Įkraunama...
Įkraunama...

Draugauti su išsiskyrusiu vyru.

QUOTE(Tigris @ 2010 09 20, 11:49)
apsireiksdama ligonineje, ar kad ir susitarusi del vizito, galit labai smarkiai sugadinti tu dvieju zmoniu santykius.
Na bent jau as tai tikrai pasiusciau suzinojusi, kad mano vyras susitikineja su ex  schmoll.gif


Dvieju zmoniu? Jei ten butu tik du zmones, as aisku apsiribociau tik skambuciu. Arba isvis pasistengciau viska suzinoti per dukra. Bet kai zmogus turi po moteri kiekvienai savaites dienai ir dar dvi "iseigines".... kazkaip nesijausciau daranti kazka blogo, jei ir aplankyciau su dukra. smile.gif Jis mane ligoninej irgi yra aplankes(tai buvo daugiau dalykiniai vizitai), aciu Dievui, kad nedaznai tenka ten guleti.... Siaip nedegu dideliu noru bendrauti su ex, tik kartais isskirtiniais atvejais kazkaip nemandagu nepasidometi kas ir kaip... bet tik tiek.
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 11:12)
Gyvenimas nenuspejamas, visko buna. bet manau neverta grauztis ar nerimauti del to, kas gal bus ar gal nebus. Nebent nesate tikra del to zmgaus jausmu jusu atzvilgiu....

na mane kankina abejones... zinau kad jis ja labai mylejo, o santykiai isiro jos iniciatyva, manau jis butu gyvenes ir atleides jai... todel kazkaip nesu uztikrinta del jo jausmu mano atzvilgiu... aisku jis gyvendamas su manim nesakys, kad dar vis myli buvusia zmona, cia jau gal butu per nagla... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2010 09 20, 12:49)
Siulyciau to nedaryti  schmoll.gif . Na nebent telefonu paskambinkit ir pasidomekit, kaip ir kas tam jusu ex vyrui sekasi. Nes apsireiksdama ligonineje, ar kad ir susitarusi del vizito, galit labai smarkiai sugadinti tu dvieju zmoniu santykius. Na bent jau as traktuociau tai kaip kazkokiu vis dar tebeesanciu jausmu israiska.

Na bent jau as tai tikrai pasiusciau suzinojusi, kad mano vyras susitikineja su ex  schmoll.gif

O kodėl pasiustumėt? kas įtakotų jūsų nepasitenkinimą? mintis kad vyrui rūpi buvusi žmona? Bendravimas su kitais asmenimis juk, naturalus dalykas, koks skirtumas ar ex, ar pažintis nauja?
Atsakyti
QUOTE(juodojix @ 2010 09 20, 13:33)
na mane kankina abejones... zinau kad jis ja labai mylejo, o santykiai isiro jos iniciatyva, manau jis butu gyvenes ir atleides jai... todel kazkaip nesu uztikrinta del jo jausmu mano atzvilgiu... aisku jis gyvendamas su manim nesakys, kad dar vis myli buvusia zmona, cia jau gal butu per nagla...  blink.gif


Na taip, kartais nereikia laukti kol pasakys, buna aisku ir be zodziu....
Papildyta:
QUOTE(NatallyZu @ 2010 09 20, 13:39)
O kodėl pasiustumėt? kas įtakotų jūsų nepasitenkinimą? mintis kad vyrui rūpi buvusi žmona? Bendravimas su kitais asmenimis juk, naturalus dalykas, koks skirtumas ar ex, ar pažintis nauja?


Kodel nera skirtumo? Su buvusiais sutuoktiniais bendraujam nebutinai noredami grizti prie seno. O va nauja pazintis jau visai kas kita....
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 14:45)
Na taip, kartais nereikia laukti kol pasakys, buna aisku ir be zodziu....
Papildyta:
Kodel nera skirtumo? Su buvusiais sutuoktiniais bendraujam nebutinai noredami grizti prie seno. O va nauja pazintis jau visai kas kita....



smile.gif nebutinai nauja pažintis visai kas kita wink.gif... naują pažintį galima pradėti ne vien tik dėl to, kad norima ką nors naują pradėti.. gali būti tiesiog idomu pabendrauti su kitu žmogumi, padiskutuoti, apsikeisti nuomonėm.. ir pasidžiaugti.. kaip gera turėti antrąją pusę, kuri pasirodo tokia suprantiga.. smile.gif

Lygiai taip pat ir buvusi žmona.. ji tik žmogus iš praeities. Jei nebus lemta vystytis santykiams, tai visiškai nėra reikšmės ar dėl ex ar dėl naujo žmogaus nutrūks santykiai. Jei vyras tiesiog draugauja norėdamas užsigyditi žaizdas.. santykiai itin mažą perspektyvą turi smile.gif.. išsigydis, o tada gali (bet nebutinai) vėl tikrosios meilėsp radėt ieškot.

