Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos ir jos priedų šalinimas

Mano mamai ir pasalino gimda (truputi virs 40 kai buvo),viskas praejo kuo puikiausiai.ji ziauriai aktyvus zmogus,tai po menesuko jau sukos kaip uoga. Aisku labai visko bijojo,bet dabar kaip sako tai juokinga. Na bet jai po poros metu tada prasidejoproblemos su stuburu,igavo isvarza. Ja taip pat turejo operuoti. Nezinau kiek tiesos,bet sake jog su gimdos isemimu bendra turejo. Po stuburo operacijos kiek ilgiau uztruko kol atgavo savo vezes,nes negalima daug ir sunkiai dirbti,kelti. Bet dabar viskas ok, smagu kad tai praeity.
Atsakyti
Pries savaite gimda pasalino mano sesei (52 metai), nes jau nebuvo kitos iseities. Jos mioma sieke 20 cm, prasidejo skausmai,nes mioma pradejo nekrozuoti sukeldama pilvapleves uzdegima. Zodiu, operacija buvo labai rimta, taciau antra para jau liepe atsistoti, pavaikscioti, o ketvirtoj paroj israse namo. Vaziavo ji i Birstono sanatorija, bet uz savo pinigus, nes pasak daktaru, siuntimai priklauso tik onkologiniams. Kiausides jai paliko, tai hormonu gert nereikejo. Dadar jauciasi gerai, turi dar savaitei biuleteni. Ir as ja belankydama pasitikrinau "ant savo galvos", nes rado siek tiek per daug gleivines, gimdos pavirsius nelygus, zodziu taip neturetu buti, tai siulo daryti abrazija, kuros ziauriai bijau. Menesines mano reguliarios, niekuo nesiskundziu. Tada tikrinausi pries menesines, tai dar meginsiu po ju nueiti, gal geresni vaizdeli parodys?Tik nueik pas tuos gydytojus, tai dabar gyvent negaliu...
Atsakyti
sveikos , galiu iš savo patirties pasakyti man gimdą operavo vasario mėn. pašalino ją su visa mioma, nes baisūs kraujavimai buvo, daugiau viską paliko. atsigavau greit man 46 metai, dar turiu skydliaukės vėžį todėl ir skubinau operuot kad nuo kraujavimo kraujo vėžio negaučiau. žinoma priklauso kas operuoja ir kaip atsakingai žiūri į savo darbą, bet po operacijos viskas gerai porą mėn gal sunkiau buvo ir viskas dabar pilnu tempu gyvenu , seksualinė pusė nenukenčia taip kad viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikios, visdėlto, klaidingos zinios.....nuo š. m. pradzios(nezinau nuo kurios tiksliai datos), SAM priėmė naują įstatymą, kad reabilitacija po tokių operacijų (ginekologinių) priklauso tik tuo atveju, jei yra onkologinis susirgimas....taigi, jei yra pašalinama gimda su, ar be priedų, tai sanatorija - tik jei tai buvo onkologinės priezastys, o jei tai tik mioma-tai sanatorijos nėra.
Yra išimčių : atsižvelgiant i gretimas(lydinčias) pacientės ligas, arba sanatorija tokia, kad pacientė gauna procedūras nemokamai, bet savo lėšomis moka už lovadienius ir maitinimą, arba kasdien važinėja atlikti paskirtų reabilitacijos procedūrų, arba gauna tam tikras reabilitacijos procedūras pagal savo gyvenamą vietą poliklinikoje.
Šitos žinios pas mane tokios todel, kad pati susidūriau su šiomis problemomis prieš 3 sav.
linkiu sėkmės ir sveikatos visoms.
Atsakyti
QUOTE(maksim @ 2008 07 13, 21:37)
Sveikios, visdėlto, klaidingos zinios.....nuo š. m. pradzios(nezinau nuo kurios tiksliai datos), SAM priėmė naują įstatymą, kad reabilitacija po tokių operacijų (ginekologinių) priklauso tik tuo atveju, jei yra onkologinis susirgimas....taigi, jei yra pašalinama gimda su, ar be priedų, tai sanatorija - tik jei tai buvo onkologinės priezastys, o jei tai tik mioma-tai sanatorijos nėra.
Yra išimčių : atsižvelgiant i gretimas(lydinčias) pacientės ligas, arba sanatorija tokia, kad pacientė gauna procedūras nemokamai, bet savo lėšomis moka už lovadienius ir maitinimą, arba kasdien važinėja atlikti paskirtų reabilitacijos procedūrų, arba gauna tam tikras reabilitacijos procedūras pagal savo gyvenamą vietą poliklinikoje.
Šitos žinios pas mane tokios todel, kad pati susidūriau su šiomis problemomis prieš 3 sav.
linkiu sėkmės ir sveikatos visoms.

Labas. Is tikruju tikiu,kad tai tavo patirtis,bet galiu papriestaraut. Man gimda pasalino siu metu kovo 15 diena. Po 5 dienu nuejau pas reabilitologa ir be jokiu problemu gavau siuntima i sanatorija. Ramiai sau pailsejau Druskininkuose 24 dienas. Ir nebuvo man onkologinio susirgimo,ir jokiu komplikaciju nebuvo. Kaip tik jauciaus puikiai, nes operacija buvo laparoskopine, salino tik gimda, be priklausiniu...
Tiesa,sanatorijoj tokiu ligoniu kaip as buvo labai mazai,visi sake,kad siuntimu tvarka sugrieztinta...Bet vistik tokiu buvo, ir as tai galiu savo pavyzdziu patvirtint.
Atsakyti
Esu po sios operacijos. Kadangi su operacija paskubejau jauciu baisia depresija- atrodo geriau nusizudyti negu gyventi. Ieskau likimo draugiu, kad pasidalinti patirtim..
Atsakyti
nsn
kodėl sakai, kad paskubėjai?

kokio laipsnio buvo?
Atsakyti
5,5metu nesiojau Mirena. Atejau pasitikrinti rado cistas kiausidese, liepe pasidaryti vezio markeri. Jis buvo padidintas (51 ) Kadangi zinojau jog norma 35, atvaziavau i savo miesto poliklinika. Sutikta pirma sena amziumi ginekologe pasake dabar jus pasius i onko ir ten isoperuos. Tada ir paprasiau duoti siuntima. Kadangi savijauta buvo labai bloga, per pusmeti buvau isgyvenus daug stresu, numetusi daug svorio net neabejojau jog ne vezys. Labai skubiai atsiradau onkodispansery. Daktaras net gerai neisigiline paklause ar sutinki operacijai.....sutikau. Nors klausiau gal galima gydytis, gal ne vezys... Ats. ka mes zinom, tik prapjove pamatysim..Net nepagalvojau jog jeiguamzius 50 pjauna viska nors ne vezys.
Visur juk raso apie tausojancias operacijas.
Atsakyti
o tai kokia diagnozė buvo po operacijos? nelabai supratau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita4611: 01 birželio 2010 - 14:12
endometroidines cistos, gimdos lejonoma,nedidelio laipsnio adenomioze
Atsakyti
QUOTE(nsn @ 2010 06 01, 15:14)
endometroidines cistos, gimdos lejonoma,nedidelio laipsnio adenomioze

o gal dėl šių susirgimų yra padidinta vėžio rizika, todėl viską šalina g.gif
Atsakyti
Sveikos, mane domina gimdos salinimo operacijos stavkes ligoninineje.
kiek reikai moketi daktarui, kinezet. ir slaugems??? unsure.gif
Atsakyti