Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

QUOTE(kriro @ 2008 03 25, 14:17)
bandyk, as kai nuejau i maxima ir paprasiau tokio torto, tai man pareiske, kad jis bus maziausiai triju kg, o man toks netiko, nes nebutu buve kam jo tiek suvalgyt, o ir moketi uz torta 100 litu... lauksiu atsiliepimu apie maximos torta biggrin.gif  tikiuosi jums labiau pasiseks rolleyes.gif


galima ir alkavoj daryt torta, nunest nuotrauka ir tikrai padarytu toki pati manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 03 25, 15:17)
bandyk, as kai nuejau i maxima ir paprasiau tokio torto, tai man pareiske, kad jis bus maziausiai triju kg, o man toks netiko, nes nebutu buve kam jo tiek suvalgyt, o ir moketi uz torta 100 litu... lauksiu atsiliepimu apie maximos torta biggrin.gif  tikiuosi jums labiau pasiseks rolleyes.gif


Nu nieko sau! Ir as norejau tokio torto,bet mums taip pat 3 kg.nereikia.Reikes begt i Maxima ir klausti ar mazesniu nedaro blink.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2008 03 14, 17:45)
as savo turteliui uzsakysiu sita torta thumbup.gif  wub.gif
http://www.maxima.lt...rtas-berniukui/


Nieko sau, koks grozis tortuko wub.gif Net neisivaizdavau, kad "Maxima" sugeba kazka tokio istabaus pagaminti, vis galvojau, kad tik "Alkava" kolkas geba kazka naujo ir idomaus, bet pasirodo klydau blush2.gif
Atsakyti
papasakokite prasau, kaip jums sekesi maximoj uzsakyti torta. NES AS SIANDIEN VAZIUOJU I AKROPOLI, TAI NZN AR ALKAVOJ AR MAXIMOJ UZSAKINET... NES PRAEITA KARTA SU MAXIMA MAN BUVO NEKAS, TAI GAL PASISEKS SIKART? ax.gif
Atsakyti
verysad.gif O mums tai sunkus atvejis su tortai... Nerandu nieko gero... Gyvenam provincijoj, tai pasirinkimo nerasta. Peržiūrėjau kelis katalogus- nedžiugina schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2008 03 22, 23:31)
nu va, remdamasi jūsų idėjomis prisipirkau mėlynų-baltų balionų, tokios pačios spalvos karoliukų, žydros medžiagos dešimt metrų, dvylika storų žvakių...Čia bus stalo papuošimo akcentai, belieka prilankstyti popierinių laivelių biggrin.gif
Erdvei papuošti prisikirpau pagal trafaretus visokiausių pavidalo angelų, pasidariau sienlaikraštį... Planuose užsisakyti tortą iš Bijolos, šakotį "pas bobutę", marškinėlius krikštatėviams...oi daug dar liko darbų, doh.gif  gerai kad krikštynos gegužės mėn.

ax.gif Mūsų krikštynos irgi gegužės mėnesį. Dabar renkuosi idėjas. Kol kas sunkiai mintys dėliojasi... Bet ir išradingos gi jūs visos thumbup.gif
Visoms po balioną 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif kadangi krikstynos si sestadieni, tai vakar uzsakliau alkavoj torta krikstasuniui. O kadangi kartu ir jo pirmasis gimtadienis bus, tai pripirkau atributu:)
sugalvojau, kad prilankstysiu baltu laiveliu is popieriaus ir ten visi sveciai ant ju surasys po linkejima Arnukui. Tada, kadangi pro namus teka upe, paleisim i ta upe ir tegul plaukia:) ruosiu sisrsiu medu, jau redaguojamas krikstynukas, graviruojamas sidabrinis saukstelis su zodiako zenklu, paruostas atvirukas, zvakute ir drabuzeliai. Dar iskepsiu mesos kelma, padarysiu krepseliu:) ruosiuosi kaip savo sunaus sventei:) biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif noriu trumpai papasakotio apie krikštynas, kurios buvo šeštadienį 4u.gif visi susirinkom, aprengėm krikštasūnį ir iškeliavom į katedrą. Daug girdėjau gražių žodžių apie gerb. Doveiką, bet patyriau, kad jis tikrai nuostabus kunigas, žodžiais sunku apsakyti. Krikštynos vyko šv. Kazimiero koplyčioj, buvo tikrai gražu, kiekvienam dalyviui krikštynų, kurie buvo koplyčioj kunigas pasakė gražių žodžių ir palinkėjimų. Tada visi vykom namo ir sėdom už stalo. Mes, krikštatėviai, atidavėm berniuką per stalą tėvams, tada padovanojom muilo, saldainių ir ryžių, pavaišinom Arno koše visus:) Prasidėjo balius, kai užkandom, tada mes padovanojom savo dovaną krikštasūniui, priminėm dovanomis seneliams ir senelėms apie jų pareigas:) Visi skaitė Krikštynuką, o aš buvau išlanksčiusi spalvotų laiveliš, ant jų rašėm linkėjimus. Tada tuos užrašytus laivelius padėjom ir liepėm saugot tėvams iki pirmos komunijos, o neužrašytus laivelius paleidom į upę. Ten buvo labai faina, nes visi paleidę po laivelį, bandė jį kaip nors pastumti, kad jis plauktų pirmas biggrin.gif Tuomet grįžom namo, visi dovanojo dovanas, pjaustėm pasakiškai skanš ir gražų tortą, tikrai nesigailiu, kad Alkavoj užsakinėjom. Va tokia buvo mūsų šventė, kuri tęsėsi iki 4val. ryto rolleyes.gif Ištvermingiausi, žinoma, buvo tėvai ir krikštatėviai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tiesa, jeigu kam įdomu, galėsiu įmesti foto krikštynų stalo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriro: 10 balandžio 2008 - 06:53
QUOTE(kriro @ 2008 04 10, 07:52)
biggrin.gif noriu trumpai papasakotio apie krikštynas, kurios buvo šeštadienį 4u.gif  visi susirinkom, aprengėm krikštasūnį ir iškeliavom į katedrą. Daug girdėjau gražių žodžių apie gerb. Doveiką, bet  patyriau, kad jis tikrai nuostabus kunigas, žodžiais sunku apsakyti. Krikštynos vyko šv. Kazimiero koplyčioj, buvo tikrai gražu, kiekvienam dalyviui krikštynų, kurie buvo koplyčioj kunigas pasakė gražių žodžių ir palinkėjimų. Tada visi vykom namo ir sėdom už stalo. Mes, krikštatėviai, atidavėm berniuką per stalą tėvams, tada padovanojom muilo, saldainių ir  ryžių, pavaišinom Arno koše visus:) Prasidėjo balius, kai užkandom, tada mes padovanojom savo dovaną krikštasūniui, priminėm dovanomis seneliams ir senelėms apie jų pareigas:) Visi skaitė Krikštynuką, o aš buvau išlanksčiusi spalvotų laiveliš, ant jų rašėm linkėjimus. Tada tuos užrašytus laivelius padėjom ir liepėm saugot tėvams iki pirmos komunijos, o  neužrašytus laivelius paleidom į upę. Ten buvo labai faina, nes visi paleidę po laivelį, bandė jį kaip nors pastumti, kad jis plauktų pirmas biggrin.gif  Tuomet  grįžom namo, visi dovanojo dovanas, pjaustėm pasakiškai skanš ir gražų tortą, tikrai nesigailiu, kad Alkavoj užsakinėjom. Va tokia buvo mūsų šventė, kuri tęsėsi iki 4val. ryto rolleyes.gif  Ištvermingiausi, žinoma, buvo tėvai ir krikštatėviai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Tiesa, jeigu kam įdomu, galėsiu įmesti foto krikštynų stalo rolleyes.gif

