Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

QUOTE(flesi @ 2008 08 11, 09:25)
su Paint  mirksiukas.gif  galima ir savo vaikučio vardą, datą užsirašyt. ax.gif

Ačiū už informacija, na vakar jau buvau pervargus doh.gif , kad būčiau pati sugalvojusi, kas ir taip yra akivaizdu biggrin.gif
Atsakyti
o man neiseina verysad.gif g.gif
kokiam faile jum atsidaro? PDF? pasididna tik ekrane, o spauzdinant vis tiek mazi buna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2008 08 11, 12:05)
o man neiseina  verysad.gif  g.gif
kokiam faile jum atsidaro? PDF? pasididna tik ekrane, o spauzdinant vis tiek mazi buna unsure.gif

Kaip padidini vieną kurį nors angeliuką, pasidaryk jį per visą ekraną pdf faile, bet taip, kad jis visas matytųsi, tik nesimatytų to užrašo viršuje ir tada siųsk spausdinti. Ir dar kai išmeta lentelę prieš spausdinimą, reikia pasirinkti Print range, Current view, tada rodys tik tą vieną padidintą angelą.
Ir vis tiek man neišeina šitų angelų atsidaryti su Paint programa, per mažai visas šitas programas matyt naudoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(klastune @ 2008 08 11, 10:38)
Kaip padidini vieną kurį nors angeliuką, pasidaryk jį per visą ekraną pdf faile, bet taip, kad jis visas matytųsi, tik nesimatytų to užrašo viršuje ir tada siųsk spausdinti. Ir dar kai išmeta lentelę prieš spausdinimą, reikia pasirinkti Print range, Current view, tada rodys tik tą vieną padidintą angelą.
Ir vis tiek man neišeina šitų angelų atsidaryti su Paint programa, per mažai visas šitas programas matyt naudoju  g.gif

aciu, bet ir sitaip man neisejo g.gif ir padidinus vis tiek maza rodo.

Bet as kitaip pasidariau. mazus angeliukus idejo copijuoti ir nustaciau dydi 200%, ir pavyko thumbup.gif

as spausdinsiu ant spalvotu origamio lapu mirksiukas.gif

aciu mamytei uz sia ideja 4u.gif

P.S. pakvietimus jau pasidariau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buttuke: 11 rugpjūčio 2008 - 12:07
Ačiū už gražius angeliukus. Aš juos nukopijavau į Paint programą. Adober Reader programoje padidinat vaizdą iki norimo dydžio, meniu tools/ select&zoom / snapshot toll/ Pažymėti norimą vietą, ją iškart nukopijuoja, ir įkeliate į Paint. O ten jau galima daryti ką nori smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vaikiuko krikstynos jau si sekmadieni, o as vis dar neturiu stalo su tam pritinkanciom staltiesem ir pavesines/palapines nuo lietaus (jei kas). Gal netycia zinot kas nuomoja Kaune, ar gal kuri turit nuo savu krikstynu.
Buciau labai dekinga uz pagalba
Atsakyti
Merginos, apie tuos angeliukus. Juos aisku galite daryti ir ant paprasto popieriaus bet ten parodyta ir as taip dariau ant popieriniu lekstuciu. Maximoi yra popierines nedideles lekstutes tipo tortui, kur visi vienkartiniai indai, kainuoja apie tris lt desimt vnt. iseina tip top fainai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2008 08 12, 21:25)
Merginos, apie tuos angeliukus. Juos aisku galite daryti ir ant paprasto popieriaus bet ten parodyta ir as taip dariau ant popieriniu lekstuciu. Maximoi yra popierines nedideles lekstutes tipo tortui, kur visi vienkartiniai indai, kainuoja apie tris lt desimt vnt. iseina tip top fainai  thumbup.gif

Dėkui, kad pasakei 4u.gif thumbup.gif Mes irgi stalą papuošim angeliukais wub.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien tokių virtuvės padėkliukų:

user posted image

Galvoju, gal iškarpysiu ir panaudosiu kur, bet kažkaip jokių minčių neateina mastau.gif (gal, kad vėlus metas tongue.gif)
Gal kas kokių idėjų mestelsit... ax.gif Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anistėja: 15 rugpjūčio 2008 - 00:53
O gal kas man gali patart ir pasakyt, kiek gėlyčių žiedlapiai ant stalo gali išbūti neapvytę...? Būsimos krikšto dukrytės mama labai nori ant stalo pabert žiedlapiukų gėlyčių, tik va mąstau, kiek jie išbus gražūs.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnutė @ 2008 08 20, 08:31)
O gal kas man gali patart ir pasakyt, kiek gėlyčių žiedlapiai ant stalo gali išbūti neapvytę...? Būsimos krikšto dukrytės mama labai nori ant stalo pabert žiedlapiukų gėlyčių, tik va mąstau, kiek jie išbus gražūs....  g.gif


Manau jei ziedlapiai bus sviezi tai vakara istempt turetu g.gif
Atsakyti
Oi, merginos, na ir prisiskaičiau, idėjų-daugybė , sunku išsirinkt doh.gif mano mergičkos krikštynos bus po pusantros savaitės, tai tikiuosi-dar spėsiu kai ką nuveikti. Kadangi vertinu skoningą santūrumą, tai ir pati norėčiau paprastai ir neperkrautai papuošti aplinką. Kadangi planuojame švęsti lauke (sode), tai įsivaizduoju,kad gražu būtų pavėsinę papuošti baltais ar šviesiai rausvais balionais, ant balta staltiese dengto stalo vidurio pastatyti šviesių laukinių gėlių puokštę (tik dar neįsivaizduoju-kokios gėlės žydi pievose vasaros pabaigoj g.gif ), ir nuo pavėsinės stogo virš stalo prikabinėti baltų angelėlių.
Tik va, pagrindinis klausimas-kada visa tai padaryti, paruošti, jei bažnyčioj reikia būti apie 12val., o šventimo vieta-sodas? Jei ir papuošiu viską ten anksti ryte nuvažiavus, ar vėjas nenudraskys, staltiesės nenupūs, gėlių vazos neišvers,balionų nesusprogdins? Jei visi svečiai bus bažnyčioj ir tik po ceremonijos važiuosim švęst? Gal kas organizavo krikštynas gamtoj ar sodyboj/sode, labai prašau pasidalinti patirtim smile.gif O gal ir šiaip šaus kam geniali mintis, kaip viską paruošti ir palikti iki svečių atvykimo. Būsiu dėkinga aciuks.gif
Atsakyti