Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko kankino pykinimas, vėmimas?

QUOTE(Simona1986 @ 2013 04 22, 13:01)
as gyvenu ne lt ir echoskopa gausiu tik 18 sav, kaip manot ar tureciau pasidaryti ji privaciai?ar matytu kaip mazylis issivystes 13 sav, ar neverta eiti nes nieko nesimatys?4u.gif

na iki 12 savaičių aš eičiau tam, kad išmatuotų kakliuko raukšlę. Padidėjusi kaklelio raukšlė rodo padidinta Dauno sindromo tikimybę. Bet jei tvirtai įsitikinę, kad koks vaikiukas bebūtų, auginsit, tai nesvarbu kokia raukšlė smile.gif
Mato, ar vaikas vystos, bet jei jus pykina ir jaučiat kitus simptomus, vadinas, leliui viskas gerai, pykinimu duoda žinot, kad jam viskas gerai biggrin.gif
Pas mus LT priklauso privalomas echo 19-20 savaitę. Buvau privačiam, ir valstybiniam. Na mano akim skirias kokybė smile.gif
Na aš echo ėjau, nes norėjau įsitikint, kad viskas ok. O kitos spirga kaip nori pamatyt, pas mane tokio noro nėra. Mane labiau echo domina iš medicininės pusės.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 22, 13:35)
na iki 12 savaičių aš eičiau tam, kad išmatuotų kakliuko raukšlę. Padidėjusi kaklelio raukšlė rodo padidinta Dauno sindromo  tikimybę. Bet jei tvirtai įsitikinę, kad koks vaikiukas bebūtų, auginsit, tai nesvarbu kokia raukšlė smile.gif
Mato, ar vaikas vystos, bet jei jus pykina ir jaučiat kitus simptomus, vadinas, leliui viskas gerai, pykinimu duoda žinot, kad jam viskas gerai biggrin.gif
Pas mus LT priklauso privalomas echo 19-20 savaitę. Buvau privačiam, ir valstybiniam. Na mano akim skirias kokybė  smile.gif
Na aš echo ėjau, nes norėjau įsitikint, kad viskas ok. O kitos spirga kaip nori pamatyt, pas mane tokio noro nėra. Mane labiau echo domina iš medicininės pusės.

Na mane echo irgi domina labiau del mazylio vystymosi, o ne del to kad tik pasiziureti 4u.gif man dare cia norvegijoj kai buvo 6 sav,nes gulejau ligoninej su laselenem nes vemiau be perstojo ir valgyti negalejau, ir tada lt buvau gryzusi dare kai 8 sav buvo,nieko nepasake apie zirniuka,pamatavo ir tiek. Dar pasake kad padidejes gimdos tonusas ir kad masiuko kuriame sedi vaikelis forma yra kriauses, o turetu buti apvali,o tai kaip supratau nuo to padidejusio gimdos tonuso,dar pasake kad net persileidimas nuo to gali buti. bet atrodo viskas gerai, niekas niekur nepabego. kai su echo atsakymu nuejau pas daktare privacia savo, sako nesuk galvos del tu formu, ilsekis,gulek ir nestresuok. tai ir likau tokia pasimetusi,nes viena sake taip ,o kita kitaip.Manau reikia pradeti ieskoti echo privataus cia,nes neramu kazkaip... verysad.gif aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2013 02 14, 10:17)
36 savaites.. vis dar vemiu.. nebe taip daznai, kaip nestumo pradzioj.. bet 1-2 kartus dienoje tenka  verysad.gif


QUOTE(Repka @ 2013 03 30, 00:08)
34 savites o as vis dar vemiu. Buvo antra trimestra pagerejimas, bet labai trumpai  verysad.gif


doh.gif varge, varge... išprotėt galima...
Man dar visai nedaug laiko, o pykina taip, kad neturiu kur dėtis. Su pirma dar galėjau gyvent, o dabar doh.gif galvoju, jei vemčiau, gal geriau būtų.
Atsakyti
Pykino iki 14 savaičių, o dabar energijos antplūdis užėjęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*pabalduke* @ 2013 04 23, 16:20)
Pykino iki 14 savaičių, o dabar energijos antplūdis užėjęs smile.gif

