Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko kankino pykinimas, vėmimas?

Pykino iki 20/21 savaitės ir vėliau likusį nėštumo laika būdavo kad sutampo nuo kvapu, maisto...
Atsakyti
Manes su pirmu visai nepykino, su antra retai koki sleikstuliuka jauciau , o dabar dar tik 4 sav. o jau pykina net nakti doh.gif jei taip bus iki kokiu 12 sav. tai... mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melany14: 04 lapkričio 2013 - 11:36
sveikutes... mums 5 savaites.. vemiu ar rytas, ar diena, ar vakaras... jau tikrai atrodo, kad galas bus.. nepadeda nieks.. cray.gif vien pagalvojus apie maista slykstu daros.. pirma karta taip nebuvo... labai jau kankinanti pradzia sad.gif
Atsakyti
Su pirmom dviem nepykino visai, kartais tiesiog staigiai supykindavo, išvemdavau maistą, bet nuolatinis šleikštulys nekankino. Su trečiu pradėjo pykint nuo 8 savaitės, toks bjaurus nuolatinis šleikštulys ant vėmimo ribos, bet blogiausia, kad iki vėmimo neprieina. Žiauriai vargina, bet dabar jau prasidėjo 12 savaitė ir jaučiu, kad šleikštulys rimsta ir būna tik bangomis nuo pietų iki maždaug 18 val.
Atsakyti
Vemiau beveik visa nestuma, isgelbejo tik gimdymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 11 05, 21:40)
Su pirmom dviem nepykino visai, kartais tiesiog staigiai supykindavo, išvemdavau maistą, bet nuolatinis šleikštulys nekankino. Su trečiu pradėjo pykint nuo 8 savaitės, toks bjaurus nuolatinis šleikštulys ant vėmimo ribos, bet blogiausia, kad iki vėmimo neprieina. Žiauriai vargina, bet dabar jau prasidėjo 12 savaitė ir jaučiu, kad šleikštulys rimsta ir būna tik bangomis nuo pietų iki maždaug 18 val.

man su pirmu nestumu pykinimas prasidejo irgi 8 sav, o 12-ta sav baigesi. Vemiau tik karta. Ir ta spykinimas irgi buo nuolatinis, -nuo ryto lyg vakaro pastoviai pykino. Slykstus jausmas schmoll.gif

O pazistama veme iki 7-to menesio visur kur tik ejo doh.gif
Atsakyti
visą nėštumą doh.gif
Atsakyti
Mane pykina nuo 5 savaites, dabar jau 8. Bet vemti nevemiu... Tfu tfu tfu. Pasakiau gydytojai tai israse homeopatiniu lasiuku. Jau 4 dienas geriu, jokio pykinimo. Kol kas labai padeda... Galiu normaliai gyventi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LiKraRa @ 2013 11 16, 22:01)
Mane pykina nuo 5 savaites, dabar jau 8. Bet vemti nevemiu... Tfu tfu tfu. Pasakiau gydytojai tai israse homeopatiniu lasiuku. Jau 4 dienas geriu, jokio pykinimo. Kol kas labai padeda... Galiu normaliai gyventi smile.gif

kas per lasiukai? mane pykina visa diena, ir nakti kai prabundu. Apie maista nenoriu net pagalvot unsure.gif o pas daktare dar gera savaite laukt..
Atsakyti
QUOTE(*sim* @ 2013 11 18, 15:54)
kas per lasiukai? mane pykina visa diena, ir nakti kai prabundu. Apie maista nenoriu net pagalvot  unsure.gif o pas daktare dar gera savaite laukt..

Nux vomica-Homaccord smile.gif as geriu 2 kart dienoje, po 15 lasiuku. Reikia atskiesti stiklineje vandens. Tik butinai pasitarkit su savo gydytoja, nes man ji pasake ka gerti ir po kiek smile.gif
Atsakyti
Užjaučiu būsimas mamytes, kurias pykina 4u.gif Man labai labai pasisekė, nes va jau visai prie pat finišas, o aš taip ir išsisukau nuo to blogio assa.gif mano pažįstamai nestuke.gif ne taip pasisekė, tai sakė, kad jai labai padėjo bulvių košė. Virtos bulvės turi skrandį raminančių medžiagų. Tik svarbu nepadauginti, nes tai lėtai virškinamas maistas mirksiukas.gif klausiau gydytojos - patvirtino, kad virtos bulvės yra gerai smile.gif
Atsakyti
Su pirmuoju turėjau šleikštulį karts nuo karto, bet vėmiau gal tik kartelį; o dabar prasidėjo apie 6 sav., esu įkopus jau į 12 sav., bet lig šiol vargina, svoris nukritęs doh.gif na tikiuosi, greitai baigsis..
Atsakyti