Į save reikia žiūrėti taip - je jau dabar mes kartu, vadinasi aš geresnė už ex.. jei savimi abejosi.. nelabai kas padės.
Atsakyti
na pradžioje saviškiui ir buvau žaizdoms užsigydyti, o pati ir gyvenau šia diena, sakiau kaip bus taip, net negalvojau apie kitus sunkumus - jo vaiką, skyrybas... o dabar ką turiu - noriu būti su juo, bet abejonių niekaip negaliu atsikratyti... atrodo jis ir išsiskyrė, ir gyvenam kartu, bet to užtikrintumo kažkaip vis tiek nėra... jau nebežinau arba aš paranojikė ir nemoku pasitikėt žmonėmis, arba pati nebežinau ko noriu...
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 15:45)
Kodel nera skirtumo? Su buvusiais sutuoktiniais bendraujam nebutinai noredami grizti prie seno. O va nauja pazintis jau visai kas kita....

Na jau ..kiek buna taip ,kad pakviecia tas ,kuris nutrauke santykius ir kitas (su kuriou nutrauke santykius) begas viska palikes ,net antras zmonas su vaikais .
Papildyta:
QUOTE(juodojix @ 2010 09 21, 19:50)
na pradžioje saviškiui ir buvau žaizdoms užsigydyti, o pati ir gyvenau šia diena, sakiau kaip bus taip, net negalvojau apie kitus sunkumus - jo vaiką, skyrybas... o dabar ką turiu - noriu būti su juo, bet abejonių niekaip negaliu atsikratyti... atrodo jis ir išsiskyrė, ir gyvenam kartu, bet to užtikrintumo kažkaip vis tiek nėra... jau nebežinau arba aš paranojikė ir nemoku pasitikėt žmonėmis, arba pati nebežinau ko noriu...

Na suprantama -jus jau noretumete ilgalaikiu santykiu ,o kaip jis -vis dar gydosi zaizdas?
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 21, 18:09)
Na jau ..kiek buna taip ,kad pakviecia tas ,kuris nutrauke santykius ir  kitas (su kuriou nutrauke santykius) begas viska palikes ,net  antras zmonas su vaikais .
Papildyta:


Gyvenime visko buna... Man atrodo tokie atvejai rodo, kad labai jau neapgalvotai ir skubotai buvo pirmos santuokos nutrauktos...
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 21, 20:14)
Gyvenime visko buna... Man atrodo tokie atvejai rodo, kad labai jau neapgalvotai ir skubotai buvo pirmos santuokos nutrauktos...

Ne tai ,kad skubotaio ..svarbiausia -jausmai pas viena neatsale ,o kitam vel atsinaujino ...gal neatsinaujino ,gal kito nerado ,tai teko kviestis atgal buvusyji ...
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 21, 19:09)
Na jau ..kiek buna taip ,kad pakviecia tas ,kuris nutrauke santykius ir  kitas (su kuriou nutrauke santykius) begas viska palikes ,net  antras zmonas su vaikais .
Papildyta:

Na suprantama -jus jau noretumete ilgalaikiu santykiu ,o kaip jis -vis dar gydosi zaizdas?

taip as noriu ilgalaikiu santykiu, gal but santuokos, o jis aisku niekur neskuba... zaizdas jau manau apsigydes, bet niekada nezinai ko gali laukti... gal kvailai nuskambes, bet jau as susitaikyciau lengviau su tuo, kad MB susirastu kita moteri, nei grįžtų pas savo ex.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 09 20, 13:02)
Bet kai zmogus turi po moteri kiekvienai savaites dienai ir dar dvi "iseigines".... kazkaip nesijausciau daranti kazka blogo, jei ir aplankyciau su dukra.  smile.gif


Na jeigu situacija tokia, ta itada zinoma, kad nieko cia blogo nenutiks.


QUOTE(NatallyZu @ 2010 09 20, 14:39)
O kodėl pasiustumėt? kas įtakotų jūsų nepasitenkinimą? mintis kad vyrui rūpi buvusi žmona? Bendravimas su kitais asmenimis juk, naturalus dalykas, koks skirtumas ar ex, ar pažintis nauja?


Na nzn, as jau tokia esu, kad arba zmogus su manim 100 %. arba zmogus be manes lotuliukas.gif . Koks dar rupinimasis ex zmona??? Ex zmona yra ex, lai pati savim pasirupina. O mano vyro pareiga tuo tarpu rupintis manimi blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2010 09 22, 09:25)
Na jeigu situacija tokia, ta itada zinoma, kad nieko cia blogo nenutiks.
Na nzn, as jau tokia esu, kad arba zmogus su manim 100 %. arba zmogus be manes  lotuliukas.gif . Koks dar rupinimasis ex zmona??? Ex zmona yra ex, lai pati savim pasirupina. O mano vyro pareiga tuo tarpu rupintis manimi  blush2.gif .

sutinku 100proc. drinks_cheers.gif manau reikia rupintis vienas kitu santuokoje, o ne ja nutraukus... blush2.gif
Atsakyti