Įkraunama...
Įkraunama...

Draugauti su išsiskyrusiu vyru.

QUOTE(Paradoksualė @ 2010 09 28, 10:59)
tevui apie tai reikejo galvoti kai toje seimoje dar buvo.. dabar sukure kita seima,ir demesio pirmenybe jai turi buti,jei ne-tada eik ir sedek toj seimoj kurioj nori duoti demesi..


Tu nori pasakyti, kad tarkim jei sukurtum antra seima tau svarbesnis pasidarytu tavo antras vyras nei pacios vaikai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*valdonė* @ 2010 09 28, 12:02)
Tu nori pasakyti, kad tarkim jei sukurtum antra seima tau svarbesnis pasidarytu tavo antras vyras nei pacios  vaikai  g.gif


nu tu ka lygini moteri ir vyra... doh.gif kuriam jauciui rupi teliukas.. isejo is moters ir vaikai kelintoj vietoj tampa cool.gif aisku yra visokiu..
Atsakyti
QUOTE(malta81 @ 2010 09 27, 23:09)
merginos nebukite egoistes,visos cia raso tik apie save,MAN ,MANO,o kad vaikams reikia tevo demesio, ne jo buvusiai zmonai o vaikams,niekam nerupi doh.gif

kiek supratau , tai cia visos rase ne apie vyro/draugo demesi vaikams , o apie tai , kad Tevas nemato jokiu problemu ju visu bendravime ..
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 09 28, 12:04)
nu tu ka lygini moteri ir vyra...  doh.gif kuriam jauciui rupi teliukas.. isejo is moters ir vaikai kelintoj vietoj tampa  cool.gif aisku yra visokiu..



Mano tai visoks ax.gif
Atsakyti
mano irgi is tos nykstancios rusies lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 09 28, 12:16)
Mano tai visoks  ax.gif


visokeriopinis toks ania biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 09 28, 12:20)
visokeriopinis toks ania  biggrin.gif



Aha... ir kuo toliau, tuo labiau žiūriu visokeriopėja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 09 28, 12:21)
Aha... ir kuo toliau, tuo labiau žiūriu visokeriopėja  bigsmile.gif


tobuleja vyras salia moters tobuleja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 09 28, 12:27)
tobuleja vyras salia moters tobuleja  biggrin.gif



O kaip gi... tik išmoningose rankose molio gabalas šedevru virsta tongue.gif
Atsakyti
jau is tu issiskyrusiu kazin ar gali sedevra nulipdyti... viena lipdo lipdo kita lipdo ir suds kaip gaunasi taip gaunasi... blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodojix @ 2010 09 28, 14:37)
jau is tu issiskyrusiu  kazin ar gali sedevra nulipdyti... viena lipdo lipdo kita lipdo ir suds kaip gaunasi taip gaunasi...  blink.gif  4u.gif

Matyt lipdytojos kreivais pirštais vis papuola...
Atsakyti
QUOTE(juodojix @ 2010 09 28, 13:37)
jau is tu issiskyrusiu  kazin ar gali sedevra nulipdyti... viena lipdo lipdo kita lipdo ir suds kaip gaunasi taip gaunasi...  blink.gif  4u.gif


Na bet buna, kad kazkam ima ir gaunasi 4u.gif
Atsakyti