Pavydziu blink.gif 4u.gif
Atsakyti
oi as tai jau pavargau nuo to pykinimo doh.gif

bet nieko , del sunaus paketesim smile.gif
Atsakyti
laukiu nesulaukiu kol baigsis pirmas trimestras, pykina, nors nevemiu, svoris ėmė krist, valgyt norisi ir nesinori nieko konkrečiai, žodžiu, laukimas. nei energijos, nei apetito, aj
Atsakyti
Man dabar 9 savaite, pradejo pykinti nuo 6-os ir sia savaite viskas kur kas sustiprejo. Is pradziu tik pykino, dabar jau beveik kasdien vemiu ir nezinau ka valgyt. O valgyt reikia, nes svoris pamazu krenta ir nera energijos visiskai... labai tikiuosi, kad nuo 12 savaites praeis visi blogumai, nes siuo metu visai nesmagu...
Atsakyti
sveikos mamytes nestuke.gif .po ilgo laiko mes su vyru pagaliau galim pasidziaukti mano nestumu!viskas butu nuostabu,bet pykinimas ir silpnumas mane prirakino prie lovos verysad.gif .su pyrmu nestumu nebuvo jokiu problemu,tik pora rytu buvo supykine ir viskas,o dabar kerta is peties!daktare juokiasi,kad antras vaikelis atsigriebs uz abu biggrin.gif man jau 12savaiciu,bet tik labiau blogeja sveikata,nebezinau kada tai baiksis:vemimas pastovus,valgyt negaliu,visur su maisiuku,o dabar dar ir baisus silpnumas uzeina!gal kuri turejo panasia situacija ir gali kuom patart?dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rustama @ 2013 05 27, 12:23)
sveikos mamytes nestuke.gif .po ilgo laiko mes su vyru pagaliau galim pasidziaukti mano nestumu!viskas butu nuostabu,bet pykinimas ir silpnumas mane prirakino prie lovos verysad.gif .su pyrmu nestumu nebuvo jokiu problemu,tik pora rytu buvo supykine ir viskas,o dabar kerta is peties!daktare juokiasi,kad antras vaikelis atsigriebs uz abu biggrin.gif man jau 12savaiciu,bet tik labiau blogeja sveikata,nebezinau kada tai baiksis:vemimas pastovus,valgyt negaliu,visur su maisiuku,o dabar dar ir baisus silpnumas uzeina!gal kuri turejo panasia situacija ir gali kuom patart?dekui 4u.gif

Laba,man jau 17 sav,bet vis dar nesibaige"linksmumai". Nebera taip blogai kaip buvo,bet pykinimas nepraejo...pradzioje buvo labai blogai,vemiau diena nakti,ligoninej teko pabuti,kad atstatytu skyscius...dabar naktim miegu ramiai,o diena tenka i tuoleta palakstyti del vemimo...ka tau cia patarus,net nezinau 4u.gif visi tie siulomi rytiniai sausainukai man tikrai nepadeda,daug guliu lovoje,ilsiuosi,nes kai daugiau pajudu,pavaikstau,viskas sukyla akimirksniu 4u.gif biletenis man praktiskai nuo pat nestumo pradzios nestuke.gif galiu paguosti tik tuo,kad bent jau mano atveju dabar jauciuosi geriau,nei pacioje pradzioje.gal ir tau pageres mirksiukas.gif beja dar teko ir vaistus gerti nuo pykinmo,nes nebeturejau kur detis is to blogumo,net vandens negalejau gerti,tai jie kartais padedavo. Kadangi as ne lt gyvenu,tai ju lt nera,bet sudetis kiek ziurejau atitinka lietuviska cerukali,tiesa pasakius jis nera labai gerai,bet neturejau is ko rinktis blush2.gif va tokia mano patirtis nestuke.gif
Atsakyti
Iki 17 sav. pykino baisiai. Vėmiau ir vėmiau. 17 sav. šeimos gyd. "pasigailėjo" ir davė siuntimą į stacionarą - 10 d. palašino lašelines, kelias dienas gyd. leido vaistus nuo vėmimo (elitan), pykinimas buvo, bet silpnesnis, vemdavau, bet ne tiek dažnai.
Nuo 21 sav. praktiškai atgavau ramybę..Nežinau kas padėjo, gal stacionaras, gal savaime tas laikas atėjo. ax.gif
Kartais dar vėmimų pasitaiko (net dabar), bet jie nebe taip vargina kaip pirmą pusę nėštumo doh.gif
Tiesa, svoris pradėjo augti tik nuo 22 sav.
Atsakyti
su pirmu nestumu labai pykino iki 20sav,vemiau du tris kartus per diena, negalejau pernest jokiu stipresniu kvapu, nieko valgyti nesinorejo, o pavalgius galvodavau isvemsiu ar ne, o va su kitais dviem pykino iki 12sav, bet nevemiau ne karto.
Atsakyti