 2010 04 15, 13:15)
Sveika Elzbieta D. Ar galeciau gauti daugiau informacijos apie ta super juvelyra...?wink.gif)))) Labai susidomejau.Ar jau senai pas ji taisaisi,kaip galutinis rezultatas ir pan? Kazka as ir girdejus apie labai gera juvelyra toje vietoje,bet konkreciau nieko nezinau,gal galetum ka papasakot placiau?Butu labai malonu!
Dekui!;)))) ax.gif  ax.gif  4u.gif





Sveika! Zinoma.Labai saunu ,kad susidomejai!Kiek zinau,juvelyro vardas Robertas.Jis tikrai dirba labai profesionaliai,viska atlieka be priekaistu.Ir siaip didelis pasirinkimas is katalogu,nuejus net akys raibsta,kokiu ten grozybiu galima issirinkti is ju!Labai individualiai ir maloniai bendraujantys zmones ten dirba.Esu labai patenkinta!! Dabar esu nuolatine kliente.Pavyzdziui Siaures pr. ten tik ju ofisas ,bet pvz palieki grandinele ar ka sutvarkyti,tai atsiimi kita diena ir sutvarkyta ir atnaujinta ir isplauta,ir net nezinai kurioje vietoje buvo nutrukusi..!!! thumbup.gif thumbup.gif rolleyes.gif
Jei reikes,galesiu duoti ir jo kontaktus!
smile.gif))

ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ieškau gero ir nebrangaus juvelyro Kaune, gal ką pasiūlysit ax.gif
Atsakyti
Vilniaus Akropolyje, netoli Ermitazo.
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2010 08 31, 21:49)
Ieškau gero ir nebrangaus juvelyro Kaune, gal ką pasiūlysit ax.gif


taip pat ieškau ax.gif
Atsakyti
Vilniuje nuostabus juvelyras Raimundas. Dirba vilniaus g. Berods 41. Egles juvelyriniu dirbiniu parduotuvej. Pries pora metu kai reikejo uz menesio ziedu, jis padare per puse,nors uzsakymu turejo pusei metu i prieki. O ziedeliai tokie,kokiu patys pageidavom.
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2010 08 31, 21:49)
Ieškau gero ir nebrangaus juvelyro Kaune, gal ką pasiūlysit ax.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2010 10 01, 09:34)


Kaune man patiko Giedrius iš "Ametisto".

Kainos nedidelės, darbelius gražius daro.
Atsakyti