Įkraunama...
Įkraunama...

Pažyma apie nėštumą

Sveikos esamos ir būsimos mamos,
Norėjau pasitikslinti ar gydytojas išrašo kokią nors pažymą apie nėštumą, jei dar tik 12 sav.? Kadangi mano darbo sutartis terminuota ir pagal sutartį liko dirbti tik 2 mėn., o pas mane planuotas nėštumas. Nėštumo ir gimdymo atosotogos prasidėtų tik gegužę. Neturiu jokių savanaudiškų kėslų darbdavio atžvilgiu, tik dabar sukasi mintys kaip jam tai pranešti. Pagal DK, tai darbdavys turi gaut kažkokia pažymą, gydytoją apie jokią neužsiminė. Gal galite patart pas ka pirma kreiptis?

Ačiū už pagalbą! smile.gif
Atsakyti
jei paprašysi, gydytoja turėtų tokią išrašyti.
Atsakyti
QUOTE(sainara @ 2006 01 04, 18:27)
Sveikos esamos ir būsimos mamos,
Norėjau pasitikslinti ar gydytojas išrašo kokią nors pažymą apie nėštumą, jei dar tik 12 sav.? Kadangi mano darbo sutartis terminuota ir pagal sutartį liko dirbti tik 2 mėn., o pas mane planuotas nėštumas. Nėštumo ir gimdymo atosotogos prasidėtų tik gegužę. Neturiu jokių savanaudiškų kėslų darbdavio atžvilgiu, tik dabar sukasi mintys kaip jam tai pranešti. Pagal DK, tai darbdavys turi gaut kažkokia pažymą, gydytoją apie jokią neužsiminė. Gal galite patart pas ka pirma kreiptis?

Ačiū už pagalbą! smile.gif

Butinai israso, kai tik nustatineja si fakta ir to reikia nestuke.gif . Paimk pazyma ir pristatyk darbdaviui.
Atsakyti
Butent israso pazyma, kai nestumas yra 12 sav. jei maziau, tai ? (ta prasme, gali ir nerasyti). konsultavausi su seimos gydytoja praeita savaite del sito reikalo g.gif bet ji skeptiskai i tai paziurejo, net nezinau kodel... tai nebeprasiau daugiau. Na, Tavo priezastis rimtesne.
jei prisirasiusi esi prie Seimos klinikos, seimos gydytoja turetu israsyti, jei lankaisi poliklinikoje, tada ginekologas turbut...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 04 sausio 2006 - 22:29
QUOTE(Spragtukas @ 2006 01 04, 22:23)
Butent israso pazyma, kai nestumas yra 12 sav. jei maziau, tai ? (ta prasme, gali ir nerasyti). konsultavausi su seimos gydytoja praeita savaite del sito reikalo g.gif bet ji skeptiskai i tai paziurejo, net nezinau kodel... tai nebeprasiau daugiau. Na, Tavo priezastis rimtesne.
jei prisirasiusi esi prie Seimos klinikos, seimos gydytoja turetu israsyti, jei lankaisi poliklinikoje, tada ginekologas turbut...

Mano daktare pasake, kad tik irasius i iskaita, is karto gali duoti pazyma. O iskaita - tai nebutinai 12 savaiciu. Kaip tik reikia iki 12 savaiciu prisistatyti pas ginekologe.
Atsakyti
Man gydytoja išrašą padarė 7-ą neštumo savaitę. Gali drąsiai jos prašyti.
Atsakyti
QUOTE(sainara @ 2006 01 04, 19:27)
Sveikos esamos ir būsimos mamos,
Norėjau pasitikslinti ar gydytojas išrašo kokią nors pažymą apie nėštumą, jei dar tik 12 sav.? Kadangi mano darbo sutartis terminuota ir pagal sutartį liko dirbti tik 2 mėn., o pas mane planuotas nėštumas. Nėštumo ir gimdymo atosotogos prasidėtų tik gegužę. Neturiu jokių savanaudiškų kėslų darbdavio atžvilgiu, tik dabar sukasi mintys kaip jam tai pranešti. Pagal DK, tai darbdavys turi gaut kažkokia pažymą, gydytoją apie jokią neužsiminė. Gal galite patart pas ka pirma kreiptis?

