Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko kankino pykinimas, vėmimas?

QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 02 14, 11:14)
nė sykio nevėmiau su pirmu, tad labai labai tikiuosi, kad ir su būsimu neteks.


as irgi su pirmaja nevemiau doh.gif dabar visai kitaip blush2.gif
Atsakyti
Nevėmiau, bet pykindavo: rytais, per pietus, vakarais. Su lyg dvylikta savaite viskas baigės smile.gif
Atsakyti
As ir vargstu sad.gif 8 sav tik, o jau kaip savaite i dienos stacionara vaikstau....tiek daug nebevemiu, bet pykinimas yra, maisto nesinori...zodziu laukiu to pagerejimo kaip saules nusvitimo!!!! Dziaugiuos kam jau geriau...net nezinau kaipo darbuos issedeti!!! doh.gif
Atsakyti
Su pirma pykino iki 25 savaitės (vemt nevėmiau), o su antru iki 12 maždaug... smile.gif
Atsakyti
Su pirmu 4 mėn, pykino, bet vemiau tik kartą vakare. Dabar tik 6ta sav., bet pykina labiau nei su pirmu - maistas visas šlykštus verysad.gif
Atsakyti
34 savites o as vis dar vemiu. Buvo antra trimestra pagerejimas, bet labai trumpai verysad.gif
Atsakyti
su abiem vemiau iki paskutines dienos 10 ir daugiau kartu per diena...
ir vel vemiu:))) dar tik 12 savaiciu, atrodo kartais net zarnyna meslungis sutraukia, zvaigzdutes akyse tik plaukia, zodziu ne kas, bet geriau nenusimato sad.gif
Atsakyti
nė sykio ne vėmiau ax.gif tik pora sykiu darbe šleikštulys buvo sukilęs - bet toks lengvas - sučiulpdavau kokį saldainį ir praeidavo ax.gif
Atsakyti
Man eina 12 savaitė, nuolat pykina ir vemiu, ir kasdien vis blogiau, stiprėja pykinimas... Baisiausia kad gydytojai niekas nieko nedaro, tik siuntinėja nuo vieno prie kito, dar nei vieno tyrimo nedarė, labai baisu, net nežinau kur kreiptis..
Atsakyti
QUOTE(aiai @ 2013 04 11, 13:30)
Man eina 12 savaitė, nuolat pykina ir vemiu, ir kasdien vis blogiau, stiprėja pykinimas... Baisiausia kad gydytojai niekas nieko nedaro, tik siuntinėja nuo vieno prie kito, dar nei vieno tyrimo nedarė, labai baisu, net nežinau kur kreiptis..


kad nemanau ar ka patars is viso... kai jau buvau visai issekus tai i ligonine pagulde savaitei ir sake kad normalu vaikas vystosi isskiria kazkokius ten hormonus tai ir bloga. dar gali buti kad kraujo grupe vaiko kita nei mamos. zodziu speliones, bet konkreciai nieko nepadejo... yra kazkokie vaistai dar bet as negeriau, nors budavo momentu kad tekdavo pagulet vonioj ant kilimelio nusitasius, bet kazkaip iskentejau nors minciu buvo ir baisiai juodu.
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 04 15, 10:51)
kad nemanau ar ka patars is viso... kai jau buvau visai issekus  tai i ligonine pagulde savaitei ir sake kad normalu  vaikas vystosi isskiria kazkokius ten hormonus tai ir bloga. dar gali buti kad kraujo grupe vaiko kita nei mamos. zodziu speliones, bet konkreciai nieko nepadejo... yra kazkokie vaistai  dar bet as negeriau, nors budavo momentu kad tekdavo pagulet vonioj ant kilimelio nusitasius, bet kazkaip iskentejau nors minciu buvo ir baisiai juodu.

Šiaip gali pasiųst į ligoninę, kad lašinę sulašintų nuo toksikozės...
Atsakyti
Labas visoms smile.gif o dieve o as maniau kad jau mirstu doh.gif pasirodo cia ne viena as tokia vargse smile.gif man jau 13 sav eina,bet blogumas neispasakytas, jauciu kad nebuvo tokios dienos kad nevemciau...pries nestuma sveriau 59, o dabar 53 beliko. Teko ir ligoninej su lasinem paguleti po triju paru nuolatinio vemimo.jauciuosi taip lyg sirgciau baisia liga, o manes niekas negydydu blush2.gif jau depresija nuo gulejimo lovoje,bet vos pasijudinu begti i tuoleta reikia blink.gif apie valgyma isvis nera ka kalbeti, barankos,jogurtas ir dar bananas koks pasistengus...man labai neramu del mazylio,kaip jis ten jauciasi badaudamas,ar gerai vystosi verysad.gif as gyvenu ne lt ir echoskopa gausiu tik 18 sav, kaip manot ar tureciau pasidaryti ji privaciai?ar matytu kaip mazylis issivystes 13 sav, ar neverta eiti nes nieko nesimatys?4u.gif
Atsakyti