Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos ir jos priedų šalinimas

QUOTE(rutulux @ 2007 03 04, 22:00)
Kiaušides dar žada palikti, bet tik tiek įdomu kodėl negalima operuoti tik miomos  g.gif

sako, kad jos turi polinki atsinaujint ir gan greitai
Atsakyti
Norėčiau sužinoti daugiau apie gimdos šalinimą, konkrečiai, kokia buklė būna po operacijos? ar tiersa, kad žmogus nevaikšto menėsį?
Atsakyti
netiesa. galite nebijoti operacijos. tiesiog skaudes kol sugis pjuvis ir viskas
Atsakyti
Mano mamai pašalino gimdą, kiaušides paliko, pora dienų gal ir nesikėlė, skaudėjo pjūvio vietą, o šiaip skundėsi, kad svorio po to priaugo, ypač lašinukų ant pilvo daug atsirado ax.gif nežinau, ar tai susiję, bet ji sako, kad taip
Atsakyti
jei pašalins tik gimda hormonų gerti tikrai nereikės, jei ir kiaušidės tada taip reikės po onkologo konsultacijos dažniausiai , nežinau kiek tame tisios bet sako kad po gimdos pašalinimo labai nukenčia seksualinis gyvenimas... sakmes jūms tik neskubėkit nieko šalint ta galima padaryti visada , eikit per dešimt daktaru , nes-kubė-kit tai labai svarbu , nuoširdžiai sakau. kažkas sakė dėl to kad miomos greit atsinaujina? o iš kur jūs žinot kaip bus jūsų atveju gal jus busit ta laimingoji kuriai neatsinaujins, juk niekada negali žinot o tokių pvz laaaabai daug kai daktarai sako vienaip o nutinka visiškai kitaip . laikykites tik neskubėkit labai PRIVALOT aplankyt ne viena ne du ne trys daktarus dar taigi čiupkit telefoną ir registruokitės per visur mirksiukas.gif
Atsakyti
Situacija tokia, kad gimdą šalins mano mamai. Jai 50 metų, ir visi gydytojai sako, kad tokio amžiaus jau verta šalint visą gimdą. Bėda ta, kad ji gyvena kitame mieste viena, nėra kam ją prižiūrėti po operacijos. Ji panikuoja, nes mano, kad dar menėsį laiko bus prikaustyta prie lovos, negalės net keltis, jai reikės nuolatinės priežiūros. O aš šiuo metu 9 men neščia, taip kad irgi negaliu važiuoti menėsiui slaugyti mamos doh.gif Situacija atrodo be išeities unsure.gif
Nebent ją pasiimt pas mus į Kauną, operaciją darytų čia, paskui pagyventų pas mus...Lytinis gyvenimas, antsvoris tai ne bėda. Mane labai domina, ar po išrašimo iš ligoninės mama galės savarankiškai apsitarnauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 03 liepos 2008 - 07:59
tokio pobūdžio klausimus reikėtu aptarti su operuojančiu mediku , išklausinėt visk kas domina nuo - iki be jokių gėdu ar nutylėjimu daktaras PRIVALO viska nuodugniai paaiškint . sėkmes:)
Atsakyti
Mano tetai isoperavo gimda su priedais ( jai 51metai). Aisku pooperacijos skaudejo (bet tam yra nuskausminamieji), apie 1men negalima sunkiai kelti, saugoti save. Bet ji labai veikli moteris, turi savo bizni tai praejus tam menesiui leke reikalu tvarkyti doh.gif ir tikrai taip labai nesisaugojo.
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 07 03, 10:22)
tokio pobūdžio klausimus reikėtu aptarti su operuojančiu mediku , išklausinėt visk kas domina nuo - iki be jokių gėdu ar nutylėjimu daktaras PRIVALO viska nuodugniai paaiškint . sėkmes:)

Na, taip, bet aš neturiu jokios galimybės pasikalbėti su gydytoju, tad ir klausiu forume 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rence25 @ 2008 07 04, 00:35)
Mano tetai isoperavo gimda su priedais ( jai 51metai). Aisku pooperacijos skaudejo (bet tam yra nuskausminamieji), apie 1men negalima sunkiai kelti, saugoti save. Bet ji labai veikli moteris, turi savo bizni tai praejus tam menesiui leke reikalu tvarkyti doh.gif  ir tikrai taip labai nesisaugojo.

O tą pirmą men ji turėjo lovos režimą? Ar galėjo pati apsitvarkyti ( t y savarankiškai nueiti į tualetą, į dušą)?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 07 04, 08:08)


gimdos pašalinimo operacija - kaip ir visos kitos atliekamos pilve, tik apimtis aišku ne iš mažųjų, bet po paros-dviejų jau lieps vaikščioti ir visa kitą daryti, praustis duše. ne akmens amžiuj gi gyvenam - šiais laikais laikomasi taktikos kuo anksčiau ant kojų ir kuo greičiau iš ligoninės, kad neužsigulėti...
jei be komplikacijų - apsitarnaus pati pilnai po poros parų (aišku, būna jautrių žmonių skausmui, kurie ir po savaitės stengiasi nejudėt.. bet taip nereikia ir negalima)
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 07 04, 14:41)
gimdos pašalinimo operacija - kaip ir visos kitos atliekamos pilve, tik apimtis aišku ne iš mažųjų, bet po paros-dviejų jau lieps vaikščioti ir visa kitą daryti, praustis duše. ne akmens amžiuj gi gyvenam - šiais laikais laikomasi taktikos kuo anksčiau ant kojų ir kuo greičiau iš ligoninės, kad neužsigulėti...
jei be komplikacijų - apsitarnaus pati pilnai po poros parų (aišku, būna jautrių žmonių skausmui, kurie ir po savaitės stengiasi nejudėt.. bet taip nereikia ir negalima)

Ačiū labai už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 07 03, 08:58)
Mane labai domina, ar po išrašimo iš ligoninės mama galės savarankiškai apsitarnauti?

nieks po ligoninės jos namo ir neišrašys, jai priklauso reabilitacija, į kurią ji savom kojom nueis, o ne kokiuos neštuvuos smile.gif o toliau viskas priklauso nuo paties žmogaus, kiti nagą nusilaužę ligoniai ojojoj, o kitiems teoriškai iš vėžimėlio neturėtu pakilt, o.. biggrin.gif nesijaudinkit, mylėkit save pačią, ir mama jums dar pagalbon atlėks mirksiukas.gif
Atsakyti