Labas kriko biggrin.gif Labai gražiai papasakojai apie krikštynas,labai smagu ,kad krikštynos tampa ne tik išgirėnėjimu po ceremonijos,bet ir turi savo tradicijas.Ar galetum plačiau papasakoti apie Krikštynuka?Nelabai žinau kas tai?Mano mažiuko krikrštynos viks pi pusantros savaites,tai labai noriu ,kad jie butu labai gražios.Torta aš jau užsakiau Gulbinenės įmoneje.Dar norejau sužinoti apie košių ragavima ir apie senelius pareigas,labai įdomu.Ir foto parodik. thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Ačiū, na, foto įmesiu vakare, kai grįšiu namo.Seneliams mes dovanojom po puodelį, kad turėtų iš ko anūką pagirdyti, o močiutėms po dubenėlį, kad visada pilnas maisto būtų anūkėliui:)Dar seneliams padovanojom po žvakč-fotoaparatą, kad namuose visada šviesu būtų . Krikštynukas, tai laikraštukas, kurį išleidom Krikštynoms. Jei parašysi meilą, galiu atsiųsti. Dar košę valgė visi ir labai gyrė, aš dariau paprastai, 5 kiaušinių tryniai, indelis kondensuoto pieno, 100 g. cukraus pudros ir 100 g. spirito, viską išmaišius gaunsi toookia alkoholinė košė, panaši į kiaušinių likerį. Ant stiklainio padarėm emlemą su krikštasūnio foto ir viskas:) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 04 10, 16:53)
4u.gif Ačiū, na, foto įmesiu vakare, kai grįšiu namo.Seneliams mes dovanojom po puodelį, kad turėtų iš ko anūką pagirdyti, o močiutėms po dubenėlį, kad visada pilnas maisto būtų anūkėliui:)Dar seneliams padovanojom po žvakč-fotoaparatą, kad namuose visada šviesu būtų . Krikštynukas, tai laikraštukas, kurį išleidom Krikštynoms. Jei parašysi meilą, galiu atsiųsti. Dar košę valgė visi ir labai gyrė, aš dariau paprastai, 5 kiaušinių tryniai, indelis kondensuoto pieno, 100 g. cukraus pudros ir 100 g. spirito, viską išmaišius gaunsi toookia alkoholinė košė, panaši į kiaušinių likerį. Ant stiklainio padarėm emlemą su krikštasūnio foto ir viskas:) biggrin.gif

Atsiusk laikroštuka pažiūreti.Mano e.mailas viksana@zebra.lt biggrin.gif
Papildyta:
Dar norejau paklausti g.gif Prieš atsisesdami prie stalo,kokia maldele reikia pasakyti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes! smile.gif Ruosiuosi krikstynom, pasirasiau scenariju, prigalvojau uzduociu, linksmybiu, o apie stalo papuosima visiskai pamirsau doh.gif . Dekui, merginos, kad priminet thumbup.gif . Dabar ir as kazka planuosiu, pasinaudosiu jusu idejomis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasilda @ 2008 03 30, 22:38)
Nieko sau, koks grozis tortuko  wub.gif  Net neisivaizdavau, kad "Maxima" sugeba kazka tokio istabaus pagaminti, vis galvojau, kad tik "Alkava" kolkas geba kazka naujo ir idomaus, bet pasirodo klydau  blush2.gif

labai grazu,bet ir turi savo verte biggrin.gif
Atsakyti