Ačiū už pagalbą! smile.gif




Tikrai nepergyvenk, israsyt tau pazyma apie nestuma. Ir jau jokia sutartis terminuota ar ne tau turetu nerupeti. Darbdavys nesciosios ir motinos auginancios vaika iki 3 metu neturi teises atleisti is darbo.. Isimtis, kada skelbiamas imones bankrotas:) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 01 04, 22:40)
Mano daktare pasake, kad tik irasius i iskaita, is karto gali duoti pazyma. O iskaita - tai nebutinai 12 savaiciu. Kaip tik reikia iki 12 savaiciu prisistatyti pas ginekologe.


Mane irase i iskaita 13-os savaiciu, taigi, nebutinai iki 12-tos ta padaro.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2006 01 05, 20:07)
Mane irase i iskaita 13-os savaiciu, taigi, nebutinai iki 12-tos ta padaro.


na manau siaip jos praktikuoja aie 12-13 (nors as dabar eisiu kai bus 14 sav ir tada itrauks) nes jau raejus visa rizika, susiformavus lacenta ir t.t.... zodziu, nori sumazint persileidimu ir nesivystanciu statistika, tai ir netraukia anksciau..... nos praeita karta mane itrauke ir didele kortele uzvede 10 sav smile.gif tai pazyma manau tikrai duos, nors man atrodo uztenka darbdavi informuot zodziu... nors gal rimciau pazyma.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svze @ 2006 01 06, 09:16)
tai pazyma manau tikrai duos, nors man atrodo uztenka darbdavi informuot zodziu... nors gal rimciau pazyma....  smile.gif


Pagal istatyma nuo tos dienos, kai parodai pazyma, darbdavys nebegali atleisti is darbo. Pasakymas zodziu tos garantijos nesuteikia. Nors manau cia viskas priklauso nuo zmogiskuju santykiu darbe smile.gif

As vakar pasiemiau, bet ten ant paparasto siuntimo lapelio parase, kad as nescia ir antspaudus uzdejo. Dabar kaupiuosi kelionei pas sefa.
Atsakyti
QUOTE(svze @ 2006 01 06, 09:16)
na manau siaip jos praktikuoja aie 12-13 (nors as dabar eisiu kai bus 14 sav ir tada itrauks) nes jau raejus visa rizika, susiformavus lacenta ir t.t.... zodziu, nori sumazint persileidimu ir nesivystanciu statistika, tai ir netraukia anksciau..... nos praeita karta mane itrauke ir didele kortele uzvede 10 sav  smile.gif  tai pazyma manau tikrai duos, nors man atrodo uztenka darbdavi informuot zodziu... nors gal rimciau pazyma....  smile.gif


Matai, as galvojau, kad mane jau velai itrrauke, bet cia norma, pasirodo... isvis tvarka pasikeitus - bent jau Klinikose aiskina, kad daug nestukiu palieka seimos klinikos prieziurai, tai gal ir neskubejo ta pati karta isduot. nu dabar jau vsio -del to ramu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 06 sausio 2006 - 11:09
QUOTE(Spragtukas @ 2006 01 06, 11:08)
Matai, as galvojau, kad mane jau velai itrrauke, bet cia norma, pasirodo... isvis  tvarka pasikeitus - bent jau Klinikose aiskina, kad daug nestukiu palieka seimos klinikos prieziurai, tai gal ir neskubejo ta pati karta isduot. nu dabar jau vsio  -del to ramu  ax.gif

Labukas. Mane pacia itrauke tik 14-15 sav. Bet daktare sake, kad tai nelabai gerai, kad is ju reikalaujama, kad nestuke.gif butu iskaitoje iki 12 sav. Kai tai realizuoti - g.gif ,jei nestuke.gif ateina tada kada jai norisi...
Atsakyti