Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

Mes turesime baltus angeliukus,ant kuriu uzrasyta krikstynu data bei grazus zodziai wub.gif
Atsakyti
labai aciu kad padejote ikelt, jei nesunku ikelkit ir foto kur idejau i krikstynu.metas@gmail.com slapt krikstynos. ten idejau dar nuotraukyciu, gal bus idomiau kam pasiziureti
Atsakyti

zeniania wub.gif gražu. O angelus pati darei? gal turi trafaretą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 08 04, 15:45)
zeniania wub.gif gražu. O angelus pati darei? gal turi trafaretą? ax.gif



aciu, ne veltui apie men inete landziojau ir ruosiausi krikstynoms, siu angeliuku trafaretus galima rasti cia http://images.martha...plateangels.pdf
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2008 08 04, 14:50)
aciu, ne veltui apie men inete landziojau ir ruosiausi krikstynoms, siu angeliuku trafaretus galima rasti cia

4u.gif ačiukas. pasinaudosiu būtinai, labai graži idėja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2008 08 04, 12:50)
aciu, ne veltui apie men inete landziojau ir ruosiausi krikstynoms, siu angeliuku trafaretus galima rasti cia http://images.martha...plateangels.pdf


o kaip spausdinti reikia? padidint ir kad tu uzrasu nebutu g.gif
nepavyksta man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2008 08 04, 14:50)
aciu, ne veltui apie men inete landziojau ir ruosiausi krikstynoms, siu angeliuku trafaretus galima rasti cia http://images.martha...plateangels.pdf

Dekui 4u.gif ir aš pasinaudosiu šita idėja.

QUOTE(Buttuke @ 2008 08 10, 12:29)
o kaip spausdinti reikia? padidint ir kad tu uzrasu nebutu g.gif
nepavyksta man blush2.gif

Va ir man nesiseka jų atsispauzdint blush2.gif man per maži jie išeina.

Zeniania, o tu juos tik tokius mažus ir dėjai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2008 08 10, 17:56)
Dekui  4u.gif  ir aš pasinaudosiu šita idėja.
Va ir man nesiseka jų atsispauzdint  blush2.gif man per maži jie išeina.

Zeniania, o tu juos tik tokius mažus ir dėjai?  g.gif




ten kai atidarot dokumenta virsui yra zenkliukas su procentais, padidinkit iki 200 %
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2008 08 10, 21:59)
ten kai atidarot dokumenta virsui yra zenkliukas su procentais, padidinkit iki 200 %

Jau išėjo thumbup.gif O ant kokio popieriaus darei? Paprasto ar kokio specialaus? blush2.gif Nes nuotraukoj matosi, kad apačia angeliukų tokia nelygi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2008 08 10, 23:17)
Jau išėjo  thumbup.gif O ant kokio popieriaus darei? Paprasto ar kokio specialaus?  blush2.gif Nes nuotraukoj matosi, kad apačia angeliukų tokia nelygi  blush2.gif

Labukas,
A2iū merginoms už nuostabias idėjas. wub.gif
O aš norėčiau paklaust, dydis tai man išeina tų angeliukų, bet kaip jūs panaikinot užrašus? Jie neišsitrina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klastune @ 2008 08 11, 01:57)
Labukas,
A2iū merginoms už nuostabias idėjas.  wub.gif
O aš norėčiau paklaust, dydis tai man išeina tų angeliukų, bet kaip jūs panaikinot užrašus? Jie neišsitrina?  g.gif

labukas, su uzrasu pasilik kaip pavyzdi pagal kuri darysi kitus angelus.
Atsakyti
QUOTE(klastune @ 2008 08 11, 00:57)
O aš norėčiau paklaust, dydis tai man išeina tų angeliukų, bet kaip jūs panaikinot užrašus? Jie neišsitrina?  g.gif

su Paint mirksiukas.gif galima ir savo vaikučio vardą, datą užsirašyt. ax.gif
Atsakyti