Įkraunama...
Įkraunama...

Pažyma apie nėštumą

QUOTE(bluse @ 2006 01 11, 09:21)
Sveikos,
norejau siokios tokios pagalbos biggrin.gif  vakar pasiemiau is daktares pazyma apie nestuma (17 sav. siandien 4u.gif ) ir norejau paklaust ka man su ja daryt? dirbu valstybineje istaigoje 1 metus ir 2 men. gal neismes del to kad laukiuosi bet visgi reiktu apsidraust, nes cia visko gali prisigalvot:) darbe dar nieks nezino, todel nelabai turiu ko pasiklaust tokio dalyko g.gif  kur ta pazyma det? nest generaliniam direktoriui? ar personalo skyriui?
Labai aciu jei kas padesit ax.gif


Reikėtų nunešti sekretorei, ar kitam asmeniui, kuris registruoja gaunamus raštus ir pažiūrėti, kad tavo raštas būtų įregistruotas gaunamų raštų žurnale. Tada tikrai niekur nedings. Būna tokių atvejų, kai sekretorė atsisako užregistruoti dokumentą, nepasitarusi su darbdaviu. tada geriau rašto jai nepalikti, o išsiųsti per notarą, nes siunčiant registruotu paštu neįrodysi, kokį dokumentą siuntei.
Atsakyti
Ačiū labai už pagalbąsmile.gif jau nunešiau pažymą personalo vedėjai, manau ji ten tuos reikalus sutvarkys ax.gif laukiu kol darbe pasklis gandai nes dar niekam neesu pasakius:)
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2006 01 06, 15:12)
O as skaiciau, kad net jei darbo sutartis terminuota, o nestuke pateikia pazyma iki termino pabaigos, tuometjos negali atleisti, net ir pasibaigus terminui g.gif  Cia reiktu pasidometi dar. g.gif


Pas mane buvo terminuota darbo sutartis ir man pateikus pažymą apie nėštumą, sutartis iš karto tapo neterminuota.
Atsakyti
ech, pamirsau vakar paprasyti pazymos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2006 01 17, 21:24)
ech, pamirsau vakar paprasyti pazymos doh.gif


man irgi reikalinga pažyma...ir labai skubiai doh.gif o gydytoja rytoj nedirba blink.gif kaži kita kokia galėtų išrašyt? g.gif pas ta pirmąją irgi tik vieną kartelį buvau 4u.gif

man tai pažyma reikalinga dėl vestuvių datos pagreitinimo ax.gif
Atsakyti
as manau kad tikrai jokioskirtumo.... gali parasyt bet kokia gydytoja, paziuri kad nestuke.gif ir paraso.... o dar del tokio svarbaus reikalo, tai manau tikrai viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
ir dar Markse, pagalvok.... jei eitum pas savo, tai ji parasytu pazyma ir fsio, nes jau zino kad tu nestuke.gif ..... o svetima visvien turbut echo darys kad isitikintu, tai dar pamatysi savo 2.gif
Atsakyti
nedavė gun_rifle.gif sakė iki 12 savaitės jis niekur negalioja verysad.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Noriu pristatyti "Nėštumo pažymą" prieš pasakant darbdaviui apie nėštumą, kad negalėtų manęs atleisti (nors nemanau, kad tai būtų bet tesiog mėgstu apsidrausti iš anksto)

Prašau pasakykite ar gydytojas gali išrašyti "Nėštumo pažymą" jeigu esu pastojusi tik 8 savaites.

Labai nusivyliau savo gydytoja, kai paprašiau pažymos man jos neišrašė verysad.gif Pasakė jog kol nepraeis 3 mėnesiai nerašys, nes tai dar nesiskaito nėštumas, ji neturi teises rasyt ir t.t. Sako dar persileisi, tai kaip atrodys prieš darbdavį jeigu apsiskelpsi. Tai man ant recepto pakervezojo 6-8 savaites ir savo antspauda uzdejo, viskas. Aš manau, kad toks popierius neturi jokios juridinės galios.
Zodziu pasijauciau kaip mazgote verysad.gif

Gal yra koks įstatymas susijęs su šiomis pažymomis? Arba telefonas kuriuo teikiamos konsultacijos tokiais atvejais?

Labai lauksiu Jūsų atsakymšų! smile.gif
Atsakyti
As tavo voetoj kreipciausi ir prisirasyciau i kokia konsultacija prie GN. Ten nors kai kas ir kainuoja, bet zmoniskai elgiasi. Pvz., Kaune yra Mazylio GN, KMUK konsultacija. Man tokia tundra valdiskoj irgi nenorejo rasyt, tada pas vyr gydytoja nuvariau su asarom akyse. Jis liepe, tundra pazyma israse, nes mano darbas l.sunkus, per tris men buciau nustipus. Beje, tai buvo beveik pries 7 metus. Su antru lankausi Mazylio GN, jokiu problemu.
Tik zinai, jei nestumas netiketai nutruktu (tikiuosi, bus viskas gerai) pries darbdavi tikrai turetum durnai jaustis... 4u.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NaujokeS @ 2007 02 01, 15:51)
Sveiki  smile.gif

Noriu pristatyti "Nėštumo pažymą" prieš pasakant darbdaviui apie nėštumą, kad negalėtų manęs atleisti (nors nemanau, kad tai būtų bet tesiog mėgstu apsidrausti iš anksto)

Prašau pasakykite ar gydytojas gali išrašyti "Nėštumo pažymą" jeigu esu pastojusi tik 8 savaites.

Labai nusivyliau savo gydytoja, kai paprašiau pažymos man jos neišrašė  verysad.gif  Pasakė jog kol nepraeis 3 mėnesiai nerašys, nes tai dar nesiskaito nėštumas, ji neturi teises rasyt ir t.t.  Sako dar persileisi, tai kaip atrodys prieš darbdavį jeigu apsiskelpsi. Tai man ant recepto pakervezojo 6-8 savaites ir savo antspauda uzdejo, viskas. Aš manau, kad toks popierius neturi jokios juridinės galios.
Zodziu pasijauciau kaip mazgote  verysad.gif

Gal yra koks įstatymas susijęs su šiomis pažymomis? Arba telefonas kuriuo teikiamos konsultacijos tokiais atvejais?

Labai lauksiu Jūsų atsakymšų! smile.gif



Kadangi mano darbas susijęs su komandiruotėmis, o ypač pirmus 3 mėn. nerekomenduojama niekur keliauti ir skraidyti, tai pati gydytoja pasiūlė spec. pažymą, kurioje konstatuojama, kad aš nestuke.gif ir, kad mane būtina atleisti nuo komandiruočių bei viršvalandinio darbo. Buvau 1,5 mėn. Jokių 3 mėn. laukti nebūtina protest.gif bash.gif.
Atsakyti
PAS MUS DARBE JAU NUO SESIU SAVAICIU ISEINA I LENGVESNI DARBA,JEI KITOS JAUCIASI GERAI TAI EINA VELIAU,BET GYD TOKIA PAZYMA TURI RASYTI,BUNA KITOS IR PERSILEIDZIA IR VEL SUGRISTA SAVO DARBO VIETA,IR MANAU KAD KVAILAI PRIES DARBDAVI TKRAI NEATRODO 4u.gif
Atsakyti